Misteriozna tajna ves mashine i carape

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.802
Da li vama nestaje carapa iz ves mashine?

Ja otkako znam za sebe, uvek mi fali jedna carapa nakon pranja.
Godinamam proucavam taj fenomen, jer me mnogo kopka.

Znaci, ubacim recimo 5 pari carapa u mashinu, a nakon pranja izvadim 4,5 para.
jednom sam cak dokumentovao celi proces video nadzorom, da mogu posle u miru da analiziram celi proces.

Lepo se na snimku vidi kako ubacujem 5 pari carapa u mashinu, kako je zatvaram i pustam u pogon.

Onda sat i po rada mashine, i kraj.
Prilazim, vadim ves, brojim carape...i cvrc. 4 i po para.
jedna je opet nestala.

Analiziram snimak, i ne uocavam otvaranje crne rupe ili interdimenzionog portala.
Nikakvu anomaliju prostornog kontinuuma.

Nikakvi duhovi, Gremlini, patuljci ili vilenjaci nisu petlljali oko mashine i mojih carapa.



Misterija....prava misterija....

Jel se to i vama desava?
 
Jedno vreme sam popravljao veš mašine sa majistorom,pa sigurno mogu tvrditi da to nije misterija.
Istrošila ti se guma kod bubnja,pa zbog povećanog zazora između gume i bubnja prolazi i čarapa.Kada se dovoljno nakupi,počeće bubanj ta ti koči,pa postoji mogućnost svašta da ti napravi.
Ljudima odatle vadio svašta,a najviše čarapa,maramice i slično.
 
Poslednja izmena:
Evo, uslikano... deluje nekako...zlokobno, tajnovito......
(iskreno da vam kazem, ja se nje bojim...strah me....)


P120110_23.31.jpg



P120110_23.32.jpg
 
Da li vama nestaje carapa iz ves mashine?

Ja otkako znam za sebe, uvek mi fali jedna carapa nakon pranja.
Godinamam proucavam taj fenomen, jer me mnogo kopka.

Znaci, ubacim recimo 5 pari carapa u mashinu, a nakon pranja izvadim 4,5 para.
jednom sam cak dokumentovao celi proces video nadzorom, da mogu posle u miru da analiziram celi proces.

Lepo se na snimku vidi kako ubacujem 5 pari carapa u mashinu, kako je zatvaram i pustam u pogon.

Onda sat i po rada mashine, i kraj.
Prilazim, vadim ves, brojim carape...i cvrc. 4 i po para.
jedna je opet nestala.

Analiziram snimak, i ne uocavam otvaranje crne rupe ili interdimenzionog portala.
Nikakvu anomaliju prostornog kontinuuma.

Nikakvi duhovi, Gremlini, patuljci ili vilenjaci nisu petlljali oko mashine i mojih carapa.



Misterija....prava misterija....

Jel se to i vama desava?


Ako nisu gremlini, onda su mogući odgovori:

a) Mašina je, zapravo, Hal, koji namerava da preuzme vlast u kući. Tako to obično počne: prvo nestanu čarape, pa gaće ... pa dukserice, farmerke ... Oprez! Ne guraj ruku u mašinu!

b) Proživljavaš Dan mrmota


Rešenje:
ne peri čarape u mašini, ili ne peri ništa u mašini, nego lepo na ruke. Mašinu oslobodi ropstva i pusti je da živi svoj život. Ukoliko počne da brboće na prazno, pozovi egzorcistu. Ako ni to ne pomogne, izbaci je pored kontejnera pa nek neko drugi muči muku s njom, a ti se opako smej. :sanke:
 
Da li vama nestaje carapa iz ves mashine?

Ja otkako znam za sebe, uvek mi fali jedna carapa nakon pranja.
Godinamam proucavam taj fenomen, jer me mnogo kopka.

Znaci, ubacim recimo 5 pari carapa u mashinu, a nakon pranja izvadim 4,5 para.
jednom sam cak dokumentovao celi proces video nadzorom, da mogu posle u miru da analiziram celi proces.

Lepo se na snimku vidi kako ubacujem 5 pari carapa u mashinu, kako je zatvaram i pustam u pogon.

Onda sat i po rada mashine, i kraj.
Prilazim, vadim ves, brojim carape...i cvrc. 4 i po para.
jedna je opet nestala.

Analiziram snimak, i ne uocavam otvaranje crne rupe ili interdimenzionog portala.
Nikakvu anomaliju prostornog kontinuuma.

Nikakvi duhovi, Gremlini, patuljci ili vilenjaci nisu petlljali oko mashine i mojih carapa.



Misterija....prava misterija....

Jel se to i vama desava?

mislim da ti je ves-masina gladna....
mogao bi da je nahranis ponekad....i onda tvrdim ne bi vise jela carape...
ako ti, pak, ne oprosti dosadasnje gladovanje probaj sa ceremonijalnim zrtvovanjem...trebalo bi da i strah nestane kada jednom bude zadovoljena....
 
Da se najezis.. Mislis da je zlo uslo u masinu?

Da, upravo to zelim da kazem, ali ne smem... strah se duboko ukorenio u meni...
Osecam kako me posmatra, bas sada...

Ipak, osecam olaksanje sada kada sam vam se poverio...da me ne proguta zaborav kad mi ona...iz soja AEG, dodje glave...jedne tamne olujne noci....
Ipak, dobro j pazim, Aiel only... omeksivac najskuplji... kalgon da se kamen ne uhvati ...

Neka mi bog pomgne...
 
u pitanju je onaj cuveni kamenac zbog koga se prodaje calgon. naime, u dodiru sa supstancama koje su odgovorne za "miris" carapa, kamenac se aktivira i postepeno rastapa carapu (samo jednu, posto nikad nema odjednom dovoljno kamenca za vise).
sto vise carapa - vise kamenca. zato se masine i raspadaju nakon x(y) godina. prema tome, calgon u masinu, pamet u glavu a carape na ruke.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top