advokat

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
:D zalim ti se ja juce,standardno, na nedostatak keksa i moj ti kolega preporuci sebe.....ne bi mi to ni upalo u oci da usput nije preporucio i svog druga kolegu.....:zcepanje:....da li vam se desava takva solidarnost???.....meni je to luckasto a vidim da se muskarci ne ljute na to, cak im je to praksa da razmisljaju: ako ne mogu ja, nek mi se makar moj drugar omasti......:whistling:
 
:D zalim ti se ja juce,standardno, na nedostatak keksa i moj ti kolega preporuci sebe.....ne bi mi to ni upalo u oci da usput nije preporucio i svog druga kolegu.....:zcepanje:....da li vam se desava takva solidarnost???.....meni je to luckasto a vidim da se muskarci ne ljute na to, cak im je to praksa da razmisljaju: ako ne mogu ja, nek mi se makar moj drugar omasti......:whistling:

Zar ovo nije saradnja dvojice kolega koji žele pre svega da pomognu koleginici? :D
 
Meni nije problem da nabacim nesto sto ne bih kresno..al su ortaci uglavnom sujetni pa misle ako bi uzeli takav poklon da su manje sposobni sami da nabave meso..kao da ne padnu u mojim ocima shatro:lol:
 
Zasto to ne povezujes,pa posao ti je teren br1 za keks.Em sto se provedes,em ti za to placaju,plus ne gubis dragoceno vreme kod kuce:ok:
Ovi moji komentari me udaljavaju od reputacija,svakim danom sve vise:hahaha:

:D pa nije mi keks sa kolegama na pameti....znas onu: tamo gde jedes ne s.eri....ajd, projekat sa nekim iz druge firme, pa kad se projekat zavrsi uzivancija....ali, sa nekim s kim radis???....to je samo komplikacija.....
 
:D pa nije mi keks sa kolegama na pameti....znas onu: tamo gde jedes ne s.eri....ajd, projekat sa nekim iz druge firme, pa kad se projekat zavrsi uzivancija....ali, sa nekim s kim radis???....to je samo komplikacija.....
Ovako stvari stoje:nemoj na poslu,tu radis,nikako u komsiluku,ugazices na to sto si izassrao,u svom mestu je van pameti,sa foruma rizicno,na putovanjima nikako,neznas ko je i sta nosi u sebi,kucne prijatelje ne diraj,ruzno je....
Sta ostaje:eek:
Pichi to sto imas i uzivaj:cool:
 
Ovako stvari stoje:nemoj na poslu,tu radis,nikako u komsiluku,ugazices na to sto si izassrao,u svom mestu je van pameti,sa foruma rizicno,na putovanjima nikako,neznas ko je i sta nosi u sebi,kucne prijatelje ne diraj,ruzno je....
Sta ostaje:eek:
Pichi to sto imas i uzivaj:cool:

:D e kad se ovako napise ispada da je moralno bas smor.....
 
:D zalim ti se ja juce,standardno, na nedostatak keksa i moj ti kolega preporuci sebe.....ne bi mi to ni upalo u oci da usput nije preporucio i svog druga kolegu.....:zcepanje:....da li vam se desava takva solidarnost???.....meni je to luckasto a vidim da se muskarci ne ljute na to, cak im je to praksa da razmisljaju: ako ne mogu ja, nek mi se makar moj drugar omasti......:whistling:

Ne dešava mi se, ali su očigledno oni prvo praktični pa sve ostalo..
 
:D zalim ti se ja juce,standardno, na nedostatak keksa i moj ti kolega preporuci sebe.....ne bi mi to ni upalo u oci da usput nije preporucio i svog druga kolegu.....:zcepanje:....da li vam se desava takva solidarnost???.....meni je to luckasto a vidim da se muskarci ne ljute na to, cak im je to praksa da razmisljaju: ako ne mogu ja, nek mi se makar moj drugar omasti......:whistling:

napravite trojku. :zper:
 
:D zalim ti se ja juce,standardno, na nedostatak keksa i moj ti kolega preporuci sebe.....ne bi mi to ni upalo u oci da usput nije preporucio i svog druga kolegu.....:zcepanje:....da li vam se desava takva solidarnost???.....meni je to luckasto a vidim da se muskarci ne ljute na to, cak im je to praksa da razmisljaju: ako ne mogu ja, nek mi se makar moj drugar omasti......:whistling:

ma nemoj vise da se zalis muskarcima
zali se koleginicama, mozda ti neka preporuci nekog dobrog
ja bih :per: (preporucila, mislim...)
 
:D zalim ti se ja juce,standardno, na nedostatak keksa i moj ti kolega preporuci sebe.....ne bi mi to ni upalo u oci da usput nije preporucio i svog druga kolegu.....:zcepanje:....da li vam se desava takva solidarnost???.....meni je to luckasto a vidim da se muskarci ne ljute na to, cak im je to praksa da razmisljaju: ako ne mogu ja, nek mi se makar moj drugar omasti......:whistling:

Naravno. Muskarci pre svega nisu uopste sebicni, vazno je da se j***, ako je prijatelj, pa to je skoro kao da smo mi... almost the same.

Nego da li ste vi culi za onaj vlaski izraz is istocne Srbije - Fashulji?

Niste?

E kada nekome kresnes zenu, pa ti on uzvrati istom uslugom onda ste skoro kao braca - fashulji. Eto, narodna mudrost ima i ime, pa znate koliko je cesta pojava (bar u istocnoj Srbiji sto je jaaako daleko).
Zato, ako ste ozenjeni ili u vezi, obavezno i vasi drugari da imaju zgodne zene.
 

Back
Top