ucim te dobrom seksu

sportisti su samo na oko nagruvani..ali su ustvari ovako nikakvi ebaci :lol:

:hahaha::hahaha:
Ko, on? Ma ne.Zar? Nema sanse.Sta?Izmisljas.On to rekao ?? Ne verujem! Kad ?Malopre? Ajde bas da vidim ! I sta jos?Stvarno ?Bezobrazluk !
.......
......
.........
.........
Joj!Uh!Ah!Ne mogu vise.Prestani.Zivotinjo !

dan posle.
Ajde sto me pica boli,to nekako i mogu da izdrzim,al sto me ovako telo booolliiiiiiiiiiii.Joj!

Fin.

Ako budes fina,fino ce ti biti,a ako ne.....:hahaha:
 
Zaljubite se bas,bas u decka/devojku i super vam je kada ste zajedno..ali on/ona je ocajna u seksu :neutral:
Ima li leka? :mrgreen:
Da li se moze od totalno neiskusne osobe napraviti profi i koje su sve zrtve potreben za to??
Vredi li pokusavati ili treba odustati od takve veze? :roll:
Da li ste nekada uspeli da uradite tako nesto i da li vam je nekada neko rekao hvala :rotf:

Samo vezba i volja za ucenjem.
Svaka vezba vodi savrsenstvu.
 
Zhao mi je ove Fiester Max poshto nju verovatno nijedan sportista ni ne bi koliko god ona to zhelela. A shto se ove teme tiche najbolje je da ode u off topic poshto su ljudi pocheli da pljuju vatrene frustracije koliko mogu da vidim. To je sve od mene. E da,i ja JESAM buduci akademik,nisam ja kriva,potichem iz takve porodice,nastavljam tradiciju. :rumenko: To je sve od mene.
 
Zhao mi je ove Fiester Max poshto nju verovatno nijedan sportista ni ne bi koliko god ona to zhelela. A shto se ove teme tiche najbolje je da ode u off topic poshto su ljudi pocheli da pljuju vatrene frustracije koliko mogu da vidim. To je sve od mene. E da,i ja JESAM buduci akademik,nisam ja kriva,potichem iz takve porodice,nastavljam tradiciju. :rumenko: To je sve od mene.

Ne znam samo doktorko otkuda ti taj nisck?

Znas li ti sta on znaci?
 
Cipelice onda se izvinjavam. Prepoznala sam dozu ironije u tvom nastupu.
Brajan Koen evo lekcije iz psihologije koje se secam josh iz srednje shkole,ego si ti,tvoj nastup,tvoja dela,ono shto chinish,govorish,kako se ponashash,id je ono podsvesno,ih su svi nagoni choveka,bujica koja krece da te preplavi,to je ono shto te tera da psujesh,da imash animalni seks ili da iskazhesh drskost i prostakluk u nastupu,da jedesh prstima. Alter ego je brana koja sprechava bujicu da preplavi tvoj ego. To je vaspitanje koje se u karakter ugradjuje do 6. godine zhivota (neki veruju i duzhe,npr. ja,ali Frojd je rekao do 6.). Ono filtrira tvoj id,tvoju "mrachnu stranu" a rezultat je ego. Nadam se da ti je slikovitost pomogla da ti ovo bude objashnjeno. Super ego i id su ti i onaj djavolak i andjeo u crtacima koji se pojavljuju nadomak tvoje glave i trzaju tebe,tj. tvoj ego.

alter ego se ne uklapa u pricu ida-ega-superega
'alter' je 'drugi', pa je alter ego ono nase dugo ja... kao sto je klark kent alter ego supermenu
tako da su id i superego nas nagon i moral... zelja i drustveno prihvatljiva realizacija
 
Zaljubite se bas,bas u decka/devojku i super vam je kada ste zajedno..ali on/ona je ocajna u seksu :neutral:
Ima li leka? :mrgreen:
Da li se moze od totalno neiskusne osobe napraviti profi i koje su sve zrtve potreben za to??
Vredi li pokusavati ili treba odustati od takve veze? :roll:
Da li ste nekada uspeli da uradite tako nesto i da li vam je nekada neko rekao hvala :rotf:

ma garant moze, samo sto bi ga trebalo prepustiti profesionalcu da ga obucava... a ti se strpis i cekas da decko donese sertifikat da je postao profi i problem rijesen...
 
Smatram da je prvi utisak bitan..
tako da ako je prvi put lose,pa i drugi..vec bih odustala kod treceg ipustila da ide svojim putem neukih :lol:

:) ima muskaraca koji imaju strah od prvog sexa i koji im napravi probleme...narocito ako im je stalo...koja ironija.....nije moje licno iskustvo ali znam par prijatelja koji imaju taj problem....i cim se malo priviknu problem nestane i zneske su im psole prezadovoljne.....mislim, surovo bi bilo odmah ih etiketirati jer je ta trema samo privremena.....
 
:) ima muskaraca koji imaju strah od prvog sexa i koji im napravi probleme...narocito ako im je stalo...koja ironija.....nije moje licno iskustvo ali znam par prijatelja koji imaju taj problem....i cim se malo priviknu problem nestane i zneske su im psole prezadovoljne.....mislim, surovo bi bilo odmah ih etiketirati jer je ta trema samo privremena.....

Ima i toga....ali ja mislim da postoje ljudi oba pola, koji su stidljivi, sputani, strogo odgojeni ili nemastoviti po prirodi i takvi mogu da vezbaju koliko hoces, nece stici dalje od proseka.
 
:) ima muskaraca koji imaju strah od prvog sexa i koji im napravi probleme...narocito ako im je stalo...koja ironija.....nije moje licno iskustvo ali znam par prijatelja koji imaju taj problem....i cim se malo priviknu problem nestane i zneske su im psole prezadovoljne.....mislim, surovo bi bilo odmah ih etiketirati jer je ta trema samo privremena.....

Slazem se...
Svako treba imati sansu za popravni.
 
Zhao mi je ove Fiester Max poshto nju verovatno nijedan sportista ni ne bi koliko god ona to zhelela. A shto se ove teme tiche najbolje je da ode u off topic poshto su ljudi pocheli da pljuju vatrene frustracije koliko mogu da vidim. To je sve od mene. E da,i ja JESAM buduci akademik,nisam ja kriva,potichem iz takve porodice,nastavljam tradiciju. :rumenko: To je sve od mene.

Ne brini se ti za mene,ja nikad nisam imala problema sa svojim zeljama...on bicu i ja maksilofacijalni hirurg pa ne vidim opet zashto je to bitno za provlacenje kroz teme na LjiS-u...znash kad malo dijete nauci novu rijec pa ju ubacuje u svaki razgovor tamo gdje treba i gdje ne treba....da ti se nije to desilo?

@ tema...mada sam svoje rekla...i dalje mislim da niko nije izgubljen slucaj :zper: sve se moze kad se hoce :D
 
Zaljubite se bas,bas u decka/devojku i super vam je kada ste zajedno..ali on/ona je ocajna u seksu :neutral:
Ima li leka? :mrgreen:
Da li se moze od totalno neiskusne osobe napraviti profi i koje su sve zrtve potreben za to??
Vredi li pokusavati ili treba odustati od takve veze? :roll:
Da li ste nekada uspeli da uradite tako nesto i da li vam je nekada neko rekao hvala :rotf:

Prvo, po meni su ljubav i seks dve odvojene stvari, iz dva odvojena sveta u kojima svako od nas zivi. Svaki covek ima i emociju i strast, a okidac najcesce nije isti. Naravno, ako se poklopi - odlicno! E, ako se ne poklopi, kao sto je u tvom primeru, onda ja probam da ga opustim, navedem ga da shvati kako je on kralj u svom kraljevstvu strasti, da se prepusti, pokazem mu mozda sto-sta novo, potrudim se da mu se zasavidi ono sto ja vec volim :rumenko: i tako neke sitnice. To obicno daje rezultate.

E sad, ako to ne ide, a ja ga i ne volim nesto posebno, ali mi je stalo, onda volim ja njega i dalje, a prozdrljivicu hranim kurchetinom sastrane. Dok sam to ne shvati, i kao "on mene ostavi u suzama." Neke istopolke ce mi reci kako je to odvratno, ali ja razmisljam u pravcu - losh je u sexu, pa neka bar misli kako sam ja kriva za raskid, i posle raskida ostane bar sa nekim samopouzdanjem i nadignutim egom.. ;)

A ako ono predjasnje ne ide a ja ga bas, bas volim.. paaaa... ... - to ne moze da bidne ;)
 

Back
Top