javite se filatelisti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
O ljudi moji! Dajte, pa filatelija nije za ispiranje usta, za to je dobar Hexoral, a još bolja rakija ;) Ajmo malo da se uozbiljimo. Nije bitan kvantitet, već kvalitet. Evo ja sam već par godina na ovom forumu, ali komentarišem samo kad imam neku ideju ili kada osećam da mogu da dam stručan savet. I taj Slovenac se priključio forumu, jer je video da se o filateliji ne bulazni svašta i da ljudi uglavnom ne prosipaju svakakve budalaštine "kao iz puške". To da li se nešto komentariše ili ne, stvar je individualne procene, ali zato moderatori i treba da procenjuju i ocenjuju učesnike foruma i da im dodeljuju adekvatnu reputaciju. Pa sad kad se neko obrati za pomoć na forumu, a odgovori mu neko sa reputacijom 0 i gomilom bezveznih poruka, da odma' zna na čemu je!
 
imash ovde na forumu nekoliko tema koje se bave tom problematikom,ima i linkova koji vode ka preuzimanju besplatnih kataloga sa neta pa malo se potrudi...
inache kataloshke cene su ti samo orijentacija i po pravilu mnogo veca vrednost nego kad ti treba da prodash a prava cena ti je ponuda i potraznja
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top