Da li ste upoznali nekoga sa Facebook-a?

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
39.558
Htela bih da vas pitam,da li ste se i lično upoznali sa nekim ko vam je na FB frend listi i da li ste bili "razočarani" ili je to bilo baš "ono što ste očekivali" da vidite na osnovu njegove/njene fotke?Jer,činjenica je da se svi trudimo da tamo postavimo što lepše fotke.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam vec ugoscavao... Samo nisu bili sa fejsa, ali slicno je... sa irca...
Al kod mene je drugacije, musko sam...
Ne verujem da ti njega poznajes ipak toliko dobro... Ne znas sta oni odande misle o nasim devojkama i nasim ljudima uopste. Mojoj se sestri desilo da je decko iz Engleske dosao kod nje u goste jer je smatrao da ce lakse da se ozeni devojkom iz mnogo siromasnije sredine... Dok je chatovala sa njim, nije joj palo na pamet da tako nesto misli...
 
Ovako...Lik je iz Londona.Više od godinu dana mi je na frend listi i deluje mi OK...Jesenas smo nešto pričali i reko mi je da će možda na proleće da obiđe Beograd.Pre 10-ak dana pitao me dal možda znam da mu predložim neki hotel koji nije skup a ima dobar smeštaj,pa se zadnjih par dana premišljam dal da ga možda tih 4-5 dana primim kod mene;tj.dal da tu temu uopšte potežem sa mojima u kući?Šta biste vi uradili?

Pa ugosti ga sto da ne
 
On se nada da ces mu naci hotel i to ocekuje. ako mu ponudis svoj smjestaj, bice iznenadjem i odusevljen. Prosle godine sam bio prevodilac kod nekog naseg coveka kome su dolazili gosti iz Japana i kad im je rekao da ce ima dati svoj stan na upotrebu, oni su bili vise nego iznenadjeni, jer kod stranaca nema tog obicaja.
Bio sam zadnje 3 godine na Exitu i upoznao sam dosta Engleza i rado bih ih primio kod sebe da traze smjestaj. Recimo, 2008 smo se upoznali i bili zajedno 2-3 sata, ja njih castio pivom i 2009 oni ponovo dolaze na Exit, traze mene i odmah mi uzvracaju turom piva i bas smo se lijepo druzli. I danas dan smo u kontaktu preko Fejsbuka. Cini mi se da su stranci mnogo manje iskvareno od nasih ljudi, sigurno ti nece nista ukrasti, nece te uvrijediti, jako su fini i zeljni druzenja. Istina je da nemaju nekih navika koje mi imamo i koje smatramo normalnim, pa kad nam oni ne uzvarate nasom istom mjerom, skloni smo da kazemo kako nisu ''ljudi'', a oni to u stvari jesu samo ne poznaju neke nase obicaje.
 
Ovako...Lik je iz Londona.Više od godinu dana mi je na frend listi i deluje mi OK...Jesenas smo nešto pričali i reko mi je da će možda na proleće da obiđe Beograd.Pre 10-ak dana pitao me dal možda znam da mu predložim neki hotel koji nije skup a ima dobar smeštaj,pa se zadnjih par dana premišljam dal da ga možda tih 4-5 dana primim kod mene;tj.dal da tu temu uopšte potežem sa mojima u kući?Šta biste vi uradili?

Na fejsu su mi prijatelji samo ljudi koje licno poznajem i poznavao sam pre fejsa...

Sto se tvoje dileme tice, odgovor je ne... Preporuci coveku neki hotel koji ce biti ok sto se tice i usluge i cene... Vidite se, pokazi mu grad, uputi ga na to sta ne bi trebao da propusti i za nekoliko dana mahni avionu kojim bude odlazio...

A za sledeci put (ako bude dolazio), odgovor ces i sama znati...
 
Ovako...Lik je iz Londona.Više od godinu dana mi je na frend listi i deluje mi OK...Jesenas smo nešto pričali i reko mi je da će možda na proleće da obiđe Beograd.Pre 10-ak dana pitao me dal možda znam da mu predložim neki hotel koji nije skup a ima dobar smeštaj,pa se zadnjih par dana premišljam dal da ga možda tih 4-5 dana primim kod mene;tj.dal da tu temu uopšte potežem sa mojima u kući?Šta biste vi uradili?


Nemoj, ne znas sa kim imas posla dok ga licno ne upoznas i malo proucis. A i verovatno ne bi prihvatio on to...
 
Ovako...Lik je iz Londona.Više od godinu dana mi je na frend listi i deluje mi OK...Jesenas smo nešto pričali i reko mi je da će možda na proleće da obiđe Beograd.Pre 10-ak dana pitao me dal možda znam da mu predložim neki hotel koji nije skup a ima dobar smeštaj,pa se zadnjih par dana premišljam dal da ga možda tih 4-5 dana primim kod mene;tj.dal da tu temu uopšte potežem sa mojima u kući?Šta biste vi uradili?

Nađi mu hotel pa se onda ubaci kod njega u sobu. Tako ćete moći na miru da "frendište".
 
Zavisi koga i pod kojim uslovima. Pre svega mi je bitno koliko ja znam o toj osobi u smislu da li znam gde tačno živi, koji mu je broj telefona, sa kim živi i gde mogu da ga jure ako mi napravi neki haos i pobegne :lol: Igrom slučaja radim kao saradnica u jednom časopisu čija tematika podrazumeva intenzivan kontakt sa strancima i par njih mi je najavilo da imaju nameru da dolaze u Srbiju ... svakako ću im ponuditi smeštaj.
 
Dečko mi je reko da neće moći da dođe ovde pre leta tako da sam problem odložila za par meseci...Pa htela bih da pitam moderatora da li će ova tema sad biti zatvorena ili bi mogla da se preimenuje u nešto tipa..."Da li ste se upoznali sa nekom osobom sa frend liste na FB ,koju niste lično poznavali ranije" ili ću morati da otvorim novu temu sa tim naslovomz:poz:
 
Ovako...Lik je iz Londona.Više od godinu dana mi je na frend listi i deluje mi OK...Jesenas smo nešto pričali i reko mi je da će možda na proleće da obiđe Beograd.Pre 10-ak dana pitao me dal možda znam da mu predložim neki hotel koji nije skup a ima dobar smeštaj,pa se zadnjih par dana premišljam dal da ga možda tih 4-5 dana primim kod mene;tj.dal da tu temu uopšte potežem sa mojima u kući?Šta biste vi uradili?


Bilo bi najbolje da sa svojima porazgovaras,ako je ta osoba stvarno iskrena,onda ne bi trebao biti problem da odsjedne par dana kod tebe...
Ugostila sam jednu osobu kod sebe,sve je proslo ok,onako kako sam i zamisljala...z:)
 
Htela bih da vas pitam,da li ste se i lično upoznali sa nekim ko vam je na FB frend listi i da li ste bili "razočarani" ili je to bilo baš "ono što ste očekivali" da vidite na osnovu njegove/njene fotke?Jer,činjenica je da se svi trudimo da tamo postavimo što lepše fotke -->-->()
 

Back
Top