HP PhotoSmart 735

Koliko para toliko i muzike!

Aparat nije los za te pare, ali takodje ima i svoje mane.
Slike sa blicem bas i nisu za pohvalu, baterije kratko traju i video zapis u mracnijim prostorijama je katastrofalan! Ima toga jos, ali da te ne preplasim od silnih mana. :)

Sve u svemu, potrazi ipak nesto malo bolje!
 
becke021:
Koliko para toliko i muzike!

Aparat nije los za te pare, ali takodje ima i svoje mane.
Slike sa blicem bas i nisu za pohvalu, baterije kratko traju i video zapis u mracnijim prostorijama je katastrofalan! Ima toga jos, ali da te ne preplasim od silnih mana. :)

Sve u svemu, potrazi ipak nesto malo bolje!

A, canon a60 ili Fuji 205s????
 
yugoslav:
becke021:
Koliko para toliko i muzike!

Aparat nije los za te pare, ali takodje ima i svoje mane.
Slike sa blicem bas i nisu za pohvalu, baterije kratko traju i video zapis u mracnijim prostorijama je katastrofalan! Ima toga jos, ali da te ne preplasim od silnih mana. :)

Sve u svemu, potrazi ipak nesto malo bolje!

A, canon a60 ili Fuji 205s????
Oba fotoaparata su super, s tim shto je Canon bolji. :D Izuzetno dobar CCD senzor, kvalitet slike, mogucnost snimanja videa sa zvukom(Fuji moze bez zvuka), ima "lampicu" koja Canon-u omogucava bolje slike u uslovima smanjene vidljivosti(nocu), jeftinija memorija(Compactflash < xD card; po ceni), ide na 4 AA ba(k)terije(Fuji na 2) shto ce reci duzi rad... Sve u svemu (zacin C) bolji je izbor Canon A60. :D
CIAO! 8)
 
Candyman:
A, canon a60 ili Fuji 205s????
Oba fotoaparata su super, s tim shto je Canon bolji. :D Izuzetno dobar CCD senzor, kvalitet slike, mogucnost snimanja videa sa zvukom(Fuji moze bez zvuka), ima "lampicu" koja Canon-u omogucava bolje slike u uslovima smanjene vidljivosti(nocu), jeftinija memorija(Compactflash < xD card; po ceni), ide na 4 AA ba(k)terije(Fuji na 2) shto ce reci duzi rad... Sve u svemu (zacin C) bolji je izbor Canon A60. :D
CIAO! 8)

Znaci Canon!!!!

Ok hvala!!!
 
A sta mislite o odnosu canon a300 i canon a60?
Dobio sam A60 ali bih ga zamenio za A300 posto A300 ima bolju rezoluciju i treba samo 2 baterije, pa mi se cini da je manji smor.
Gde da kupim i koji punjac i baterije i memorisjku karticu?
 
amater:
A sta mislite o odnosu canon a300 i canon a60?
Dobio sam A60 ali bih ga zamenio za A300 posto A300 ima bolju rezoluciju i treba samo 2 baterije, pa mi se cini da je manji smor.
Gde da kupim i koji punjac i baterije i memorisjku karticu?
Mislim da je bolji izbor A60. Razlog za to je shto nije sve u rezoluciji. Evo bash gledam karakteristike u prospektu i veoma su slicni modeli sem shto A300 nema opticki zoom, a ovaj(A60) ima samo 2 megapixela. Shto se tice ba(k)terija to moze bit kao dvosekli mac. Ti vidi za shta ti treba fotoaparat i odluci.
CIAO! 8)
 
Candyman:
amater:
A sta mislite o odnosu canon a300 i canon a60?
Dobio sam A60 ali bih ga zamenio za A300 posto A300 ima bolju rezoluciju i treba samo 2 baterije, pa mi se cini da je manji smor.
Gde da kupim i koji punjac i baterije i memorisjku karticu?
Mislim da je bolji izbor A60. Razlog za to je shto nije sve u rezoluciji. Evo bash gledam karakteristike u prospektu i veoma su slicni modeli sem shto A300 nema opticki zoom, a ovaj(A60) ima samo 2 megapixela. Shto se tice ba(k)terija to moze bit kao dvosekli mac. Ti vidi za shta ti treba fotoaparat i odluci.
CIAO! 8)
Aparat mi treba da bih lako pravio lepe slike bez mnogo muke. Nemam zelju da mnogo podesavam i eksperimentisem. Konkretno- hocu da snimim 2-3 filimica i 100 tinak fotografija. Kupujem memoriju od 256M a imam vec jednu od 64 i jednu od 16. Da li ce jedna serija baterija da izdrzi tu akciju, bez dopunskog punjenja?
 
amater:
Candyman:
amater:
A sta mislite o odnosu canon a300 i canon a60?
Dobio sam A60 ali bih ga zamenio za A300 posto A300 ima bolju rezoluciju i treba samo 2 baterije, pa mi se cini da je manji smor.
Gde da kupim i koji punjac i baterije i memorisjku karticu?
Mislim da je bolji izbor A60. Razlog za to je shto nije sve u rezoluciji. Evo bash gledam karakteristike u prospektu i veoma su slicni modeli sem shto A300 nema opticki zoom, a ovaj(A60) ima samo 2 megapixela. Shto se tice ba(k)terija to moze bit kao dvosekli mac. Ti vidi za shta ti treba fotoaparat i odluci.
CIAO! 8)
Aparat mi treba da bih lako pravio lepe slike bez mnogo muke. Nemam zelju da mnogo podesavam i eksperimentisem. Konkretno- hocu da snimim 2-3 filimica i 100 tinak fotografija. Kupujem memoriju od 256M a imam vec jednu od 64 i jednu od 16. Da li ce jedna serija baterija da izdrzi tu akciju, bez dopunskog punjenja?
Oba Canon-ova modela su POIN&SHOT tipa. To znaci da bez velikih podeshavanja samo usmerish i opalish i eto slike. Ne znam da li vec imash digitalca, ali za svaku priliku(svetlost :!: ) mozesh podestit parametre da slike ispadu u skladu sa situacijom(zbog toga i postoje podeshavanja :D ). Shto se tice ba(k)terija necu da ti dajem bezveze info. moracu da proverim shta kaze. Uostalom mislim da kao tehnicke karakteristike proizvodjaci navode i koliko slikica/film moze da se odradi sa jednim punjenjem baterija. Sa ukljucenim display-om to vreme se drasticno smanjuje, ali isto tako zavisi od frekvencije upotreba flash-a. Sve u svemu javi cu se cim saznam neshto vishe, a ti ne budi len i pogledaj na Canon-ovom sajtu da li ima neki info.
CIAO! 8)
 
Kad kupujes stampac,kupi HP,a ako ti treba fotoaparat,gledaj da je firmiran (Sony,Canon,Fuji...),da ima minimum (ali minimum)2.0 megapiksela,da ima opticki zum (3X je uglavnom),a za baterije ces se snaci...Moja preporuka je Sony,za dve duzine ispred ostalih....
 
Kad kupujes stamapac da bi na njemu stampao fotografije kupi Epsona i to neki photo iz R serije (R-300 je prilicno povoljan) HP je odlican stampac za poslovnu primenu ali posto njegovo crno mastilo nije ni blizu crno za fotografiju je Epson daleko bolji izbor. Naravno ako hoces nesto stvarno dobro za stampanje digitalnih fotografija onda Epson R800 i nema glava da te boli a fotke su boli glava :wink:
 

Back
Top