Izabran novi predsednik Hrvatske

VestiSvet...Kandidat SDP već proglasio pobedu u drugom krugu

Josipović novi predsednik Hrvatske? I

zborni štab kandidata SDP-a Ive Josipovića proglasio je večeras pobedu u drugom krugu predsedničkih izbora u Hrvatskoj. Sekretar SDP-a Igor Dragovan rekao je da je Josipović izabran za trećeg predsednika Hrvatske i zahvalio se svim građanima koji su tako odlučili.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Josipović je dobio 62%, a onaj BANDović 38 %.
Kako što vidite, šarlatani od predsednika više ni u Hrvatskoj ne pobedjuju.
Vreme je za ljude od reči, od odmerenosti, od autoriteta, ovaj novoizabrani predsednik Hrvatske mi na takvog liči, a vama !*?

E nek im je sa srećom...
 
Ja vec dobih jedan zato sto sam predlozio da se prebaci tema na drugi pdf z:lol:

A sta ces!!!?? Kroatski forum pa takva i pravila z:lol:
Počo ponovo ratz:mrgreen:
e030.gif
e015.gif
e025.gif
 
VestiSvet...Kandidat SDP već proglasio pobedu u drugom krugu

Josipović novi predsednik Hrvatske? I

zborni štab kandidata SDP-a Ive Josipovića proglasio je večeras pobedu u drugom krugu predsedničkih izbora u Hrvatskoj. Sekretar SDP-a Igor Dragovan rekao je da je Josipović izabran za trećeg predsednika Hrvatske i zahvalio se svim građanima koji su tako odlučili.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Josipović je dobio 62%, a onaj BANDović 38 %.
Kako što vidite, šarlatani od predsednika više ni u Hrvatskoj ne pobedjuju.
Vreme je za ljude od reči, od odmerenosti, od autoriteta, ovaj novoizabrani predsednik Hrvatske mi na takvog liči, a vama !*?

skoro pa sam ravnodusan
 
Bas mi je svejedno niti me interesuje a tako bi trebalo da bude i za Hrvate koji su na forumu kad je u pitanju dogadjanje u Srbiji . Svako nek se brine za djubre u svom dvoristu.

moras razlikovati ..neke stvari..MI HRVATI..nemoramo se sloziti..oko toga tko nam je predsjednik...to je demokratsko pravo...ALI SVAKI HRVAT...će braniti instuciju predsjednika HRVATSKE...Hrvatski predjesdnik koji je izabran..na demokratski nacin..je predsjdenik svih državljana REPUBLIKE HRVATSKE..bili oni Hrvati...Makedonci...Madjari...Vi vašeg mozete pljuvati..kuditi..ali to govori o Vama ne o njemu..Tadić je dobar predsjednik..i Srbija ima s njim..budućnost..
 
Evo jedna nova vest za ljubitelje Bečkih konjušara : Uhapšen vođa srpske bande u Beču
Srpska banda pljačkala vile u Beču


P.S. Čitajući gro komentara na zadatu temu, neki srbi bi očito voleli da na čelu Hrvata bude Toma, Poplašen ili bar Gordana POP-Lazić. Toliko o mentalnom sklopu i sa kim imamo posla ovde, tamo i tako to.
 
Људи....Сад би заплакао од среће и драгости.....
Идем да јавим Мачку Pogledajte prilog 69460...биће и њему драго кад чује....
Ових дана је толико био нервозан због те неизвесности....

Баш кад смо се чули пре неки дан ,пита он мене шта ја мислим о томе
ја му реко заболе ме мудо за председника Хрватске, а он ми одговори и мене:zimag:

За Хрватско говорно подручје:

Baš kad smo se čuli prije neki dan, pita on mene što ja mislim o tome
ja mu reko zabole me mudo za predsjednika Hrvatske, a on mi odgovori i mene:zimag:
 
Evo jedna nova vest za ljubitelje Bečkih konjušara : Uhapšen vođa srpske bande u Beču
Srpska banda pljačkala vile u Beču


P.S. Čitajući gro komentara na zadatu temu, neki srbi bi očito voleli da na čelu Hrvata bude Toma, Poplašen ili bar Gordana POP-Lazić. Toliko o mentalnom sklopu i sa kim imamo posla ovde, tamo i tako to.

Ma cuti, vazno da si ti zadovoljan, sta te bre briga za ove ostale.

Pa otvori covece neko pice i nazdravi.

A jos kad i Macak sazna za ovu senzacionalnu vest, ima da bude vatrometa z:mrgreen:
 

Back
Top