Carape

U mom delu ormarica za donji ves stoji dva para carapa...ja nenosim carape.Po kuci uopste ni leti ni zimi (bas kad jako zahladi),a kad negde idem obujem ih bas ako moram.Moja cerka i ja nosimo isti br. obuce tako da sve carape koje kupimo stoje kod nje u fioci.Ima ih sigurno preko petnaest pari sto kratkih natikaca ili malo duzih,sarenih ili jednobojnih.
 
i meni
kad neko provali sta masina uradi sa carapama kad ih pojede, molim da mi objasni

Pa lepo draga moja provuce ih izmedju bubnja i gume koja stoji do vrata masine i pod pritiskom odvuce u pumpu gde se zaglavi.E sad moze tamo da ostane,a moze da se spusti do donjeg dela (tamo gde joj je otvor od napred)...valjda sam uspela da objasnim.
Zato carape u neku jastucnicu i tako ih peri...znam iz gorkog iskustva :(
 
црне до изнад чланка - 23
црне до изнад чланка са апликацијом - 07
беле назувице - 14
црне назувице - 14

укупно - 58

:)
 
zato što mi uvek fali jedna čarapa...ja kupila u onoj radnji sve za 105 dinara..ili koliko
već....jednu mrežastu vrećicu koja ima rajfešlus...pa sve čarapa koje su šarene i peru
se sa tim šarenim vešom strpam u nju....od tad ne fali ni jedna...za bele koje se
jelte...peru sa belim vešom..imam jednu specijalnu malu staru jastušnicu, pa u nju
isti postupak....dojadilo mi da imam bar 5-6 čarapa...kojima fali par....:mrgreen:
 
zato što mi uvek fali jedna čarapa...ja kupila u onoj radnji sve za 105 dinara..ili koliko
već....jednu mrežastu vrećicu koja ima rajfešlus...pa sve čarapa koje su šarene i peru
se sa tim šarenim vešom strpam u nju....od tad ne fali ni jedna...za bele koje se
jelte...peru sa belim vešom..imam jednu specijalnu malu staru jastušnicu, pa u nju
isti postupak....dojadilo mi da imam bar 5-6 čarapa...kojima fali par....:mrgreen:

Ja iz tog razloga mojim muškarcima kupujem iste čarape, bar po 3 para, jer se dešavalo da moj sin ujutro obuje rasparene.
 
па нисам број`о, али знам шта имам у кући ... мислим није да се хвалим, али тако су сложене да се погледом могу избројати...тако да не може да се деси да носим распарене чарапе, док бројим сакупљене салвете :)
 
Ja iz tog razloga mojim muškarcima kupujem iste čarape, bar po 3 para, jer se dešavalo da moj sin ujutro obuje rasparene.

i mi kupujemo po nekoliko pari istih čarapa, ali bez obzira na to recimo imamo 5 plavih,
3 sa cvetićima....i tako.....:eek:...od kad sam smisila ovaj način...više nema tih problema....i nema nervoze....:D

 
Nemam pojma. Oko 20 pari teget, 5 crnih, 5 braon i 5 belih sportskih (za patike).
Iskreno manje vise kupujem isti 'model' da ne bih ujutro lupao glavu da li sam kupio iste ili razlicite.
Najvise imam tegetr jer volim teget odela i teget cipele.
 
Posto imam posao takav kakav imam, uvek moram da budem "na nivou", a radim nekada po ceo dan, danima, onda "patim" za normalnim kombinacijama (odevnim) i jedva cekam da obujem patike i carape. Imam preko 50 pari carapa, sve su u raznoraznim bojama tj. u svim mogucim bojama, sa svim mogucim sarama, u kakvim bojama imam dukseve i majce, imam isto takve i carape. naravno one su pamucne... Ali postoje i one koje jos nisu imale priliku da "uzivaju" na mojim nogama...jednostavno nemam vremena i prilike...:sad2::sad2::sad2:
 
Pa lepo draga moja provuce ih izmedju bubnja i gume koja stoji do vrata masine i pod pritiskom odvuce u pumpu gde se zaglavi.E sad moze tamo da ostane,a moze da se spusti do donjeg dela (tamo gde joj je otvor od napred)...valjda sam uspela da objasnim.
Zato carape u neku jastucnicu i tako ih peri...znam iz gorkog iskustva :(

e pa to mi je i cudno - za 6 godina od kad imam ovu masinu, pojela mi je bar 100 carapa (iliti 50 pari) ukljucujuci i one mm-a za fudbal (debele, ogromne) ... negde su otisle, dezintegrisale se...nema sanse da su jos uvek unutra :think:
i nikad se nista nije zaglavilo da kucnem o drvo
 
uh, imam jako puno, uglavnom su to neke u decijem fazonu, sa cveticima i likovima iz crtaca... u veselim bojama... a mm nosi samo crne.. ima par belih, za bele patike...
 

Back
Top