O cemu se radi?

iz dana u dan, teme ovde su sve nebuloznije i nebuloznije.. postove necu ni da komentarisem.. citao sam teme od pre 5 - 6 godina.. mnogo su bolje, realnije.. forumasi iskreniji, opusteniji.. u cemu je problem, pa je sada sve otislo u p.m.?:think:

U pa i u zivotu su svi otisli u pm..ne treba se nervirati..nedostaje ljudima humora pa na sve nacine pokusavaju naci zabavu u vodjenju tudjih zivota..pljuvanju drugih..sadomazohizmu i sl
 
samo se nemoj nervirati zbog toga :mazi:

Upravo tako. Ja sam siznula jednom kada sam shvatila da ne mogu otrezniti drustvo u kom sam se nalazila od njihovih gluposti (konkretno, u Sikstinskoj kapeli koja se smatra svetinjom i ispred koje smo ljubazno zamoljeni da budemo tihi, ljudi su zvizdali, kikotali se i vikali). Tada sam shvatila da ih moje gubljenje zivaca nece promeniti, samo ce im biti jos veca inspiracija.
 
I ja sam pregledala neke teme iz 2003. koje su bile sa realnim problemima ali kad neko otvori realnu temu sa realnim problemom, bude izbombardovan kojekakvim šatro ‚‚vickastim‚‚ odgovorima a niko ne voli da se od njegovog problema pravi sprdnja i da mu se time zgadi život, umesto da dobije odgovore koji bi mu barem malo pomogli da sagleda problem iz više ulova.:kafa:
 
Čekaj malo pa zar ljudi nemaju svoj život i probleme pa moraju pokretati tuđe?!:confused: I nije stvar u opšte u tome, već što bi se svaki pokušaj dočekao na nož.

samo da dodam da odavno nismo imali ta kasapljenja. prilicno harmonicna atmosfera na forumu. harmonicni ljudi sa pozitivnim komentarima.
a to jer odavno nema 2-3 dezurne nadzak-babe, najvecih forumskih namcora, hronicno nadrrkanih. pa su svakoga, ali svakoga docekivali/le na noz, sem jedni druge.
 
Ti koji dolaze ovde da bi se izdrkavali su mi najzanimljiviji. :D

ne dolaze vec odredjeno vreme.
i bas se vidi razlika, atmosfera je mnogo pozitivnija.
meni nisu zanimljivi, (sem nekih koji se vise zezaju na taj nacin) vise me plase svojom ogorcenoscu i mrznjom koju sire. pa se pitam kakvih sve unutarnjih nakaza i spodoba ima po ulicama, u komsiluku itd.:sad2:
 
ne dolaze vec odredjeno vreme.
i bas se vidi razlika, atmosfera je mnogo pozitivnija.
meni nisu zanimljivi, (sem nekih koji se vise zezaju na taj nacin) vise me plase svojom ogorcenoscu i mrznjom koju sire. pa se pitam kakvih sve unutarnjih nakaza i spodoba ima po ulicama, u komsiluku itd.:sad2:

:zcepanje: A prava slika o tome se dobija tek kad se ode na pdf Politika.
Ljudi koji naiđu na Krstin forum surfujući i zađu na taj pdf se zaprepaste kad vide kakvi sve tamo postoje...
 

Back
Top