avast

Danilo Grujicic

Početnik
Poruka
28
LJudi pomagajte imam avast antivirus home edition al mi se nakon oporavka sistema zeznulo nesto i ne mogu da ga deinstaliuram probao sam preko safe moda pa aswclear ne moze pa sam pokusao da ponovo instaliram sa nadom da ce se izbrisati stari a instalirati novi al bezuspesno. Hvala unapred onom ko mi pomogne

pre neko vreme imao sam avast i hvala bogu dobro je radio al posle nekog vremena kad sam ga startovao stao je i prijavljuje gresku pokusao sam da to ispravim preko oporavka sistema al bezuspesno pa sam pokusao da skinem aswclear.exe i opet nista moze pomoc molim vas:dontunderstand:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Oporavak sistema za mojih 10 god rada sa računarom, nije dao rezultata.
a instalacijom sistema preko postojećeg avasta koji kontroliše sistem doveo si ih u koliziju i sistem ne prepoznaje instalaciju avasta.
tako da jedino što ti mogu preporučiti, a da funkcioniše, je nova instalacija (ne oporavak) OS. To će ti rešiti problem sa avastom i onom greškom koju si imao.
Ako imaš neke bitne podatke prebaci ih na drugu particiju ili ako ne možeš uradi samo novu instalaciju, ali pri podizanju sistema moraš izabrati koji windows da koristi (ja ne preporučujem drugu verziju)
 
probaj da instaliras neki drugi av program pa vidi da li dolazi do konflikta takodje iskljuci avastov servis preko msconfiga ako ga vidi u startup-u. al ako bas volis avast e onda reinstalacija
 
provalio sam foru i uspesno deintalirao avast dovoljno je bilo da ga obustavim i da instaliram drugi antivirus (u ovom slucaj avast pro edition) sto je doslo do toga da je avast pro uklonio avast home edition
 
Koji Avast? Free verziju ili?
Reinstaliraj ga,obrisi sve tragove od Avasta u registrima,rucno,skeniraj sistem pa ponovo instaliraj Avast.Proveri da li ti je ukljucen internet,i da li je podeseno da se sam azurira.
 

Back
Top