Polaganje ispita za rad u zaposljavanju

Dorijana

Početnik
Poruka
4
ceka me polaganje ispita ovog ili sledeceg meseca, a ne znam nikoga ko je polagao da mi prenese iskustva....koliko detaljno, kakvi su na ispitu, koliko ispitivaca, koliko traje sam ispit i na kraju da li je sama cinjenica da je uplacen novac na racun ministarstva ( ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja)garant da je ispit polozen, ili za razliku od nekih drugih ispit nije pro forme...
ako neko ima u iskustvu ovaj ispit hvala unapred...:hvala:
 
ceka me polaganje ispita ovog ili sledeceg meseca, a ne znam nikoga ko je polagao da mi prenese iskustva....koliko detaljno, kakvi su na ispitu, koliko ispitivaca, koliko traje sam ispit i na kraju da li je sama cinjenica da je uplacen novac na racun ministarstva ( ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja)garant da je ispit polozen, ili za razliku od nekih drugih ispit nije pro forme...
ako neko ima u iskustvu ovaj ispit hvala unapred...:hvala:



Dorijana,
nažalost ja nemam iskustva sa ovim ispitom, ali bih želela da ga položim, budući da se bavim HR-om... Tako da imam par pitanja za tebe...
Potrebne su mi informacije o samom ispitu, načinu prijave ispita, potrebnoj literaturi za pripremu i naravno, bilo bi fenomenalno ako bi mogla da mi opišeš kako je sve to izgledalo iz tvog ugla... Nadam se da si položila :super:

Hvala ti unapred, baš bi mi pomogle bilo kakve informacije....:hvala:
 
Stvarno nije fer (ja to onako, malo kroz salu)! Pa zasto niste nastavile temu? :) Najverovatnije ste vec obe prosle kroz taj program i bilo bi lepo da malo tog iskustva podelite sa jos nekima. :) Dajte molim Vas pomozite meni, a i sledecim ljudima koju budu bili poput nas. Zanima me isto sto i vas dve. Eto, to samo znaci da bih Vam stvarno bio zahvalan na svemu, a mozda bismo i saradjivali medjusobno, jer nas ipak vezuje ista “strast”. Za svaki odgovor-dugujem uslugu! :bye:
 

Back
Top