Ici kod decka kuci

DODIRLJIVA

Ističe se
Poruka
2.485
Devojke momci pisite..
u poslednje vreme umesto setnje i sedenje po parku sve vise je popularno dovesti devojku kuci i blejati tako u sobi..
da li ste vi isli kuci kod vaseg decka i posle koliko vremena...
ja sam sa deckom nekoliko meseci i jos me ne vodi kuci a,njegovi sve normalno znaju za nas..z:)
 
isla
zavisi kako god kog
koliko mi se koji svidi,i koliko zaista imam nameru da budem sa njim
ali nikada dovela nijednog kuci
niti imam nameru u skorije vreme:D
ali,ono upoznavanje mi najteze pada
pa ono izvlacenje nekih tema iz naftalina,samo da bi imala da razmenim neku finu,normalnu sa ljudima:D
 
Brateee...a sto ne napises u temi i "Momci, da li vas devojka vodi kod nje kuci i posle koliko vremena?"

U poslednje vreme samo za devojke neka pitanja...
Evo jos jedno pitanje za devojke: Mislite li vi da su momci neke babaroge ili vam je samo zanimljivo da otvarate teme u kojima izgleda kao da ce momak svakog casa da vam pridje i da vas siluje ili nesto jos gore?
 
Poslednja izmena:
Brateee...a sto ne napises u temi i "Momci, da li vas devojka vodi kod nje kuci i posle koliko vremena?"

U poslednje vreme samo za devojke neka pitanja...
Evo jos jedno pitanje za devojke: Mislite li vi da su momci neke babaroge ili vam je samo zanimljivo da otvarate teme u kojima izgleda kao da ce momak svakog casa da vam pridje i da vas siluje ili nesto jos gore?

Brateee...postavi neku temu sa pitanjima za momke...
Ovim forumom vladaju zene...ako se ovako nastavi bice za nas muske...:ztorba:
 
Nemam pitanja za momke, ja ne brinem da li ce me riba odvesti kuci ili nesto slicno...

Fora je sto se vecina forumasica pravi da su iskusne, da imaju momke, a 'vamo stalno neka zenska tema...

Nekada su i bile, a sad :zima2:, u potpunosti se slazem sa tobom, prestajem da odg. na zenska pitanja, neka same nadju odgovore.
 
Ako mislis na odlazak kod njega i upoznavanje sa uzom familijom-prerano je u teenage dobu, glupavo i besmisleno.
A ako mislis na neformalan odlazak tipa-gledate film, bla, bla-to je sasvim ok. Ne vodi vas lik ciku samo zbog kresa, mogu se raditi i druge stvari, pobogu.
Ja sam kod svog decka isla od pocetka veze, e sad to sto sam za ovih 6 meseci upoznala skoro celu siru familiju, to se desilo igrom slucaja. :)
Mozda tebe ne vodi kuci jer je previse stidljiv, ili nema svoju sobu, ili je u losoj je situaciji sa matorcima...Ma trista cuda!

I nem' pojma koliko imas godina pa sve ovo moze da zvuci retardirano...:)
 
Nekada su i bile, a sad :zima2:, u potpunosti se slazem sa tobom, prestajem da odg. na zenska pitanja, neka same nadju odgovore.

Tako treba.

Mada, sad ima da otvore temu "Momci sa krstarice nece da mi odgovaraju na teme, upomoc, sta da radim?"...:lol:

A tema jeste glupa. Nazalost, priklanjam se Faniju.:) Kako bre danas niko nista ne zna? Ne znaju da se ljube, ne znaju kada da se vode kuci, ne znaju kada da se sexaju, ne znaju kada i kako da raskinu...bla, bla, bla....
To "nazalost" ti nije trebalo, ali ipak...:D
Ne znaju da gube pa hoce sve unapred da znaju, a ne znaju da se na greskama uci...
 
Mislim da ova tema, kao i ostale zenske(ne sve), zasluzuju nesto iz ovog asortimana...
katanac.jpg
 
Da, dovodim kući devojku. Nadvirimo se samo u dnevnu sobu gde su obično matorci, mahnemo im, poželimo im laku noć i uputimo se ka mojoj sobi... Ne vodim devojku samo zbog seksa, nego- prijatnija je atmosfera i nije tako dosadno kao u parku na klupi iliti u automobilu... Ne, nisam išao kod nje kući- ona ima 16 punih godina... Mislim da je razlika u godinama očigledna i da još uvek nije pravo vreme da me upozna s njenima... Toliko o tome...
 

Back
Top