Kad stranci dodju u posetu...

Pa vodila bi ih..... na Strand, beer bar, mojim strancima se to svidelo, Macak...

Sto se klope tice, tu bolje stojimo, te sledeca mesta ne treba zaobici: Kuca Mala (egzotika), Sokace, mada ni se nije svidelo zadnji put, al mozda su se u medjuvremenu popravili (slatko im se usecerilo, kajmak je imao previse putera....), Neka carda, Bata Pezo (mada, on nema smek carde jer je skroz urbani milje okolo), Kod Seke i Brase na Dunavu ( u Begecu), Kafana na kraju sveta.... To su nasi aduti jer je to autenticno!!!
Nadam se da sam pomogla!!! Pozzz
 
Dolcezza:
Pa vodila bi ih..... na Strand, beer bar, mojim strancima se to svidelo, Macak...

Sto se klope tice, tu bolje stojimo, te sledeca mesta ne treba zaobici: Kuca Mala (egzotika), Sokace, mada ni se nije svidelo zadnji put, al mozda su se u medjuvremenu popravili (slatko im se usecerilo, kajmak je imao previse putera....), Neka carda, Bata Pezo (mada, on nema smek carde jer je skroz urbani milje okolo), Kod Seke i Brase na Dunavu ( u Begecu), Kafana na kraju sveta.... To su nasi aduti jer je to autenticno!!!
Nadam se da sam pomogla!!! Pozzz

Jesi Dolcezza, hvala! :wink:
 
milost:
Sremske Karlovce,a i mislim da bi uskoro trebalo da bude i grozdjenbal,a i ima prelepih mesta za izlazak.


Ej Milose, veruj mi, nema nista u Karlovcima! Bas sam dosla na vikend ovde, imam kucu u centru, jako je sve zapusteno- Dvorska basta, Strazilovo... a sto se Grozdjenbala tice, ni to vise nije kao nekada. Sada imas par tezgica sa vinom (logicno), cetenom alvom i plasticnim igrackama, i gomilu pijanog sveta. Prosle godine sam stojala s drugom koji je prodavao vino, u roku od pola sata dve tuce su izbile. Ako ne dodjes, nista neces propustiti. Jedini deo koji se razvija je pored Dunava, neki privatnik je uzeo stvari u svoje ruke, ima veliki restoran, a i hotel treba da se izgradi.
 
Ej Milose, veruj mi, nema nista u Karlovcima! Bas sam dosla na vikend ovde, imam kucu u centru, jako je sve zapusteno- Dvorska basta, Strazilovo... a sto se Grozdjenbala tice, ni to vise nije kao nekada. Sada imas par tezgica sa vinom (logicno), cetenom alvom i plasticnim igrackama, i gomilu pijanog sveta. Prosle godine sam stojala s drugom koji je prodavao vino, u roku od pola sata dve tuce su izbile. Ako ne dodjes, nista neces propustiti. Jedini deo koji se razvija je pored Dunava, neki privatnik je uzeo stvari u svoje ruke, ima veliki restoran, a i hotel treba da se izgradi.[/quote]

Ovo sam ja, zaboravila sam da se registrujem :oops: Plavusa :lol:
 
nsbee:
Gde biste sve vodili prijatelje iz inostranstva koji dodju u posetu NS-u? OK tvrdjava, ali jos ...


Od finijih restorana : Cepelin brod i Inspiracija

Čarde : KOD BRASE u Begeču , SPLAV u Futogu i SIDRO u Beskoj, i jedna zaboravio sam kako se zove ali je pre B.Palanke

Fruška gora : KOLIBA na Popovici, LOVACKI DOM na Vencu

Salaši : Onaj na Ceneju i onaj ka Zrenjaninu
 
....a vi njih kod cika merkata na heftanje. :oops:

JUUUU, sram me bilo!!! :oops: Pa kako mogu da budem tako bezobrazan!!!! Treba neko da me istuce po guzi!!!! :oops:

NSBEE, ces me ti presaviti preko kolena da mi malkice udaras guzu? :wink:
 
Dolcezza:
Merkat, vec smo rekli da za tebe imamo lep smestaj na psihijatriji, ne znam zasto se bunis? Mozemo da organizujemo da te sestre sibaju kamdzijom, ako ti je to fetis, ali se to dodatno placa! :wink:

Ma nemam ja nista protiv psihijatrije ali u zadnje vreme sam se tesko, hardcore, ultrasonično zaljubio u nsbee.

Za tebe draga, sta da ti kazem, bila si ljubav mog zivota. Moram te ostaviti na cedilu. Ne brini, naci ces ti nekog boljeg. Ali da znas, vise te niko nece bockati kao ja. :lol: :lol: :lol:

Good-bye. my darling wife and do not forget meeeeee...... :cry:

E sad ozbiljno. Ti mi nisi interesantna. Pali mala, ionako sam za tebe gospodin covek. :twisted:

Ali...... pa da...... nije mi jasn...... :? :? :?:

Da ne zelis slucajno ti moju guzu da mazis? :wink: :wink: :wink:
 
Merkat, sreco moja, ne bih te ni stapom dirala, pogotovo posle onog poziva preko pp-e :!: Nego, cini se meni da ti samo preko tastature glumis ludilo, ali ajde... Kad dodjes u NS mozes se javiti Dolcezzi i meni, licno cemo te odvesti na psihijatriju (u slucaju da ti je mozda zao da trosis pare na benzin), i obecavam da cemo ti redovno dolaziti u posetu, je l' se slazes Dolcezza? Necemo te zaboraviti!
Cmok!
 
Dolcezza:
Merkat, vec smo rekli da za tebe imamo lep smestaj na psihijatriji, ne znam zasto se bunis? Mozemo da organizujemo da te sestre sibaju kamdzijom, ako ti je to fetis, ali se to dodatno placa! :wink:

Pa Dolcezza, kakve bismo mi to bile drugarice da ne pokrijemo troskove i tog zadovoljstva?! :o
Ne brini petlicu, uplaticemo ti pun pansion! :P
 
nsbee:
Dolcezza:
Merkat, vec smo rekli da za tebe imamo lep smestaj na psihijatriji, ne znam zasto se bunis? Mozemo da organizujemo da te sestre sibaju kamdzijom, ako ti je to fetis, ali se to dodatno placa! :wink:

Pa Dolcezza, kakve bismo mi to bile drugarice da ne pokrijemo troskove i tog zadovoljstva?! :o
Ne brini petlicu, uplaticemo ti pun pansion! :P

Narafski! Sve delimo napola!!!! Loodiloh!
 
carda - sremski karlovci
surabaja - indonezanski restoran
sport cafee - spens
kosmaj restorancic - pertovaradin
pab - zmaj jovina

eeeeeeee moji novosadjani gde je masta?

p.s. ako treba pomoc dodjite u Beograd pa cu vas provesti ko kraljeve!

pozdrav :wink:
 
nsbee:
kebda:
carda - sremski karlovci
surabaja - indonezanski restoran
sport cafee - spens
kosmaj restorancic - pertovaradin
pab - zmaj jovina

eeeeeeee moji novosadjani gde je masta?

p.s. ako treba pomoc dodjite u Beograd pa cu vas provesti ko kraljeve!

pozdrav :wink:

E, to su stvarno lepi predlozi, hvala Kebda!

ma volim ja novosadjane(pogotovo novosadjanke) nego se pravim. a ova tura je "odlican 5+" sigurno!
:wink:
 
kebda:
nsbee:
kebda:
carda - sremski karlovci
surabaja - indonezanski restoran
sport cafee - spens
kosmaj restorancic - pertovaradin
pab - zmaj jovina

eeeeeeee moji novosadjani gde je masta?

p.s. ako treba pomoc dodjite u Beograd pa cu vas provesti ko kraljeve!

pozdrav :wink:

E, to su stvarno lepi predlozi, hvala Kebda!

ma volim ja novosadjane(pogotovo novosadjanke) nego se pravim. a ova tura je "odlican 5+" sigurno!
:wink:

vidi, vidi kebdu kako zna koja su lepa mesta 8) Baš si me iznenadio.A ja juče bila u BG, tražila dobru piceriju u centru pa nikako da nađem :roll:
 
sweet_A:
kebda:
nsbee:
kebda:
carda - sremski karlovci
surabaja - indonezanski restoran
sport cafee - spens
kosmaj restorancic - pertovaradin
pab - zmaj jovina

eeeeeeee moji novosadjani gde je masta?

p.s. ako treba pomoc dodjite u Beograd pa cu vas provesti ko kraljeve!

pozdrav :wink:

E, to su stvarno lepi predlozi, hvala Kebda!

ma volim ja novosadjane(pogotovo novosadjanke) nego se pravim. a ova tura je "odlican 5+" sigurno!
:wink:

vidi, vidi kebdu kako zna koja su lepa mesta 8) Baš si me iznenadio.A ja juče bila u BG, tražila dobru piceriju u centru pa nikako da nađem :roll:

Juuu, što mi sad neprijatno! :oops:
Pa što nisi pitala pre nego što si krenula? :shock:
Sve bi ti teta apotekarka objasnila.... :)
 

Back
Top