Antivirus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
De objasni,molim te,što Nod32 nije više dobar,prosvijetli nas korisnike tog AV programa?

Zemo ,nemoj da se ljutiš ali meni ne valja .Uvjek sam imao problema ,pušta kao bušna kanta .Je on lagan fino radi brze apdejte ima ,ne osjeti se na računaru ali meni je puštao viruse i ostalu gamad .
Još jedna stvar koja mi se desila skinuo sam trial ESET 4 instalirao sve ok .Međutim neka igrica nešto zabagovala i ja restartujem kantu ,nestane mi ikonica u treju dole .Za tih mjesec dana više je nisam uspio povratiti nazad
Činjenica je da naš narod voli Nod 32 između ostalog jer je najlakše doći do njega .
Nisam ovde da ikoga prosvjetljujem ali ovo su neka imena koja ja poštujem Kaspersky ,Norton ,Avira premium ,McAfee malo je trom ali ipak u vrhu .Ova 4 IS nisu mi ništa propustila svi ostali koje sam stavljao jesu
 
Zemo ,nemoj da se ljutiš ali meni ne valja .Uvjek sam imao problema ,pušta kao bušna kanta .Je on lagan fino radi brze apdejte ima ,ne osjeti se na računaru ali meni je puštao viruse i ostalu gamad .
Još jedna stvar koja mi se desila skinuo sam trial ESET 4 instalirao sve ok .Međutim neka igrica nešto zabagovala i ja restartujem kantu ,nestane mi ikonica u treju dole .Za tih mjesec dana više je nisam uspio povratiti nazad
Činjenica je da naš narod voli Nod 32 između ostalog jer je najlakše doći do njega .
Nisam ovde da ikoga prosvjetljujem ali ovo su neka imena koja ja poštujem Kaspersky ,Norton ,Avira premium ,McAfee malo je trom ali ipak u vrhu .Ova 4 IS nisu mi ništa propustila svi ostali koje sam stavljao jesu

Ja ga koristim 3 godine,i nikada ništa nije propustio,ali u njegovom rangu je još samo Kaspersky i eventualno G-data,a ostali ipak nisu njihov nivo,ne potcjenjujući ih,naravno.Oni naravno sami nisu dovoljni,potreban je još koji sigurnosni alat da se čovjek može osjećati potpuno siguran na netu.
 
Budite svjesni da najboljeg nema,odnosno da svaki ima svoje prednosti,ali i mane!Korisnik je najboljia zaštita,a AV samo njegova dopuna.

U pravu si! Ako znas pravilno koristiti internet AV i nije toliko bitan. Mislim, jeste bitan, ali u znatno manjoj mjeri nego kad ides na svakojake stranice i sl...
 
Hvala na odgovorima.
Ja sam na preethodnom kompjuteru imao instalirana koliko se secam jos 2 programa pored AV za ciscenje koje kakvih stvari..
Ajde kad smo vec razradili i ovo, recite mi na brzaka koji programi pored AV bi trebali da se imaju za sigurnu zastitu
 
Hvala na odgovorima.
Ja sam na preethodnom kompjuteru imao instalirana koliko se secam jos 2 programa pored AV za ciscenje koje kakvih stvari..
Ajde kad smo vec razradili i ovo, recite mi na brzaka koji programi pored AV bi trebali da se imaju za sigurnu zastitu

Po meni sasvim dovoljni su Malwarebytes i Superantispyware,a naravno besplatni su!
 
Hvala na odgovorima.
Ja sam na preethodnom kompjuteru imao instalirana koliko se secam jos 2 programa pored AV za ciscenje koje kakvih stvari..
Ajde kad smo vec razradili i ovo, recite mi na brzaka koji programi pored AV bi trebali da se imaju za sigurnu zastitu

KIS+Malwarebyes ili NOD+Malwarebytes je odlicna kombinacija.
 
Pozeljno za zastitu /nisam nikakav strucnjak, samo sam cuo od njih :)/
1. AVP zastita
2. Anti spywer/malware
3. Firewall
-----
plus ne posecivati svakakve sajtove. :)
 
Hvala puno braco.. Nego, ima li neko od vas 'link' za KAV ili Norton. Ja sve koje sam nasao ljudi se zale da im ne rade kljucevi za otkljucavanje jes su blkirani pa moraju da koriste trial verziju.. Ko ima neka se javi u inbox
 
Hvala puno braco.. Nego, ima li neko od vas 'link' za KAV ili Norton. Ja sve koje sam nasao ljudi se zale da im ne rade kljucevi za otkljucavanje jes su blkirani pa moraju da koriste trial verziju.. Ko ima neka se javi u inbox

Mnogi ne koriste Kaspersky iz razloga što ključ traje sedam dana pa onda traži novi.Al da je odličan, odličan je.
 
Hvala puno braco.. Nego, ima li neko od vas 'link' za KAV ili Norton. Ja sve koje sam nasao ljudi se zale da im ne rade kljucevi za otkljucavanje jes su blkirani pa moraju da koriste trial verziju.. Ko ima neka se javi u inbox

Otidji na KAV-ov tj. Norton-ov oficijalni sajt i skini trial verziju..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top