Gluma! GDE?

  • Začetnik teme buduca glumica
  • Datum pokretanja
B

buduca glumica

Gost
Zelim da se ukljucim u neko glumacko drustvo. Da glumim u predstavama. Molim vas da mi date ime i telefon. Jako to zelim... Molim vas
Hvala vam mnogo!!!!!!!!!!!!!!!
 
Za početak kao amater možeš probati u tvom mestu u nekom amaterskom pozorištu a i školske predstave su dobra stvar. Ako imaš talenta to nije problem, međutim ako želiš da ti to bude životni poziv, onda shvati da sa tim nema šale i da je to način života koji iziskuje tvoju dušu na tanjiru. Bilo kako bilo ono što ti dobijaš u celoj priči neizmerno je lepo. Ako si spremna na odricanja onda možeš i nastaviti ali dobro razmisli koliko si spremna da uložiš jer u amaterizmu se uživa a u profesionalizmu opstaje. Pitanje je samo šta ti želiš.
Pozdrav
 
Ako volis glumu zasto se ne bi oprobala za pocetak u Dadovu koje je najjace mesto kod nas kad je rec o amaterskoj glumi,a talentovani kasnije upisuju glumacku akademiju. Naravno da je potrebno mnogo odricanja,ali ako volis glumu,umetnost i imas potrebu da budes u centru paznje i da ti se dive zasto da ne onda je to pravo zanimanje za tebe.U zivotu treba samo jako zeleti i znati koji ti je cilj.
 
bela Rada:
Ako volis glumu zasto se ne bi oprobala za pocetak u Dadovu koje je najjace mesto kod nas kad je rec o amaterskoj glumi,a talentovani kasnije upisuju glumacku akademiju. Naravno da je potrebno mnogo odricanja,ali ako volis glumu,umetnost i imas potrebu da budes u centru paznje i da ti se dive zasto da ne onda je to pravo zanimanje za tebe.U zivotu treba samo jako zeleti i znati koji ti je cilj.
Nije to tako jednostavno upisati akademiju kao sto ti mislis. Ja nisam iz BG, 3.r sam srednje i to mi je cilj idem vec 2 god na dramski studio i ipak za svaki slucaj imam alternativu ako ne upadnem prvi put a to je Psihologija!
 

Back
Top