Teska artiljerija

bojim se vatrometa
msm,voim da ga gledam,ali se bojim o one buke
paal mi je varnica ili kako se to vec zove na ruku kada sam imala nekih 5 godna,i opekla me,i od tad mi nije bas svejedno:confused:
ali se zbijem uz nekoga pa gledam:mrgreen:
 
Ja licno obozavam petarde i vatromet, a vatromet narocito volim da pustam.Mada, jedne godine kod druga smo sakupi oko hiljadu raznovrsnih petardi u kutiju za cipele, pa pade jedna varnica u kutiju i bese...:vatromet:
Mada, i dalje obozavam pirotehniku.A volim i zizice.:mrgreen:
 
Obozavam. Narocito one sa petardama i mozgovima obogacenim "sjajnim" idejama gde grunuti petardu.

Kad je bace u neki prolaz, prosto poskocim od miline sa namerama koje imaju ozbiljan predumisljaj :azdaja:.

Ili kad se dosete da ih "humano i dobronamerno" koriste na zivotinjama, na pr. :vudu:.
 
o, petarde, bez 2000 za novu, nE moze da prodje, a i vatromet, manje zizice.

oo jeaaaaaa. =]

fireworks-crackers.jpg
 
Не волим петарде, није ми занимљиво да стварам беспотребну буку и реметим јавни мир и ред. Биле су ми интересантне у нижим основне. Али ми и не сметају, нисам од оних хистеричних које вриште и погубе се када чују и виде петарду. То је посебно иритантно.

Ватромете волим, лепи су.:heart:
А волим и оне ракете које се запале и летееее високо. Али једном оде једна комшији у димњак, па сам се нешто на'ватала страха од тога.
 
Petarde ne podnosim.
Pogotovo kada ih "pametnjakovici" bacaju drugim ljudima pod noge, u kapuljace i na ostala zanimljiva mesta.
Ili kad ih bacaju u ulaz.

Nemam nista protiv, ko voli petarde - nek ih baca..ali ne UVEK i SVUDA.
Ne treba se zajebavati sa tim.

Vatromet vec volim ^^
 
Mene odusevljavaju oni vatrometi iz kutije.Pre dve-tri godine sam pustao jedan od 20e...Sad planiram da kupim neku vecu kutiju...:D A i petarde se trudim da upotrebljavam sve manje, mada obozavam buku koju naprave. :D
 

Back
Top