HRVATSKA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mozesh opushteno tamo da letujesh....
shto se tiche kola istina je...tako da...ako imash dvorishte ili garazu da ih parkirash kada dodjesh i da ih ne koristish dok ne budesh krenula nazad bilo bi dobro....
zna se koji su gradovi koje bi trebala da izbegavash.....zadar...shibenik...obavezno zaobidji....
ostrva su opushtena...dalmatinci su ok...tako da necesh imati problema....to je sigurno....ali bi ipak bilo dobro da znash nekoga tamo....
 
majcheki:
ufffff, hvala, nije bas utesno... ali njih ovde ima ko zutih mrava i niko im nista ne kaze, niti imaju probleme :?:
to je tachno....ali mi odavno imamo svoju drzavu...dok to sa "lepom njihovom" nije sluchaj....
josh ne znaju da se vladaju......plitvice su takodje pune ustasha.....i taaako....
trebace im josh nekoliko generacija da skontaju neke stvari
 
krvolok:
gigule:
Moja komšinica je ovih dana došla sa Hvara,iz Jelse...Bila je i prošle godine.Živa,zdrava,zadovoljna...

Mmmmmda, 15 dana, u podrumu, jela konzerve, pa sad živa i zdrava i najverovatnije zadovoljnaaaaaa !!!
... krvolokno zezzzaš! :D ... ali, najozbiljnije - moja drugarica ima kuću u Vrbanju na Hvaru i... prošle godine... Vrboska, Stari Grad, Jelsa... ma, sve kao i pre 15 godina... maaajke mi! 8)
 
E, pa vidiš, ako odem da letujem za svoju lovu, onda NEĆU da budem ni malkooo drugačiji, da pazim da li je hleb kruh, ako se napijem, šta pevam, a ako dođe do neke frke, pa me privedu u POLICIJSKU POSTAJU, da li ću ikad izići, ili je moje ime, zabunom ili odbunom, na nekoj njihovoj, INTERNOJ listi ratnih zločinaca !!!
 
... ti ga baš zatalasa... a ja mislila samo na nove kupaće kostime (doduše... uglavnom nudističke :roll: ), frizure i taaako... 8)
... u odnosu na one od pre 15ak godina...
 
Omen:
... ti ga baš zatalasa... a ja mislila samo na nove kupaće kostime (doduše... uglavnom nudističke :roll: ), frizure i taaako... 8)
... u odnosu na one od pre 15ak godina...


I ja sam to isto mislio, kad sam rekao da me mogu odvesti na REDARSTVENU POSTAJU, jer ako odem na nudizam, 95 % pučanstva i Češko - Nemačko - Slovenačkog turističkog muškog sveta, će zvati redarstvenike, iz kompleksa inferiornosti ....
.... u odnosu od pre 15 ak godina, 3 % manje, yebi ga, vreme čini svoje ....
 
krvolok:
Omen:
... ti ga baš zatalasa... a ja mislila samo na nove kupaće kostime (doduše... uglavnom nudističke :roll: ), frizure i taaako... 8)
... u odnosu na one od pre 15ak godina...

I ja sam to isto mislio, kad sam rekao da me mogu odvesti na REDARSTVENU POSTAJU, jer ako odem na nudizam, 95 % pučanstva i Češko - Nemačko - Slovenačkog turističkog muškog sveta, će zvati redarstvenike, iz kompleksa inferiornosti ....
.... u odnosu od pre 15 ak godina, 3 % manje, yebi ga, vreme čini svoje ....
:D :) :D
Ma... ko još mari za 3%... GDE IMA - TU SE I PROSIPA!
... i isCOOLiraj malo taj iskompleksiran muški svet... STISNI se malo, majku mu... bar u prolazu!
 
Godinama sam isla na Unije (ostrvce kraj Malog Losinja)...
Nedostaje mi, ali iako znam ljude tamo, mislim da se ne bih usudila... jer je dovoljno da se pojavi jedna budala zedna krvi, tek da ti upropasti odmor.
Sto neko rece... jos nekoliko sledecih generacija... pa, onda mozda... :roll:
 
ja sam bila u splitu i generalno mi deluje bas opushteno...doduse bila sam kod rodjaka i nisam imala potrebe mnogo da pricam sa mestanima ali skroz mi deluju da ih bas briga..oni koji su culi ekavicu nisu se potresali cak je nekima bilo i drago.. sto ne znaci da ne mozes da dodjes u neprijatnu situaciju...ali mozes i van hrvatske samo sto je drugog karaktera pa ne smeta toliko?
 
jagodica:
ja sam bila u splitu i generalno mi deluje bas opushteno...doduse bila sam kod rodjaka i nisam imala potrebe mnogo da pricam sa mestanima ali skroz mi deluju da ih bas briga..oni koji su culi ekavicu nisu se potresali cak je nekima bilo i drago.. sto ne znaci da ne mozes da dodjes u neprijatnu situaciju...ali mozes i van hrvatske samo sto je drugog karaktera pa ne smeta toliko?


Ispipavala tržište za pljeskavice ???
 
Mozes opusteno da letujes u Hrvatskoj,a za kola nisam bas sigurna.Meni je drugarica danas krenula iz Hrvatske kolima sa detetom a bila je tamo 7 dana,samo sto je kola stavila u garazu kod ljudi gde je iznajmila sobu.U svakom slucaju ako ides lepo se provedi i uzivaj :wink: :D :)
 
goodday:
majcheki:
ufffff, hvala, nije bas utesno... ali njih ovde ima ko zutih mrava i niko im nista ne kaze, niti imaju probleme :?:
to je tachno....ali mi odavno imamo svoju drzavu...dok to sa "lepom njihovom" nije sluchaj....
josh ne znaju da se vladaju......plitvice su takodje pune ustasha.....i taaako....
trebace im josh nekoliko generacija da skontaju neke stvari

A leba ti, kako se zove ta drzava koju tako dugo imas. Nit ima granice, nit grb nit zastavu, a o himni da i ne govorim.
 
gosti:
goodday:
majcheki:
ufffff, hvala, nije bas utesno... ali njih ovde ima ko zutih mrava i niko im nista ne kaze, niti imaju probleme :?:
to je tachno....ali mi odavno imamo svoju drzavu...dok to sa "lepom njihovom" nije sluchaj....
josh ne znaju da se vladaju......plitvice su takodje pune ustasha.....i taaako....
trebace im josh nekoliko generacija da skontaju neke stvari

A leba ti, kako se zove ta drzava koju tako dugo imas. Nit ima granice, nit grb nit zastavu, a o himni da i ne govorim.
ma bole me za grb i ostale zayebancije....ok :roll:
 
...a nama je prosle godine u dubrovniku neki od onih likova sto na ulici vabe turiste u restoran pevao "osam tamburasha s petrovaradina" ne bismo li jeli u njegovoj konobi... biznis je biznis... mislim da im je vec muka od bogatih anglosaksonskih gostiju sa all inclusive brodova... to nije naviklo da nosi novcanik na letovanje :D
ipak, ako imas neke dileme, predlazem istru... neobicno normalni i opusteni ljudi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top