Depresija

Eh, mene je depresija mučila oko 2 godine, čak sam završila i kod psihijatra kao "hitan slučaj", ali sada sam druga ličnost. Sve to polazi iz glave, tako da najbolje sam sebi možeš pomoći. Napravi neku promenu u životu, pronađi neki hobi ili počni da se baviš nečim što će ti skratiti vreme. Ako imaš mogućnosti, otputuj negde. Joj, kakva sam ja bila... Neko mi nešto kaže, ja o tome razmišlajm 3 dana, a on se ne seti ni da me je video. :lol: Eto, ja crtam u slobodno vreme, upisala sam se na kurs engleskog, a planiram uskoro i na fitnes. Ima svakakvih ljudi, a loših pogotovo, pa ne treba sve primati k srcu i ako imaš nešto da kažeš - nemoj to čuvati u sebi. Dakle, samo treba da ti se nešto dešava u životu, da se boriš za sebe i da se ne osamljuješ previše... ;)

pravilno razmisljanje..
 
ja sam bila kod skolskog psihologa...otisla sam jedan dan onako bzvz kod nje,nesto da je pitam i onda smo tako pocele pricu i tu pricu nismo zavrsile pola godine...sad ponekad odem...mislim da cu uskoro morati da zakazem jedan sastanak...cisto da malo procistim glavu..inace,ta zena mi mnogo prija,deluje nekako smirujuce na mene...ne znam...
 
Uh, mene psiholozi nekako uznemiruju, iako sam razmišljala da i sama postanem psiholog. :lol:
Ne znam, ne volim kada tačno imam osećaj da me analizira i unapred znam šta će mi reći...
 
Uh, mene psiholozi nekako uznemiruju, iako sam razmišljala da i sama postanem psiholog. :lol:
Ne znam, ne volim kada tačno imam osećaj da me analizira i unapred znam šta će mi reći...

Jeste, ja npr. kad upoznam nekog psihologa, malko mi je cudnoj, kao da me analizira i zna dosta o meni. Ali, psihologija se i meni svidja...
 

Back
Top