GODINE KOJE SU POJELI SKAKAVCI....

KOJA GENERACIJA JE NAJGORE PROSLA U GODINAMA IZA NAS

  • ONI KOJI DANAS IMAJU 20 - 30 GOD

  • ONI KOJI DANAS IMAJU 40 - 60 GOD

  • ONI KOJI SU DANAS 60+


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Hahahaha zebra pa ti se jos nekom i pravdas hahahaha........pa to je najveci srbomrzac kojeg sam ja ikada citao iliti slusao u zivotu.......ko to ne razume ili je nesrazmerno glup ili je isti.

Koliko je puta srbe nazvao indijancima,ludi Sloba proterao 500 000 shiptara,nismo srusili ni 1 nato avion "proveri na NATO sajtu,Kosmet nije Srbija,car Lazar smrdljiva kukavica,moj caca ubijao chetnike ko pse,ubijao bih ruse za pare..........ima jos toga,i gledajuci sve ovo ukupno?

Ma daaaaaaaaaaaaaaaj


Yebote.........sve zna covek sta sam pisao.............z:(z:(z:(

Mene da ubijes , ne bi mogao da se setim jednog njegovog posta........z:Dz:Dz:D
 
Yebote.........sve zna covek sta sam pisao.............z:(z:(z:(

Mene da ubijes , ne bi mogao da se setim jednog njegovog posta........z:Dz:Dz:D

Pamtim ko slon a i vidim nista ne porices.z:mrgreen:

Kako da ne :)

p.s-ono sto si pisao niko normalan ne moze da zaboravi,da se razumemo.


Ti?!?!?!:eek:

Pa ti i dan danas ne mozes da mi oprostis jednu malu poshalicu,pa mi u svakoj kontriras:tease:
 
Pamtim ko slon a i vidim nista ne porices.z:mrgreen:

Kako da ne :)

Ma ok je to........mnogi znaju moje postove napamet..uce se , vec u skolama kao obavezna lektira........z:lol:

Nego, problem je sto , kao sto vidis niko ne zna ni jedan tvoj post........ili su bili dosadni, ili su bili glupavi, ili su bili nezapazeni.........jednom recju , dosadni.......ko slon..z;)
 
Svako vreme ima neke svoje skakavce,miseve,pacove...pa i ovo sad...svaka generacija ima neko svoje vreme i u njemu nosi neko svoje breme ! Ovo ovde je Balkan i sva bremena koja smo nosili i nosimo su malo teza nego u nekim drugim delovima Evrope i sveta,a najcesce zato sto nam ih neko drugi tovari na ledja !
 
Svako vreme ima neke svoje skakavce,miseve,pacove...pa i ovo sad...svaka generacija ima neko svoje vreme i u njemu nosi neko svoje breme ! Ovo ovde je Balkan i sva bremena koja smo nosili i nosimo su malo teza nego u nekim drugim delovima Evrope i sveta,a najcesce zato sto nam ih neko drugi tovari na ledja !

Hvala sto si se vratio na temu...........:ok:
 
Pa ne znam ja ko je pravi. ali joj je zakljucak sasvim ispravan........teska je tema...iako se uvek trudim da je prilagodim patriotskom delu foruma.........malo ubacim slike i crteze , ali mi moderatori stalno brisu........z:((

E da došla su vremena kada se patriota piše ispravno a samim time i vreme kada ćeš morati prilagoditi tekstove i nama kojima Srbija ne predstavlja samo pusta slova napisana na forumu.
 
Ma ok je to........mnogi znaju moje postove napamet..uce se , vec u skolama kao obavezna lektira........z:lol:

Nego, problem je sto , kao sto vidis niko ne zna ni jedan tvoj post........ili su bili dosadni, ili su bili glupavi, ili su bili nezapazeni.........jednom recju , dosadni.......ko slon..z;)

Tvoji postovi su obicno smece.

Svi oni se secaju vecine mojih postova,dok se ja ne secam skoro ni jednog njihovog.

Ni dosadni,daleko od glupavih,a ako dodjes na srpski sajt pa pljujes po srbima a pogotovu po Lazaru sasim je normalno da ces biti i vise nego zapazen.

Dakle ovaj tvoj post je nap. enciklopedijski primer glupog posta z:mrgreen:
 

Back
Top