Duhovi

dobro Hepi...baš si riba i to ...blago tebi...što si im davala uopšte broj ako nisi htela da te cimaju i zovu i sve:lol::lol::lol:?

p.s. ne brini, dešava se to podjednako i ženama i muškarcima...a i Pipi ti je sve lepo objasnila zašto se takve stvari dešavaju...:D
ti bre bash znash da lupish ..ne radi se o tome da je neko riba ili ne, kakav bullsh.it..pa dash br nekome s kim ti bilo lepo i posle si busy..mislim shta sad kome objashnjavati, valjda je dovoljno ne javljati se..a ima toliko riba u gradu da je stvarno debilno vracati se u proshlost
E, onada IGNORE, i tek tada proradi ego, pa se pretvaraju u zveri.. Ali, posle kraceg vremena odustaju. Ziveo ignore :-)
e fora je da odustanu, pa posle ponovo ustaju
Ali opet se vraćamo na ono... da uporan ebe :lol:
e bash nije tako
 
Vracaju se kad ostanu sami, kad im je dosadno, kad im se hebe... kad proradi ego, "sta ona misli...sad cu da joj objasnim neke stvari".. Ali, i tada ignore..
Meni se i sada, s vremena na vreme javi lik, kjeg sam upoznala na doceku 2006 godine :-) Ali, ne dobije odgovor, pa odustane.. Ne bih menjala br. zbog tih pacijenata, to je sigurno..
Kol`ko zena moze da bude kucka, tol`ko muskarac moze da bude nevidjeni bednik.. :)
 
Vracaju se kad ostanu sami, kad im je dosadno, kad im se hebe... kad proradi ego, "sta ona misli...sad cu da joj objasnim neke stvari".. Ali, i tada ignore..
Meni se i sada, s vremena na vreme javi lik, kjeg sam upoznala na doceku 2006 godine :-) Ali, ne dobije odgovor, pa odustane.. Ne bih menjala br. zbog tih pacijenata, to je sigurno..
Kol`ko zena moze da bude kucka, tol`ko muskarac moze da bude nevidjeni bednik.. :)

Pa uzmeš drugu karticu za te avanturiste, a svoju lični broj daješ samo osobi sa kojom si u pravoj vezi ;)
Sam otkrio Ameriku...a...a...a? :lol:
 
psiholoshki profil takvih osoba ili shta je to shto je njima prijalo, pa hoce opet ili neshto deseto..br je smeshna stvar..odesh na zzurku ybt :)
hard, pa ja imam drugi br. al opet i onaj mi nekako funkcionishe, iako je prso..mislim nema domet fon
 
Pa uzmeš drugu karticu za te avanturiste, a svoju lični broj daješ samo osobi sa kojom si u pravoj vezi ;)
Sam otkrio Ameriku...a...a...a? :lol:

Au, bre, HardU, nista ne razumes... Evo ti jedna hipoteticka situacija... Dodjes ti kod mene na kafu, kao sto smo se dogovorili:)Popijemo kafu, razmenimo brojeve... Izadjemo par puta..I ja skontam da si ti mentol:)tj. da nisam zainteresovana za neku dublju pricu itd. Kontas?
Dakle, svi mogu da dobiju moj br. tel. Ima ga na toliko site-ova, na flajerima svuda po gradu :-) Ne radi se o tome. Radi se o situaciji kad neko nije normalan i ne razume da je jbn. nepozeljan...
 
psiholoshki profil takvih osoba ili shta je to shto je njima prijalo, pa hoce opet ili neshto deseto..br je smeshna stvar..odesh na zzurku ybt :)
hard, pa ja imam drugi br. al opet i onaj mi nekako funkcionishe, iako je prso..mislim nema domet fon

Ma znam, šalim se malo... ne volim ni ja to smaranje. Ok, valjda kod muškaraca ima manje tih slučajeva, barem ja ne mogu da se pohvalim time... a, i bolje, ali znam mnoge koji cimaju posle n-godina svoje bivše, prolazne ili kakve god ljubavi i šeme... jeste loše skroz :/
 
Au, bre, HardU, nista ne razumes... Evo ti jedna hipoteticka situacija... Dodjes ti kod mene na kafu, kao sto smo se dogovorili:)Popijemo kafu, razmenimo brojeve... Izadjemo par puta..I ja skontam da si ti mentol:)tj. da nisam zainteresovana za neku dublju pricu itd. Kontas?
Dakle, svi mogu da dobiju moj br. tel. Ima ga na toliko site-ova, na flajerima svuda po gradu :-) Ne radi se o tome. Radi se o situaciji kad neko nije normalan i ne razume da je jbn. nepozeljan...

Ma kapiram bre... eno, kao što sam citirao Happy i odgovorio joj. Nisam ja u tom fazonu :)
 
Au, bre, HardU, nista ne razumes... Evo ti jedna hipoteticka situacija... Dodjes ti kod mene na kafu, kao sto smo se dogovorili:)Popijemo kafu, razmenimo brojeve... Izadjemo par puta..I ja skontam da si ti mentol:)tj. da nisam zainteresovana za neku dublju pricu itd. Kontas?
Dakle, svi mogu da dobiju moj br. tel. Ima ga na toliko site-ova, na flajerima svuda po gradu :-) Ne radi se o tome. Radi se o situaciji kad neko nije normalan i ne razume da je jbn. nepozeljan...

Brate mene kad zove na palacinke zna se da je kres u najavi..kafa je samo blowjob kod nas iskusnih..pazi bre vise ni tinejdzeri ne izlaze PAR puta nego odma skapiraju:lol:
 

Back
Top