Jedan primer rastanka

aliens1

Aktivan član
Poruka
1.217
Evo kako su to uradili bracni parovi grupe Abba,sa stilom,jer je ovo poslednja njihova pesma,kad su ih vec dohvatili advokati i ostali skotovi
Sa stilom se zivi,i odlazi.
Jeste li nekad na pravi nacin prekinuli neku vezu,tako da je raskid bio jaci od same veze?
 
Jesam:)Posle 6 godina veze, koja je sve bila osim onoga sto treba, bar smo se rastali dostojanstveno .Bez suza,pretnji,ucena,krivice..Konacno smo se slozili da je vreme za kraj.Jedna od nasih retkih,zajednickih odluka:)
 
Ne znam da li se i ovaj moj rastanak broji u ovu temu, ali na mene je ostavio snažan utisak..
Beše to u junu '98......
Ona: "Da li je tebi važnije Svetsko prvenstvo u fudbalu od mene???"
Ja: "Jeste!"
Ona: "Onda smo nas dvoje završili"
Ja: "Dobro."
Dostojastveno :lol:
 
Srecan mozes biti tek kad se pojavi osoba koja ce istolerisati sve tvoje mahinacije,i to mnogo puta.Pa se covek zapita,i primiri.
Ono sto je na inacenju,nije vredno paznje.

Ona je trpela i trpela i trpela. Ne verujem da cu naci neku koja ce me trpeti onoliko kao ona.

Ja sam na kraju shebao stvar i eto. Sam sam kriv. Steta je sto ucim iz tako osecajnih stvari :(

Uh, bice bolje valjda
 
Ona je trpela i trpela i trpela. Ne verujem da cu naci neku koja ce me trpeti onoliko kao ona.

Ja sam na kraju shebao stvar i eto. Sam sam kriv. Steta je sto ucim iz tako osecajnih stvari :(

Uh, bice bolje valjda
Damjane,nemas pojma koliko je covek u stanju da trpi kad voli nekog istinski.Bilo da je musko ili zensko.videces kad se pojavi ONA,prava,neces verovati.
Pa,ako si pravi lik,cenices to,trebace ti samo malo vremena da shvatis da je ona tu.
 
Damjane,nemas pojma koliko je covek u stanju da trpi kad voli nekog istinski.Bilo da je musko ili zensko.videces kad se pojavi ONA,prava,neces verovati.
Pa,ako si pravi lik,cenices to,trebace ti samo malo vremena da shvatis da je ona tu.

Druze, ja sam pravio pauzu od 5 meseci. Hteo sam da pravim kratku pauzu, dok ne resim svoje neke probleme, jer nisam nju u to hteo da upustam, a i malo da iskuliramo posle 4 godine. Medjutim, ta "kratka" pauza se oduzila na 5 meseci. Mi smo se vidjali, ali mnogo redje nego inace. Na kraju, pre 10ak dana, ja sam hteo da joj se vratim. Rekao joj to sav srecan, medjutim, ona vise nije sigurna da me voli (citaj "ne voli me") jer je proslo tokom te pauze. Jer, nismo se skoro ni culi, nego, eto, svakih 15-20 dana vidjali. Ne krivim je. Mozda se tu cak neko i umesao i kao kec na deset uleteo da je utesi. Ni tu je ne krivim. Zelim da je srecna. Zelim da uspe. Zelim je. Volim je :heart:
 

Back
Top