Pomoc oko prodaje deska i kupovine lapa.

А што се тиче "лапова", не мораш да купујеш баш Тошибу, Сони и тако нека имена, која немају квалитет ништа бољи од фирми са "мањим" именом.
Пробај са Асусом, има супер лапове за релативно мале паре.
 
Zašto bi to radio? Laptop koji bi dobio za pare dobijene od prodaje deska mogao bi da bude neki celerončić sa 512 rama i hard diskom od 40-60GB, i ne vjerujem da bi bila i kamera i wifi. To moraš da kupiš naknadno. Zato brate moj pošto ja iz iskustva znam da lapotop nije nikome potreban jer već nakon mjesec dana upotrebe sjebete bateiju i tad ne fercera bez zida sa utičnicom tako da ti služi isto kao desktop. Okani se belaja i budi zadovoljan s tim što imaš. To je ekstra makina koja se može nabildovati boljim procesorom i još 2GB rama.
 
А можеш и да купиш нпр за кола, уређај који ти трансформише ел. енергију, из "упаљача" у аутомобилу, тако да можеш и тамо да га користиш, сасвим нормално.
Она кошта до 3.000 динара, на пример у МЕТРО-у али има и у другим продавницама што се тиче комп-ова.
 
Procjenite vrijednost njegovog računara i napišite kakav bi nov (nov, ne onaj koji ispane iz kamiona) laptop mogao sebi kupiti. Moja procjena je da bi bio sretan ako ga utopi za preko 250 eura. Mada se može naći klinac koga presvučeš za još jednu stoju. Za te pare mora tražiti zaista niskobudžetne laptope, evo nekih:
- MSI Wind U100-1004EU
- VIEWSONIC VNB106DW
- LENOVO IdeaPad S10-2
- HP Mini 110-1116NR
Kao što vidite to su 10" laptopi koji se ne mogu zvati laptop nego netbook. I Može kupiti nov netbook.
 

Back
Top