48 SATI SVADBA ?

ilona:
Ma emisija je odlicna :lol:
O Marini sve najbolje, a meni najsladji (i najduhovitiji,najinteresantniji blablabla) par bili su oni vaspitaci iz Stare (ili bese Nova) Pazove...
Zakula Maja i Vojislav- definitivno najbolji od svih, valjda zato sto su delovali opusteno i bili originalni. Dopale su mi se svadbe u Vojvodini, sa fijakerima...
 
2care2:
meni je najtuznije kada izaberu neki par iz "juznih republika" tipa Leskovac,Pirot.Seljaci ne zna se, i toliko se mucenici ubise da budu zabavni i duhoviti,da ti se smuci gledati ih.

DA TI IZVUCHEM PARALELU IZMEDJU SELJAKA I GRADJANINA.
Kad se vozim nish ekspresom onda su vrlo ceste situacije da hoce neka baba da prica kako ima unuka u Beogradu i dali ga mozda znam. Ali to po meni nije nista ruzno.Pa ponosna je i to hoce da podeli i da pokaze.
A u Lasti pitam koliko ima sati , a covek mi odgovara , a sto ne kupis sat...Picajzle velike, a kao kulturni....

I u svadbi ljudi su veseli , uzbudjeni, imaju tremu , i malo zbog treme, malo zato sto ih forsiraju oni se sale ali su sale pod tremom...
To sto su ovde u BG ljudi vishe glumci to ne umanjuje vrednost "juznjaka".Ja licno volim spontane ljude , i volim kad seljak hoce da se pohvali svojim rodom i porodom.
A sa druge strane snobovi, koji skoro i u WC ne idu...
I napor koji nekad vidis na snimku , nije zbog smisljanja vica ,sale vec cesto zbog razmisljanja koju rec da upotrebe.Ipak je njima "beogradski "govor mnogo naporan.
 
2care2:
meni je najtuznije kada izaberu neki par iz "juznih republika" tipa Leskovac,Pirot.Seljaci ne zna se, i toliko se mucenici ubise da budu zabavni i duhoviti,da ti se smuci gledati ih.
E STVARNO GA PRETERUJETE!!!! STA STE SE VI BEOGRADANI UTRIPOVALI DA STE? ...MA NEMAM RECI SA CIME DA VAS UPOREDIM?? STO SE LEPO NE "ODCEPITE"OD NAS SELJAKA,PA ONDA NECE IMATI KO DA VAS BRUKA....NAZOVITE SE LEPO DRZAVA,A NE GRAD BEOGRAD! MI OSTALI NEMAMO VEZE SA ZIVOTOM ,PA STA? NE UMEMO DA PRICAMO(UZGRED KOD NAS SE KAZE ZA TAJ VAS FAMOZNI AKCENAT "UDARA U BEOGRADSKU BANDERU" I SVI SE TOME SMEJU),ZNACI VI NAMA-MI VAMA,TU SMO BAR 1:1...AKO JE IKO OD VAS STUDIRAO KNJIZEVNOST ZNAO BI KAKAV JE AKCENAT SRPSKOG JEZIKA. SLAZEM SE DA U LESKOVCU,PIROTU,VRANJU,KNJAZEVCU....I DA NE NABRAJAM SADA DALJE POSTOJI MALO DRUGACIJI GOVOR,ALI TO VAM NE DAJE ZA PRAVO DA LJUDE NAZIVATE SELJACIMA,U OSTALOM STA JE SELJAK?? COVEK KOJI ZIVI NA SELU...ILI NESTO DRUGO...MOLIM ZNACENJE TE RECI?? KADA COVEK KOJI ZIVI NA SELU DOBIJE MOZDA NEKI DOKUMENT,SLUZBENO PISMO ILI VEC KAKO DA GA NAZOVEM.....U NJEMU NE STOJI "SELJAKU NPR. MARKO PETROVICU",VEC GOSPODIN!!!! KOLIKO JA ZNAM. A KOLIKO ZNAM DOSTA TIH SELJAKA JE NA VEOMA VAZNIM FUNKCIJAMA SVUDA OKO NAS,A I ZAMISLITE KOLIKO STE SMESNI KADA VAM MOZE ZATREBATI BAS JEDAN OD TIH SELJAKA,PA ONDA DOLAZI SVO ONO ULIZIVANJE...E TO JE SMESNO I TUZNO. ZBOG OVAKVIH LIKOVA KAO STO STE VI MI I NEMOZEMO DA BUDEMO NORMALNI,ALI NAMA TO NE SMETA KAO VAMA. A AKO VAS INTERESUJE,JA SAM RODENA U BORU,A MOJI RODITELJI U JEDNOM SELU....ALI TO NEMA NIKAKVE VEZE AKO SAM MOZDA PUNA PARA I OSTALIH STVARI KOJE CINE GOSPODU,ZAR NE???
 
Tuzni_patak:
2care2:
meni je najtuznije kada izaberu neki par iz "juznih republika" tipa Leskovac,Pirot.Seljaci ne zna se, i toliko se mucenici ubise da budu zabavni i duhoviti,da ti se smuci gledati ih.

DA TI IZVUCHEM PARALELU IZMEDJU SELJAKA I GRADJANINA.
Kad se vozim nish ekspresom onda su vrlo ceste situacije da hoce neka baba da prica kako ima unuka u Beogradu i dali ga mozda znam. Ali to po meni nije nista ruzno.Pa ponosna je i to hoce da podeli i da pokaze.
A u Lasti pitam koliko ima sati , a covek mi odgovara , a sto ne kupis sat...Picajzle velike, a kao kulturni....

I u svadbi ljudi su veseli , uzbudjeni, imaju tremu , i malo zbog treme, malo zato sto ih forsiraju oni se sale ali su sale pod tremom...
To sto su ovde u BG ljudi vishe glumci to ne umanjuje vrednost "juznjaka".Ja licno volim spontane ljude , i volim kad seljak hoce da se pohvali svojim rodom i porodom.
A sa druge strane snobovi, koji skoro i u WC ne idu...
I napor koji nekad vidis na snimku , nije zbog smisljanja vica ,sale vec cesto zbog razmisljanja koju rec da upotrebe.Ipak je njima "beogradski "govor mnogo naporan.

Sve si lepo rekao,nemam šta da dodam.Bravo :!:
 
čupka:
2care2:
meni je najtuznije kada izaberu neki par iz "juznih republika" tipa Leskovac,Pirot.Seljaci ne zna se, i toliko se mucenici ubise da budu zabavni i duhoviti,da ti se smuci gledati ih.
E STVARNO GA PRETERUJETE!!!! STA STE SE VI BEOGRADANI UTRIPOVALI DA STE? ...MA NEMAM RECI SA CIME DA VAS UPOREDIM?? STO SE LEPO NE "ODCEPITE"OD NAS SELJAKA,PA ONDA NECE IMATI KO DA VAS BRUKA....NAZOVITE SE LEPO DRZAVA,A NE GRAD BEOGRAD! MI OSTALI NEMAMO VEZE SA ZIVOTOM ,PA STA? NE UMEMO DA PRICAMO(UZGRED KOD NAS SE KAZE ZA TAJ VAS FAMOZNI AKCENAT "UDARA U BEOGRADSKU BANDERU" I SVI SE TOME SMEJU),ZNACI VI NAMA-MI VAMA,TU SMO BAR 1:1...AKO JE IKO OD VAS STUDIRAO KNJIZEVNOST ZNAO BI KAKAV JE AKCENAT SRPSKOG JEZIKA. SLAZEM SE DA U LESKOVCU,PIROTU,VRANJU,KNJAZEVCU....I DA NE NABRAJAM SADA DALJE POSTOJI MALO DRUGACIJI GOVOR,ALI TO VAM NE DAJE ZA PRAVO DA LJUDE NAZIVATE SELJACIMA,U OSTALOM STA JE SELJAK?? COVEK KOJI ZIVI NA SELU...ILI NESTO DRUGO...MOLIM ZNACENJE TE RECI?? KADA COVEK KOJI ZIVI NA SELU DOBIJE MOZDA NEKI DOKUMENT,SLUZBENO PISMO ILI VEC KAKO DA GA NAZOVEM.....U NJEMU NE STOJI "SELJAKU NPR. MARKO PETROVICU",VEC GOSPODIN!!!! KOLIKO JA ZNAM. A KOLIKO ZNAM DOSTA TIH SELJAKA JE NA VEOMA VAZNIM FUNKCIJAMA SVUDA OKO NAS,A I ZAMISLITE KOLIKO STE SMESNI KADA VAM MOZE ZATREBATI BAS JEDAN OD TIH SELJAKA,PA ONDA DOLAZI SVO ONO ULIZIVANJE...E TO JE SMESNO I TUZNO. ZBOG OVAKVIH LIKOVA KAO STO STE VI MI I NEMOZEMO DA BUDEMO NORMALNI,ALI NAMA TO NE SMETA KAO VAMA. A AKO VAS INTERESUJE,JA SAM RODENA U BORU,A MOJI RODITELJI U JEDNOM SELU....ALI TO NEMA NIKAKVE VEZE AKO SAM MOZDA PUNA PARA I OSTALIH STVARI KOJE CINE GOSPODU,ZAR NE???


E da izvinesh, ali meni je muka od tih likova koji prodaju 6 krava i dodju sa porodicom za Bg, kupe stan na Terazijama i glume gospodu...Da sam ja na vlasti, zabranio bih kupovinu stanova u centru grada onima koji nemaju minimum diplomu fakulteta (oni bi mogli na Vracharu da zive)....
 
rastamann:
čupka:
2care2:
meni je najtuznije kada izaberu neki par iz "juznih republika" tipa Leskovac,Pirot.Seljaci ne zna se, i toliko se mucenici ubise da budu zabavni i duhoviti,da ti se smuci gledati ih.
E STVARNO GA PRETERUJETE!!!! STA STE SE VI BEOGRADANI UTRIPOVALI DA STE? ...MA NEMAM RECI SA CIME DA VAS UPOREDIM?? STO SE LEPO NE "ODCEPITE"OD NAS SELJAKA,PA ONDA NECE IMATI KO DA VAS BRUKA....NAZOVITE SE LEPO DRZAVA,A NE GRAD BEOGRAD! MI OSTALI NEMAMO VEZE SA ZIVOTOM ,PA STA? NE UMEMO DA PRICAMO(UZGRED KOD NAS SE KAZE ZA TAJ VAS FAMOZNI AKCENAT "UDARA U BEOGRADSKU BANDERU" I SVI SE TOME SMEJU),ZNACI VI NAMA-MI VAMA,TU SMO BAR 1:1...AKO JE IKO OD VAS STUDIRAO KNJIZEVNOST ZNAO BI KAKAV JE AKCENAT SRPSKOG JEZIKA. SLAZEM SE DA U LESKOVCU,PIROTU,VRANJU,KNJAZEVCU....I DA NE NABRAJAM SADA DALJE POSTOJI MALO DRUGACIJI GOVOR,ALI TO VAM NE DAJE ZA PRAVO DA LJUDE NAZIVATE SELJACIMA,U OSTALOM STA JE SELJAK?? COVEK KOJI ZIVI NA SELU...ILI NESTO DRUGO...MOLIM ZNACENJE TE RECI?? KADA COVEK KOJI ZIVI NA SELU DOBIJE MOZDA NEKI DOKUMENT,SLUZBENO PISMO ILI VEC KAKO DA GA NAZOVEM.....U NJEMU NE STOJI "SELJAKU NPR. MARKO PETROVICU",VEC GOSPODIN!!!! KOLIKO JA ZNAM. A KOLIKO ZNAM DOSTA TIH SELJAKA JE NA VEOMA VAZNIM FUNKCIJAMA SVUDA OKO NAS,A I ZAMISLITE KOLIKO STE SMESNI KADA VAM MOZE ZATREBATI BAS JEDAN OD TIH SELJAKA,PA ONDA DOLAZI SVO ONO ULIZIVANJE...E TO JE SMESNO I TUZNO. ZBOG OVAKVIH LIKOVA KAO STO STE VI MI I NEMOZEMO DA BUDEMO NORMALNI,ALI NAMA TO NE SMETA KAO VAMA. A AKO VAS INTERESUJE,JA SAM RODENA U BORU,A MOJI RODITELJI U JEDNOM SELU....ALI TO NEMA NIKAKVE VEZE AKO SAM MOZDA PUNA PARA I OSTALIH STVARI KOJE CINE GOSPODU,ZAR NE???


E da izvinesh, ali meni je muka od tih likova koji prodaju 6 krava i dodju sa porodicom za Bg, kupe stan na Terazijama i glume gospodu...Da sam ja na vlasti, zabranio bih kupovinu stanova u centru grada onima koji nemaju minimum diplomu fakulteta (oni bi mogli na Vracharu da zive)....


bas ste se udaljili od teme !!!!!!!!!!
 
Pa naravno kada neko uporedjuje Italijansku zutu emisiju koju tamo niko ne gleda,a nashe chobanske televizije koje otkupljuju prava za iste zato shto znaju da ce srpska shabanija da se napali sa stvarnim zivotom...E hebale vas spanske serije...Pobrljavio sam skroz

Jel' znate ljudi da negde oko Negotina bre chobanija otkupljuje termine na televiziji kako bi ista prikazivala snimak sa svadbe njihove dece...Da cela shaban-rodbina vidi sebe na terleviziji?

Posle prichamo da trebamo u Evropu??? Ja nas ne bih pustio ni u jedan savez drzava na svetu, pa makar to bio savez Cube, Argentine i Laos-a...mi ni njima ne mozemo da prismrdimo....

Mi se hvalimo sa svojim rodom...Ja bih toj babi koje bi me u autobusu pitala:"Jel' znash mog rodju iz beograda?" rekao da zachepi da je ne bih izbacio kroz prozor....

Pun grad Bosanaca koji drze menjachnice, a do juche su vikali:"Devize, devize..." Pre neki dan sam prolazio kroz Knez Mihajlovu i video ispred menjachnice 4 Crnogorca koji zderu gulash na poslu...Eeeej, gulash!!! Smrdi ceo Knez, bilo mi zao shto sam proshao... Ne moze chovek beogradski naglasak da chuje...

Svi hoce u Beograd, a ovamo se ponose shto su iz nekih selendri...Pa kog cete djavola ovde, ako ste toliko ponosni na neku rupu koja se nalazi bogu iza tregera?

Idem iz kancelarije pre jedno mesec dana...Zaglavio sam do 5 ujutru, brljao po nekim papirima...Krenem kuci peshke, izadjem iz zgrade i ispred firme deda ispred mene tik od Skupshtine baci kesu sa djubretom na sred ulice...Ja se zgranem, pokupim kesu i krenem za dedom...Zaustavim ga pored nekog konteinera i kazem:"Gospodine, ispalo vam je ovo", a on pochinje nekim juznjachkim naglaskom:"Ti li me pratish?"...Ja popizdim i prospem dedi kesu na glavu...Ujutru krecem nazad istim putem i nalazim djubre na istom mestu...Sidjem sa serviserom i pokupim ga...Nije se setio matori skot da je to njegovo djubre...

Eto zashto je tema odletela u pogreshnom pravcu...Zbog takvih ljudi....

Izvinjavam se onima koji su u Bgd doshli i prihvatili ga kao svog...Ja nisam Beogradjanin zato shto sam rodjen ovde, a jesam...Ja sam Beogradjanin zato shto ovaj grad volim, i nedam da ga neko pljuje, a doshao je ovde tako shto se tati ljakseu svidelo Chumicevo sokache, a video ga je na TV-u...

Puk'o sam, iznervirao sam se mnogo...
 
real life emisije su odraz mentaliteta.
kada se parovi prijavljuju desava se cesto da ne znaju pravo ime onog drugog, adresu, da ih prijavljuju babe. nema veze, upoznace se pre razvoda, bitno da drugi placa a oni da postanu popularni u svom selu.

ovaj narod izgleda uziva da gleda vozikanje u traktoru, mladence koji nose isti bro cipela, ljude koji na cvece trose 6 puta vise nego na burme... da se vidi, bato! ako gospodjicu koja se udaje nije blam da mu kaze "ajde izaberi tortu, da ne bude da te nista ne pitam" i ne promeni garderobu 2 dana koliko se snima, e neka su zivi i zdravi i rumeni!

ps
slazem se sa misljenjima koja nisu dir. u vezi sa temom. 6 krava pa na terazije islicno... ali kao sto rece nekadasnji univerzalni moderator na "beogradu", "Po statutu svakog grada, a u skladu sa vazecim zakonom, gradjanin nekog grada postaje tako sto mu isprave vaze na taj grad. Tj. cim se registruje u tom gradu odnosno nekom od njegovih opstina. Dakle, svako kome pise da mu je LK izdata od strane nekog beogradskog opstinskog SUP-a JE Beogradjanin!" i tada nije imalo svrhe objasnjavati razliku izmedju vlasnika 6 krava i beogradjanina. beogradjanin se postaje rodjenjem i postovanjem ovog grada i njegovih pravila zivota. svakom ko mi kaze da mu je dosta ovog smrdljivog bg rado cu pomoci oko karte za povratak.
 
Da ne bih odudarala od teme prvo cu da kazem da mi se emisija"48 sati svadba"ne svidja,mada sam ja vec sedam godina u braku,nikada se nebih prijavila za tako nesto,najgore je kada neko svoju intimu deli sa celim "svetom"!
Inace ja zivim u Boru i uopste i nemam nameru da se selim iz njega,tu sam rodena ja,moj muz,moja deca,tu smo zavrsili fakultet i dobili posao u struci....kao sto je vama drag vas grad,i meni je moj!!! U Boru imamo dobar posao i suprug i ja,nemogu da kazem da imamo previse novca,ali ima ga dovoljno i za letovanja na moru i zimovanja na nekoj planini... i za sve ostale sitnice koje zivot znace. Nije mnogo prometno i bucno,ima puno parkova i izletista na samo pola sata voznje od grada gde provodimo lepe vikende sa decom,kao i to da su deca po celi dan napolju ispred zgrade bez bojazni da ce im se nesto desiti.....TAKO DA NE VIDIM RAZLOG ZASTO BIH SE NEGDE SELILA??
Nikada ne bih kupila stan u Bgd-u, ako bih mozda kojim slucajem na nekoj nagradnoj igri dobila stan tamo,sigurno bih ga nekome izdala za stanovanje( kod nas u Boru je zakupnina za dvosoban stan od 30-50 eura,sto se ne bi moglo reci da je u Bgd-u i za jednu sobu,sigurno je duplo skuplje) pa stoga mislim da bih vise imala koristi na taj nacin,lepse mi je u Boru u troiposobnom stanu,nego u Bgd-u u nekoj garsonjeri,gde mi je posao na 15-est minuta,skola i obdaniste na 5 minuta od stana....i to hodanja!!!!
Ali me veoma razbesni kada cujem koliko su za vas,rodene Beogradjane ljudi iz unutrasnjosti prosti i neskolovani. Pa i mi imamo fakultet. Nismo mi necivilizovani da ne umemo da prepoznamo kantu za djubre,nije mi jasno kako do sada nisam videla da zivim na deponiji?
I jos nesto samo da dodam....vecina ljudi koji zive na selu nemaju krave,moji roditelji imaju samo psa i macku,i nekoliko koka,koje inace skoro nikada ne nose jaja pa moraju da ih kupe u prodavnici,bas kao sto kupuju i hleb,mleko...a nemamo ni "smrdljive svinje" na selu je prava vazdusna banja....milina jedna...kada odemo tamo slatko se nauzivamo i nadisemo cistog vazduha.....a da i najedemo svezeg i zdravog voca i povrca....e to imamo u izobilju!!!
 
ne kazem da su ljudi iz unutrasnjosti prosti i neskolovani. skola i kultura stanovanja su razliciti pojmovi. tvrdim za one koji dodju u bg da zive da se najcesce ponasaju neprimereno zivotu u velikom gradu.
ako emisije tipa "48 sati..." vesele narodne mase, ura!. pravljenje parodije od svog vencanja (gledanje je izbor ili obaveza onih sto prate tv program, prijave i sl.) je ipak stvar licne kulture i dozivljaja svog zivota.
 
Dajte ljudi, skrenuli ste s temom!
Ne treba imati predrasude, krajevi ni malo nisu bitni!
A ako ste se vec uhvatili za ljude iz unutrsnjosti, to koliko su Bgradjani pametni pokazuju recimo rezultati na prijemnom! Ta "glupa decica seljaka" zauzmu najbolja mesta, a decica Bgradjana, elita, posle organizuje strajkove i sl. kukaju ispred faxa da se i njihova deca prime makar na samofinansiranju! A da ne pricam o proseku studiranja. Nista licno, ali pored ovakvih komentara nisam mogla da ostanem hladna! Zato se mi i mrzimo, i pitam se koliko ce stvarno od Srbije ostati!
A sto se tice primera koji sam navela, ISTINIT JE 100%, jer se radi o mm faxu!
Usput unapred izvinjenje onima koji misle da ne spadaju u gore citirane!
 
Tuzni_patak:
2care2:
meni je najtuznije kada izaberu neki par iz "juznih republika" tipa Leskovac,Pirot.Seljaci ne zna se, i toliko se mucenici ubise da budu zabavni i duhoviti,da ti se smuci gledati ih.

DA TI IZVUCHEM PARALELU IZMEDJU SELJAKA I GRADJANINA.
Kad se vozim nish ekspresom onda su vrlo ceste situacije da hoce neka baba da prica kako ima unuka u Beogradu i dali ga mozda znam. Ali to po meni nije nista ruzno.Pa ponosna je i to hoce da podeli i da pokaze.
A u Lasti pitam koliko ima sati , a covek mi odgovara , a sto ne kupis sat...Picajzle velike, a kao kulturni....

I u svadbi ljudi su veseli , uzbudjeni, imaju tremu , i malo zbog treme, malo zato sto ih forsiraju oni se sale ali su sale pod tremom...
To sto su ovde u BG ljudi vishe glumci to ne umanjuje vrednost "juznjaka".Ja licno volim spontane ljude , i volim kad seljak hoce da se pohvali svojim rodom i porodom.
A sa druge strane snobovi, koji skoro i u WC ne idu...
I napor koji nekad vidis na snimku , nije zbog smisljanja vica ,sale vec cesto zbog razmisljanja koju rec da upotrebe.Ipak je njima "beogradski "govor mnogo naporan.
Ne diraj mi Lastu, Lasticu, Lastičicu.... najdražu moju Laaaaaaaaaaaaaasticu... Život mi je upropastila, majku li joj prljavu, raspadnutu, smrdljivu... :x :shock: :D Uf:
Beeeeeeeogradski govor je nešto što je u zadnje vreme postalo moguće klasifikovati, t.j. jedno vreme je bio primer, onaj akcenat kome je trebalo težiti, zapravo, nije ni imao akcenat!!!
Međutim, ja ne znam šta se to odjednom dogodi, Beograd dobi svoj govor, ne govorim o žargonu niti o naglasku pojedinih "dođoša" već o nekom neobjašnjivom i nepravilnom akcentovanju reči koje mi veoma zasmeta kada sa nekim razgovaram...
 
Beograd , predivan je ...
Vec kada ste dotakli ovu temu, moram da kazem isvoje misljenje !
Da li se neko seca naseg grada od pre 10 godina ?
E , tada je covek mogao mirno da prodje ulicom...
Da voli svoj grad i uziva u njemu ...
A sada , pa mnogo nas je ljudi !
Meni se vec vrzma po glavi misao da se lepo odselim u neki manji grad , gde se oseti mir u vazduhu..Ovde zivimo jedni drugima na grbaci!Nema mesta na parkingu , u obdanistu , na poslu UZAS
I posebno me nerviraju ljudi koji se dosele i umesto da se prilagode gradu , oni grad prilagodjavaju sebi
PEKU PAPRIKU ISPRED ZGRADE NA IGRALISTU !!!
GLASNO SLUSAJU RADIO I "ZVUKE RODNOG KRAJA" U 6 UJUTRU , VIKENDOM , NARAVNO
SETAJU KNEZOM U SORCU (NIKE) I PAPUCAMA (FILA)
UH...
 
Moj ti je savet: Odseli se! Jer koga nema i bez njega se moze! A tamo ces verovatno gledati setace sa markiranom garderobom, divno!
Eto, zasto smo mi dosli dovde, zato sto niko ne moze da zivi svoj zivot, a da mu neko ne zagleda cak u znak na papucama :D O, Boze!
 
A sto se vi ne vratite tamo odakle ste dosli ako vas nervira akcenat, to sto volimo da se lepo obucemo, da djubre bacamo u kontejnere, da se ne dovikujemo po ulici i sl. Zasto mi da se pravdamo sto smo takvi "isfolirani". Meni u Nisu, Boru, Kraljevu itd. nista ne smeta i nemam nameru niti da ista menjam niti da tamo zivim, a pogotovu ne vas akcenat i sl. Ali brate mili pustite i vi nas. Dodjite, zavrsite skolu, i idite ako vam se ne svidja ili se prilagodite. Pa nisam primetila nikog da u Torontu insistira na srpskom jeziku.
 
Micotakis:
Moj ti je savet: Odseli se! Jer koga nema i bez njega se moze! A tamo ces verovatno gledati setace sa markiranom garderobom, divno!
Eto, zasto smo mi dosli dovde, zato sto niko ne moze da zivi svoj zivot, a da mu neko ne zagleda cak u znak na papucama :D O, Boze!
NIKE I FILE su ubaceni u detaljan opis novopecenih beogradjana , jer je svakom normalnom coveku , setnja knezom uzivanje , dozivljaj , ritual nedeljom i sl...
Tako da "sportski tipovi " DJANI BUVLJANI , nikako ne prolaze u toj prici ... 8)
A slazemo se ...
koga nema , bez njega se moze... :wink:
 

Back
Top