Islamofobija je kriminal protiv covecnosti: Predsednik turske vlade Tajip Erdogan

Pa drže se stavova slobode, ima demokrata svuda u Svijetu , ne može se svima isprati mozak. Problem je što vladajuće strukture udaraju svoju reklamu, što je npr. 11.09. u Americi poslužio da ljudi opet glasaju za Buša u strahu od terorizma (što realnog, što reklamiranog), iako su znali da ništa ne valja ni on , ni njegova politika.

Pa ima demokrata u svetu,ali demokratije vise nema!
 
Gledao sam nedavno emisiju u kojoj su suceljavali stavove muslimani i ljudi iz nekoliko evropskih zemalja. I vidim da su tamo vec na ivici nerava zbog muslimana. Nemci su posebno popizdeli, a i Englezi nisu nista manje nervozni. Tako da je jasno da se ovo mora vrlo brzo resiti.

Moj stav je da i Srbija mora da reaguje i uradi ono sto je uradila Svajcarska i sto ce uraditi i druge EU drzave.
 
Gledao sam nedavno emisiju u kojoj su suceljavali stavove muslimani i ljudi iz nekoliko evropskih zemalja. I vidim da su tamo vec na ivici nerava zbog muslimana. Nemci su posebno popizdeli, a i Englezi nisu nista manje nervozni. Tako da je jasno da se ovo mora vrlo brzo resiti.

Moj stav je da i Srbija mora da reaguje i uradi ono sto je uradila Svajcarska i sto ce uraditi i druge EU drzave.

ne moze, nije demokratski i u skladu sa civilizacijskim dostignucem covjecanstva
 
Pa da , ovamo vjerske slobode, seksualne slobode ,a onda - skini ti tu mahramu, i nemoj mi minareta. Pa možda može i to ,al' ne ide da kritikuju ičije pravo da uređuje život u svojoj državi po svome. Jer nisu ništa bolji od tih.
Pravo da kritikuju imaju oni koji se uvijek drže stavova slobode, a ne da ih po želji i potrebi stave pod stražnjicu.

Sloboda nije neogranicena. Ogranicena je time kad pocinje da ugrozava druge.
 
Sloboda nije neogranicena. Ogranicena je time kad pocinje da ugrozava druge.

tacno, medjutim, taj je princip maksimalno zloupotrebljen i iskrivljen u danasnjem svijetu. evropa nema prava da, radi udobnosti vlastitih ksenofobnih gradjana, princip koji je primjenila na balkanu sad mjenja. iskreno se nadam da ce dazmijski minaret biti u sve i jednom gradu cjele evrope jer se ne moze sikanirati jedna religija zbog predrasuda
 
ne moze, nije demokratski i u skladu sa civilizacijskim dostignucem covjecanstva

A valjda je dostignuce da te u kao moju drugaricu u Novom Pazaru jure po ulici jer pricas "Beogradski".

Jednostavno nekog reda mora biti i taj red se mora uspostaviti po svaku cenu pre nego sto se stvar otrgne kontroli. Toga su svesni Svajcarci i zato su doneli takvu odluku.
 
Dosta evropljanja se plase islama i njegovog uticaja, tu su doduse krivi i jedni i drugi. Kad onaj idiot od cerica prica o genocidu na muslimanima u evropi i stalno trazi neke privilegije.

I to nije samo ceric vec dosta muftija ko da im je babo evropu ostavijo.

Možda je trebao citirati mnogobrojne, npr. Emila Vlajkija - Zapada uništava srpstvo - a onda dodati - a Bošnjaci su kolateralna šteta. Bi li ti onda bilo prihvatljivo ?
 
Smiješno. Imaju oni svih religija, pa i ateista ,agnostika.
Ti izgleda nabaždarena na pojanje, vjerovatno ti je i opera bolna za uši.

Nije lepo ponizavati i vredjati ljude koje ne poznajes!
Imaju narvno, ali su vecina njih hriscani!
Zivim sa tim ljudima i znam sta misle o svemu tome!
Zasto u nekoj od muslimanskih zemalja nema Crkvi? Zasto se tamo ne postuju druge religije?
 
Možda je trebao citirati mnogobrojne, npr. Emila Vlajkija - Zapada uništava srpstvo - a onda dodati - a Bošnjaci su kolateralna šteta. Bi li ti onda bilo prihvatljivo ?

Pa sta imaju srbi sad stim.

Da ima srpskih idiota kolko hoces mi je poznato.

A bosnjaci nemaju isto neku vezu stim. Evropljani imaju nesto protiv prave turke (ne ono sto su tvoji preci bili) i arapa.

Zato i zapad uzima onog cerica jer ga smatra evropsim muslimanom. Da je covek totalni ligavac ineligencija i pametnjakovici ignorisu.
 
Nije lepo ponizavati i vredjati ljude koje ne poznajes!
Imaju narvno, ali su vecina njih hriscani!
Zivim sa tim ljudima i znam sta misle o svemu tome!
Zasto u nekoj od muslimanskih zemalja nema Crkvi? Zasto se tamo ne postuju druge religije?

Šta misle ti ljudi , i čime li misle ti što ih ti poznaješ? Jeste li razmišljali ti ,i ti koje poznaješ, koliko mislite ono što se želi da mislite?
A zašto nema muslimanskih tenkova u tim zemljama ?
 
Dosta evropljanja se plase islama i njegovog uticaja, tu su doduse krivi i jedni i drugi. Kad onaj idiot od cerica prica o genocidu na muslimanima u evropi i stalno trazi neke privilegije.

I to nije samo ceric vec dosta muftija ko da im je babo evropu ostavijo.

Ah ti vrli evropljani, ko ih ne zna skupo bi ih platio. Ne boje se evropljani islama, muslimana u evropi ima jako malo da bi predstavljali neku "opasnost" problem je malo slozeniji.
Vidis, nekad ti muslimani nisu smetali, kad su ti ljudi radili po tri posla koji ti vrli evropljani nisu hteli da rade, onda su bili dobri, tapsali su ih po ledjima uz kez. Danas je situacija malo drugacija. Deca tih ljudi su rodjena i porasla, mnogi od njih su danas doktori, inzinjeri, naucnici itd..itd.
Danas su ta deca direktani konkurenti razmazenim vrlim evropljanima, i tu dolazi do problema.
 
Šta misle ti ljudi , i čime li misle ti što ih ti poznaješ? Jeste li razmišljali ti ,i ti koje poznaješ, koliko mislite ono što se želi da mislite?
A zašto nema muslimanskih tenkova u tim zemljama ?

Jedva cekam da izadju ameri iz iraka al cu se suniti, siiti i kurdi da pobiju.

Bice ludnica. :zper::zper::zper::zper::zper::zper::zper::zper::zper::zper::zper::zper::zper:

A sta ti je muslimanski tenk. :lol::lol::lol::lol:
 
Ah ti vrli evropljani, ko ih ne zna skupo bi ih platio. Ne boje se evropljani islama, muslimana u evropi ima jako malo da bi predstavljali neku "opasnost" problem je malo slozeniji.
Vidis, nekad ti muslimani nisu smetali, kad su ti ljudi radili po tri posla koji ti vrli evropljani nisu hteli da rade, onda su bili dobri, tapsali su ih po ledjima uz kez. Danas je situacija malo drugacija. Deca tih ljudi su rodjena i porasla, mnogi od njih su danas doktori, inzinjeri, naucnici itd..itd.
Danas su ta deca direktani konkurenti razmazenim vrlim evropljanima, i tu dolazi do problema.

Vidi se da zivis u srbiji.

To vazi za srbe, hrvate, poljake i.t.d. A ne za turke i arape. Nezaposlednost turaka u nemackoj je negde oko 40 %. Cast izuzecima.
 

Back
Top