DA NAPADNEM RAKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RUNAWAY

Početnik
Poruka
16
SKORPION NE MOZE DA SMUVA JEDNOG RAKA NA FINJAKA, ALI DUGO DUUGOOOO POOLAKOO
I NE MOZE VISE DA CEKA
(UBICE GA I SREDICE DA IZGLEDA KAO NESERECA)
SALIM SE
DA LI DA GA NAPADNE SAD ILI `ODMA

KAD BILO STA MISLIM, KAD MISLIM DA CE DA KAZE NE, KAZE DA, KAD MISLIM NE , KAZE DA, KAD ISCRPIM SVE MOGUCNOSTI ZA MOGUC ODGOVOR ONDA
MISLIM DA CE MU SE GLAVA OTVORITI I IZ NJE CE IZLETETI LETECI TANJIR

HOCE RAK, ALI RAK JE DOSTA STARIJI VEROVATNO MU TO SMETA, PLASI SE, NIKADA NIJE IMAO NEKOGA
PROCICE MU ZIVOT SA NJEGOVOM MAMOM
ILI CE DA NADJE BABU SA DETETOM ILI BABU BEZ DETETA

kuku,
DA NAPDAM :oops:
 
Hehehe, mi samo izgledamo naivno...hehehe

Ti mislis, on nezna...zna zna mnogo vise nego sto slutis...

P.S. ja sam takav, a on mozda i nije bas RAK tipican pa mooozda imas sanse...

P.S.II pa ako Skorpije nemoze, pa ko ce bre?




:lol:
 
rakovi nisu opasni dok su mali, ali kad porastu imaju zajebana ona klesta, pusti ti to
zanimljivi su mi oni sto idu postrance, he, he
a skorpije su otrovne, kazu kad te ujede malecka skorpijica ostaje ti sat vremena dok otrov ne dodje do srca i puko si
pa ti vidi koga ces da napadas


joooooj, pa ovo je astrologija, ja mislio zivotinjski svet
pardon
ciao
 
Samo suptilno...Bez obzira na horoskopski znak, svakom mushkarcu je potrebno da bude zashtitnik,bar u nekom trenutku 8) A i zenama,bez obzira na emancipaciju treba neko da nas mazi,pazi i zove Djole :lol:
 
Sta da ti kazem draga, i ja sam Skorpionka/Blizanac, mesec u Lavu 2.kuca i jurim tog Raka/Devica/mesec u Ribama koji je dosta stariji od mene, ali nema mamu niti bilo koga drugog,... medjutim nisam sigurna za ove letece tanjire u glavi :wink:

Daj Rakovi pomozite pls :wink:
 
zauber:
Sta da ti kazem draga, i ja sam Skorpionka/Blizanac, mesec u Lavu 2.kuca i jurim tog Raka/Devica/mesec u Ribama koji je dosta stariji od mene, ali nema mamu niti bilo koga drugog,... medjutim nisam sigurna za ove letece tanjire u glavi :wink:

Daj Rakovi pomozite pls :wink:

Ja sam uvek mogla da provalim 99% sta neko misli,
ili sta ce da kaze, sta ce da uradi u odredjenoj situaciji ...
Za ovog nista ne znam, uvek uradi suprotno
Onda se nadam suprotnom a on onda smisli nesto deseto, bar da otvoreno/konkretno nesto kaze.
Bilo bi mi stvarno lakse da znam da nece.
Da ne gubim vreme
ali on onda nazove, posalje poruku,
kao sve je super, ali ne prelazi granice prijateljstva.

zato se zezam za te letece tanjire, to je iz filma SEVEN - "ako se glava JONA DOA otvori i iz nje izleti leteci tanjir - hocu da budes spreman"
 
draga, ukapirala sam sta si htela da kazes, ta i ovaj moj je takav. Dodje po mene kolima na more, sta god zatrazim da mi pomogne, on odradi, ali sto ti kazes sve suprotno od onoga sto ja mislim da sada jeste ili da sada nije. Ne mozes da ga uhvatis ni za rep ni za glavu. A, ovaj moj je mator bre. Ajde da je neki decko, pa kazes mlad, lud, treba mu da se izivi, ne zna sta hoce. Ovaj bre ozbiljan covek sa ozbiljnom profesijom na pragu 50-tih. Strasno! Ima da ga otrujem, samo ne znam kako :D
 
zauber:
draga, ukapirala sam sta si htela da kazes, ta i ovaj moj je takav. Dodje po mene kolima na more, sta god zatrazim da mi pomogne, on odradi, ali sto ti kazes sve suprotno od onoga sto ja mislim da sada jeste ili da sada nije. Ne mozes da ga uhvatis ni za rep ni za glavu. A, ovaj moj je mator bre. Ajde da je neki decko, pa kazes mlad, lud, treba mu da se izivi, ne zna sta hoce. Ovaj bre ozbiljan covek sa ozbiljnom profesijom na pragu 50-tih. Strasno! Ima da ga otrujem, samo ne znam kako :D
Ma i ovaj je mator, nije toliko ali blizu 40
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top