Milion vakcina ili ostavka

Видим ја момчино да си кренуо редом да реплицираш па ко велим да сачекам да стигнеш и до мене.
...
Шта теби смета што је човек рекао да је Кон јеврејско презиме !?
Шта теби смета што неко сматра да је сео овај догађај са грипом превара !?
Људи су изнели своје мишљење без икаквог вређања и зашто си се једино ти нашао увређен па чак узимаш слободу да некога називаш ретардираним !?

naravno da svako povezivanje porekla njegovog prezimena sa pricama o svetskoj prevari i zaveri glede vakcina ,na nacin koji se to ovde radi nije cak ni retardirano , posto je taj epitet kompliment i ulepsavanje mentalnog stanja pomenutih primeraka koji se na te price loze
 
Tu je Tomica ipak najviše kriv. On je požurio sa onim nebulozama kao da je ratno stanje. Posle sam očekivao da ću ga videti sa šlemom na glavi i u maskirnoj uniformi, sa prebačenim automatom preko ramena i pitanjem: Da li si se vakcinisao? A iz njega odred za egzekuciju! :snesko5:
 
Видим ја момчино да си кренуо редом да реплицираш па ко велим да сачекам да стигнеш и до мене.
...
Шта теби смета што је човек рекао да је Кон јеврејско презиме !?
Шта теби смета што неко сматра да је сео овај догађај са грипом превара !?
Људи су изнели своје мишљење без икаквог вређања и зашто си се једино ти нашао увређен па чак узимаш слободу да некога називаш ретардираним !?

pa meni smeta ljudska glupost......takav sam , sta cu.......

alergican ne glupost i glupandere, i tu pomoci nema......moram da im kazem da su retardi , ako pricaju i pisu kao retardi..

njihovo je pravo da pisu gluposti, a moje da im kazem da su glupani jer pisu gluposti...

jel ti sada jasnije??
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tu je Tomica ipak najviše kriv. On je požurio sa onim nebulozama kao da je ratno stanje. Posle sam očekivao da ću ga videti sa šlemom na glavi i u maskirnoj uniformi, sa prebačenim automatom preko ramena i pitanjem: Da li si se vakcinisao? A iz njega odred za egzekuciju! :snesko5:

da taj tomica nije nabavio vakcinu, sada bi ovde isti kukali ko sinje kukavice kako smo jedina drzava koja nema vakcinu protiv gripa..........

do neba bi se culo kukumakanje......ali, vi kukumacete i kada ima i kada nema vakcine.
to vam je , izgleda zivotna filozofija

kukaj, cvili , pisti, pljuj......samo nemoj nista da radis.......
 
Видим ја момчино да си кренуо редом да реплицираш па ко велим да сачекам да стигнеш и до мене.
...
Шта теби смета што је човек рекао да је Кон јеврејско презиме !?
Шта теби смета што неко сматра да је сео овај догађај са грипом превара !?
Људи су изнели своје мишљење без икаквог вређања и зашто си се једино ти нашао увређен па чак узимаш слободу да некога називаш ретардираним !?

Па да је човек помену српско презиме овај duchex би му дао репутацију, страшно зар не !? Иначе човек је утврдио да су Хрвати паметнији од Срба ваљда им је претходно бројао крвна зрнца, страшно зар не !?

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12298382&postcount=54
 
Па да је човек помену српско презиме овај duchex би му дао репутацију, страшно зар не !? Иначе човек је утврдио да су Хрвати паметнији од Срба ваљда им је претходно бројао крвна зрнца, страшно зар не !?

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12298382&postcount=54

po obicaju , ti nista nisi razumeo........ali, od tebe se i ne ocekuje da razumes......dostigao si vrh licne elokvencije , i to je to.......

nazalost , nije dovoljno ......ali ,sta ces....life is a bitchz:p
 
kakav nesrecnik naseo je tomici i ostalim muljatorima,lazovima e sad nek odrubi sebi glavu ili neki organ z:mrgreen:

kada te bude , ili nekoga od tvojih tresnula temperatura od 40 koja ne silazi po tri - cetiri dana na normalu.......i kada , ne daj boze , sidje na pluca kao mojoj prijateljici........

uzeces taj organ koji cu ja da odsecem , stavices ga u usta, i gristi mooda ......gledajuci kako ti ukucanin dise preko respiratora.......i pitati se : " da li su poljaci ludi"???
 
Pa mogli bi malo da prave društvo na tvom avataru. z:poz:
Da je neke sreće ustupila bi im mesto!
Чуј ...господа....ја господин, ти господин...па ко ће да ради?!
Да неким случајем господин Милосављевић изађе пред јавност и каже " Погрешио сам, извините, стварно сам имао најбољу намеру, такви су били сви показатељи да сам желео све најбоље у намери да заштитим народ Србије..." па да му ми колективно опростимо и да тужилац буде блажи...само, неће се то десити. Медијска тишина до појаве рибљег грипа а онда ће да потроше ове остале вакцине. Рок? Ма дајте људи, будимо озбиљни...то ће се онда представити као најсвежије увезене вакцине против новог грипа...
Само, шта ако се опет препакују као играрије са датумима па одједном добијемо огромне количине вакцина против сезонског грипа? Да видим доктора који ће убедити пацијента да је то што му даје стварно то што каже да му даје...при томе ће вероватно и веровати у то што говори...
Е, када једном оде поверење....
El znaš kad će to da čuješ? Nikad a možda ni tad

Цела ова ујдурма везана за нови грип изгледа ми као један велики експеримент који има за циља да покаже реаговање масе на вести о смртоносном заразном вирусу.Један дан читам да је грип један од најопаснијих са великим бројем смртних случајева,други дан да је безопасан !?,па се питам да ли се такве вести пласирају са неким одређеним циљем ?
Ko zna možda si u pravu. Ili je jednostavno u pitanju rat izmedju farmaceutske mafije i onih koji su protiv njih . Mi smo tu vidim zamorčići
A zamisli kako je našem Mišku koji je dao silne novce i očekuje silnu dobit a mi nećemo da se pelcujemo.
 
To je velika ujdurma! A iza svega stoji niko drugi nego Tomica. Zašto ako je sve u redu, kako ti kažeš, traže da se potpišemo. Ko skida onda odgovornost od sebe. Tomica se upleo i nije mu ovo prvi put. Nemoj samo reći da je čovek neobavešten (kao Voja Koštunica ),
pa ne zna koliki je odziv u drugim zemljama ( već pomenuti pedantni Nemci). A brate i dosta je već ministar, vreme ja da ode! :snesko5:
 
To je velika ujdurma! A iza svega stoji niko drugi nego Tomica. Zašto ako je sve u redu, kako ti kažeš, traže da se potpišemo. Ko skida onda odgovornost od sebe. Tomica se upleo i nije mu ovo prvi put. Nemoj samo reći da je čovek neobavešten (kao Voja Koštunica ),
pa ne zna koliki je odziv u drugim zemljama ( već pomenuti pedantni Nemci). A brate i dosta je već ministar, vreme ja da ode! :snesko5:

ne lupetaj.......nigde se ne potpisujes sem u knjigu vakcinacije , kao i za obicnu vakcinu protiv gripa........

to sluzi za evidenciju, a ne potpisujes nikakav papir koji sa bilo koga skida bilo kakvu odgovornost........

bole me za tomicu koliko i za maricu......ebe mi se ko je ministar

samo kazem da nije nabavio vakcinu, vi bi prvi kukali kako smo jedini ostali bez vakcine.........

da li ces se vakcinisati ili ne, tvoja je stvar......ali, docice vreme , kada cete lomiti stakla na domovima zdravlja da se dokopate nekve vakcine.......samo polako......
 
sta je sa ovim nemcima bili su pametan narod,sad odjednom??

pa super je sto se ugledas na nemce......i ne bih imao nista da zamerim kada bi se u svemu ostalom ugledao na njih.......

ako su ti oni reper za vakcinisanje......sto ti nisu reper za rad, disciplinu, kulturu, i sve ostalo???........

ne zelim nikome......video sam kako izgleda zena kada dobije upalu pluca od novog gripa, i siguran sam da cete , ako se vasem nekom bliskom desi da se zarazi a bolest iskomplikuje, lupati glavu u zid sto niste vakcinisali svoje bliznje i sebe..

zdrav bolesnom ne veruje......kao i sit gladnom.......
 
pa meni smeta ljudska glupost......takav sam , sta cu.......

alergican ne glupost i glupandere, i tu pomoci nema......moram da im kazem da su retardi , ako pricaju i pisu kao retardi..

njihovo je pravo da pisu gluposti, a moje da im kazem da su glupani jer pisu gluposti...

jel ti sada jasnije??

a ti si kao .......sta??.......neki advokat za glupandere??.......ili i sam pripadas toj grupaciji tako rasprostranjenoj u srbiji???

А ти си као меродаван да некога називаш глупандером !? Или је глупандер онај чије се мишљење коси са твојим ?
Ако не можеш да учествијеш у дискусији као цивилизован човек онда немој у њу да улазиш.
 
Па зашто си ми се уопште и обраћао ?
Вероватно си један од оних који просипањем увреда покушава да задиви примитивну околину.
Јад и беда си ти батице...Јад и беда.

nisam se ja tebi obracao.......ne znam ni ko si, bre niti me interesujes.....

ja sam napisao da je tvoj post glupost ......dakle, ja polemisem sa postom , a ne sa tobom.......ti si za mene , isto kao ova slova na ekranu.......

pisati o tome, kako ne treba da se vakcinisku ljudi u pandemiji , je bezobrazluk......neka budala ce i da te poslusa , pa kasnije nayebe......

ali, eto......ti si bar na krsti , bio jedan dan doktor , magistar, profesor....za infektivne bolesti.....blago tebi...
 
Poslednja izmena od moderatora:
da taj tomica nije nabavio vakcinu, sada bi ovde isti kukali ko sinje kukavice kako smo jedina drzava koja nema vakcinu protiv gripa..........

do neba bi se culo kukumakanje......ali, vi kukumacete i kada ima i kada nema vakcine.
to vam je , izgleda zivotna filozofija

kukaj, cvili , pisti, pljuj......samo nemoj nista da radis.......

Boze sacuvaj:(
Pa, ne mozes ti nikoga da nateras na nesto sto ne zeli, niti to moze Tomica pretivsi ostavkom (sto ne kaze: Ako bilo ko bude imao losu posledicu vakcinisanja, dajem ostaku), koju svakako nece dati.

Pretpostavljam da ce ljudi biti naterani da je prime: Vojska, prosveta, policija, zdravsto i ostali.

Ali, kako objasniti da LEKARI ne zele da prime tu vakcinu?

Zasto je Miskovic uvezao vakcinu, zasto se ista nije "sparvila" na Torlaku, ja bih je prva primila, ovako necu!
Ako umrem, umrla sam, bolje nego da ostanem s nekom posledicom koju cu vuci citav zivot, a mislim da nije u redu da ovako vredjas ljude zbog sopstvenog izbora!
 
nisam se ja tebi obracao.......ne znam ni ko si, bre niti me interesujes.....

ja sam napisao da je tvoj post glupost ......dakle, ja polemisem sa postom , a ne sa tobom.......ti si za mene , isto kao ova slova na ekranu.......

pisati o tome, kako ne treba da se vakcinisku ljudi u pandemiji , a pri tom biti shuster kao ti, je bezobrazluk......neka budala ce i da te poslusa , pa kasnije nayebe......

ali, eto......ti si bar na krsti , bio jedan dan doktor , magistar, profesor....za infektivne bolesti.....blago tebi...

Ти причаш са постом !?,е свашта ћу још овде да прочитам.
Па ево ти си се вакцинисао па видиш како се то негативно одразило на твоју психу.
 
Boze sacuvaj:(
Pa, ne mozes ti nikoga da nateras na nesto sto ne zeli, niti to moze Tomica pretivsi ostavkom (sto ne kaze: Ako bilo ko bude imao losu posledicu vakcinisanja, dajem ostaku), koju svakako nece dati.

Pretpostavljam da ce ljudi biti naterani da je prime: Vojska, prosveta, policija, zdravsto i ostali.

Ali, kako objasniti da LEKARI ne zele da prime tu vakcinu?

Zasto je Miskovic uvezao vakcinu, zasto se ista nije "sparvila" na Torlaku, ja bih je prva primila, ovako necu!
Ako umrem, umrla sam, bolje nego da ostanem s nekom posledicom koju cu vuci citav zivot, a mislim da nije u redu da ovako vredjas ljude zbog sopstvenog izbora!

Prvo.......ja ne vredjam ljude zbog sopstvenog izbora, nego zato sto ubedjuju druge da se ne treba vakcinisati......to je neozbiljno, glupo, bezobrazno.......

ja sam se prvi dan kada su dozvolili svima , vakcinisao.......

nikoga ne nagovaram da se vakcinise ili da se NE VAKCINISE kao vi.........

drugo......ja bih miskovica skratio za glavu sutra , javno na terazijama.....znaci, toliko mi je simpatican.......

ali, vakcina je morala da se obezbedi......da nije, bilo bi kuknjave zasto nije

torlak nije osposobljen za proizvodnju te vakcine, jer je za sada prave samo 4 firme u svetu.......

lekari su ljudi kao i svi drugi......ima i tamo budaletina da ne verujes......elem, neki se vakcinisu , neki ne............

svako neka bira sta ce da radi......ali, nema pravo da ubedjuje druge da se vakcinisu ili ne.......narocito ako se razume u medicinu kao marica u krivi qraz......
 

Back
Top