Nova prevara iz infostana! Državni kriminal i tortura u Srbiji

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
59.883
Svi smo bili svedoci proletos kada je Javno komunalno preduzeće pokušalo da iznudi novac od 200.000 najsiromašnijih domaćinstava Srbije tako što je poslalo ludačke uplatnice sa nezamislivim ciframa na njima. U pitanju je bila prevara sa nekim izmišljenim utuženjima iz 1990 godine pa i starijih a dobro je poznato da to sve zastareva u roku od 2 godine.

Nova prevara je opet perfidno smišljena od ljudi iz JKP "Infostan" , 11000 Beograd, Danijelova 33.
www.infostan.co.rs

Naime, na dan 21.11.2009 moj dug je 6xxxx dinara i imam rok za uplatu 15 dana inače ću biti utužen.
Problem nastaje sto je koverat poslat 4.12.2009 godine i ako je putovao 3 dana, dok je meni stiglo ja sam već utužen!


Jedini dokaz je pečat na koverti koju će svi baciti!

Sličnu ovakvu prevaru su radili letos iz Telekoma Srbije kada su svima uključili dodatne usluge i ako ih ne odjavite - automatski ce vam biti ubačene u račun a dosezale su 200 dinara plus preko osnovne pretplate! A da bi isključili, morate lično da idete u poštu koja je kod Vukovog spomenika!

Ove prevare su od strane istih stručnjaka za pljačkanje slabije obrazovanog naroda!
Ima li kraja ovakav bezobrazluk od strane države prema gradjanima?

Hoće li gradonačelnik Đilas opet da kaze kako to ne treba i da nam oprosti kao sveSrpski spasilac ovog naroda?


Sramim se ovakve Srbije, sramim se monopola u Srbiji, sramim se što sam beograđanin!




Za sve detalje o prevari gradjana mozete se informisati od 8 do 16 časova.
 
Poslednja izmena:
mario to tadic kojeg ti glasas ti je na fin nacin poslao poruku da mu trebaju tvoje pare

zato nemoj da cepidlacis nego da se javis u centralu DS-a da pitas kolko da uplatis i na koji racun

Imaj razumevanja kupljena je zgrada INEX-a Djilasu drzavnim parama pa su sada malo kratki sa cashom

Tu si ti i jos 100.000 takvih srecnika kao sto si ti - da im pripomognete sad kad im je tesko.
 
mario nije to bezobrazluk od strane drzave , vec od strane VLASTI za koju si ti sam glasao

sto kaze nas narod - SAM PAO, SAM SE UBIO

niko te nije gurnuo i utvoje ime zaokruzio DS na izborima 2008

ja sam pricao i pricao gde nas ta politika vodi, al vi niste hteli da slusate.

Eto sad kusajte SSP i mazite beli sengen na lebac

Ti si pricao i za radikale, pa gledaj koliko sad malo dobise!
 
mario nije to bezobrazluk od strane drzave , vec od strane VLASTI za koju si ti sam glasao

sto kaze nas narod - SAM PAO, SAM SE UBIO

niko te nije gurnuo i utvoje ime zaokruzio DS na izborima 2008

ja sam pricao i pricao gde nas ta politika vodi, al vi niste hteli da slusate.

Eto sad kusajte SSP i mazite beli sengen na lebac
Тако је, да је гласао за Тому, јео би лебац за три динара, а овако...нека ћути и плаћа напумпане рачуне.
 
mario nije to bezobrazluk od strane drzave , vec od strane VLASTI za koju si ti sam glasao

sto kaze nas narod - SAM PAO, SAM SE UBIO

niko te nije gurnuo i utvoje ime zaokruzio DS na izborima 2008

ja sam pricao i pricao gde nas ta politika vodi, al vi niste hteli da slusate.

Eto sad kusajte SSP i mazite beli sengen na lebac
:mazi: :mazi: :mazipsa:
 
Није ово ништа ново, зато и јесмо ту где јесмо. Држава гледа на све начине да заиебе грађане, а грађани се исто тако односе према држави. Ово је само један случај, врхунац дебилизма су уверења о држављанству, изводи из матичних књига не старији од 6 месеци, доношење фотографија за нову личну карту, итд. Лоповска држава-без обзира ко је на власти.
 
Није ово ништа ново, зато и јесмо ту где јесмо. Држава гледа на све начине да заиебе грађане, а грађани се исто тако односе према држави. Ово је само један случај, врхунац дебилизма су уверења о држављанству, изводи из матичних књига не старији од 6 месеци, доношење фотографија за нову личну карту, итд. Лоповска држава-без обзира ко је на власти.
А ЕДБ и да не помињемо... :mrgreen:
 
Ja se vec decenijama osecam kao da sam gerilac na neprijateljskoj teritoriji.....Oni mene tuze i hoce da opljackaju, a ja ne placam jer nemam da platim. Ako dodju da plene - prvo treba da mi udju u stan, a to nece da moze tek tako, a i da udju nemaju bog zna sta da odnesu..... i na kraju od svega ispadne jedno veliko nista..... Najbolje prodju oni koji imaju pare ,a ne placaju, pa kad im p[onude olaksice onda otrce da uplate. Oni koji redovno placaju uvek ispadaju magarci, ali mirno spavaju. A oni koji nemaju da plate ce doveka ostati duzni...,a kamate ce rasti i rasti......Tako je za porez, tako i za sve ostalo, a drzava gleda da zajhjebe one koji se isprepadaju ,kao npr penzionere ,pa ih izvacare za zastarela dugovanja koja pitanje i da li postoje.....
Cela fora sa datumom je da te poteraju da im platis , a da ni ne pogledas sta im placas..,....
Kako mene drzava(servis gradjana) tretira- tako i ja nju...., ali pre svega zato sto nemam od cega da im platim...

Uf ffff, bas me je pogodila tema , pa sam odlepio......
 
Zanimljivo je da je poslato 4.12.2009 u petak jer znaju da pošta ne radi vikendom a to znači da cu ja opomenu da primim tek u ponedeljak 7.12.2009 godine što znači da sam zakasnio sa rokom i automatski sam utužen! A tuže me za prethodni mesec!

Ovaj infostan i četvrti opštinski sud su u borbi protiv građana Srbije na svirep i podmukao način :lol:
U opomeni samo pominju prinudnu naplatu i otimanje, ljudi krenulo je drzite se!

Sledeca godina ce biti presudna za "demokrate"

Obratite paznju na najnovije "usluge" infostana za otimanje para od gradjana Srbije!

Održavanje fasade! :hahaha:



Valjda se podrazumeva da počiste kad padne neka terasa, fasada ili cela zgrada? :lol:

Ja kad izadjem na ulicu, pomislim da sam u Bejrutu :hahaha:




Kakvi prokletnici...
 
pa narod vise veruje SNS verziji radikala nego SRS verziji radikala. Vreme je da oni to i pokazu da su bolji . Narod je uvek u pravu.

Nek nađu nekoga sa fakultetom i ja ću prvi da glasam. Toma nek se zanima lopatama i ašovima :mrgreen:

Uopšte na srpskoj političkoj sceni se valjaju ista smrdljiva gomna vec decenijama, nema nikoga ko nije zavlačio miškoviću ručicu u dzep po dzeparac...

Hajde neko nov, nekompromitovan, fakultetski obrazovan ko će da počisti ove mafijaše sa vlasti!

Srbija ima veliki problem sa monopolom tj sa političarima koji su u tesnoj sprezi sa mafijašima. Nikad gore nije bilo! To Evropsku uniju ne zanima, njima je bitno da se Srbija baci na kolena preko Mmf kredita što pre!
Gde ce taj novac da ode, kako ce biti usmeren, to ih ne zanima.

Zato ulice popločavaju onim smrdljivim šljakanim kockama, novim kantama za smeće od nekog seljačkog šarenog cementa teškog pola tone. Prefarbavaju prednje strane zgrada, menjaju samo prednje oluke koji se vide... A ispod svega toga se krije vodovod star 100 godina koji svakih 10 metara puca!

Da, svaki demokrata iz perioda 90tih godina koji je vrištao i organizovao proteste, vrbovao decu i studente sada ima firmu i vozi dzip! Okrenite se i pogledajte oko sebe, svako zna barem jednog!

Srbija nikad nije više smrdela.
 

Back
Top