Спорт - Пут до Новог светског пор

Pobunjenik

Primećen član
Poruka
550
Креатори Новог светског поретка одавно користе СПОРТ за остварење својих циљева. Спорт је увелико постао бизнис у коме се "згрћу" огромне паре.

О томе сведоче Џенинг и Симпсон, два енглеска новинара, у својој књизи Masters of Rings.

Њих двојица су дошла до закључка да новац који се обрће у спорту, завршава на приватним рачунима. Према њиховом мишљењу, то представља стравичан пљачкашки механизам.

"Интернешнеј Хералд Трибјун" је пре неколико година објавио занимљив податак о малверзацијама у спорту:

Међународна спортска плутократија плаћа много играчима, затим дати новац извуку од ТВ мрежа и на крају то плате гледаоци који гледају ТВ преносе, односно посетиоци за седишта, односно за крате, тј. улазнице.

Да је спорт одавно у спрези са политиком, и да ту нема ни трунке демократије, сведочи нам господин Кубертен, оснивач модерних олимпијских игара:

Ми нисмо изабрани. Ми се сами изабирамо. Никакав демократски принцип ту не постоји и наши мандати важе до краја нашег живота, јер ми смо чувари олимпијске идеје.

Још трагичнији податак јесте да се на челу Међународног олимпијског комитета, налазио Хуан Антонио Самаран, некадашњи члан МЛАДИХ ФАШИСТА у Шпанији.

Самаран није скривао своје дивљење према Хитлеру. Можда и због ове његове изјаве:

Дајте ми атлетику, и створићу нов материјал за стварање Аријеваца. Нећу никакво интелектуално образовање. Хоћу само атлетику - телесно образовање.

Спорт је измишљен, између осталог, да би се људи одаљили од образовања. Ово се подудара и са циљевима КОМУНИСТА.

У спорту НЕ ВАЖИ основно људско право - ПРАВО НА ЖИВОТ, јер је у неким спортовима ДОЗВОЉЕНО УБИТИ ПРОТИВНИКА.

Часопис "New World News" је још 1946. открио планове креатора Новог светског поретка за извођење СВЕТСКЕ РЕВОЛУЦИЈЕ. Ту се, између осталог, каже:

Преузмите контролу над свим видовима јавности и при томе:

Одвојите мисли људи од њихове власти, фокусирајући њихову пажњу на СПОРТ, секс, књиге и представе, и остале тривијалности.


Професионални спорт се показао као веома успешан механизам заглупљивања људи, и успостављања НОВОГ СВЕТСКОГ ПОРЕТКА.
 
Pobunjenik:
Драго ми је, Трумане, што помно пратиш моје деловање на овом форуму. Ко зна, ако будеш схватио поруку коју ја шаљем, можда ме и „наследиш” након мог одласка одавде.

To ne, nemam ambicije da budem glavni teoreticar zavere na ovom forumu. Jer vidis, za razliku od tebe ja uvek drzim dozu rezervisanosti prema svemu sto mislim da znam, pa tako i prici oko Novog svetskog poretka.

Ali svejedno, nastavicu da pratim tvoje postove, a i nema razloga da ti odes sa ovog foruma pre mene ( osim ako ti se zbog napisanog nesto ne daj boze ne desi :) ).

p.s. ajde otvori temu o Tadicu.
 

Back
Top