PEDIKIR

dok sam cekala danas tramvaj setila sam se tvog pitanja :), jer bas pored stanice je jedan salon i na spisku svega i svacega pise i: medicinski pedikir.
Resavska 34, salon se zove Lilian ili tako nesto. prekoputa skc-a se nalazi tramvajska stanica, a odmah pored stanice je taj salon.
 
Poslednja izmena:
nah,
kada nokat uraste, doslovno uraste - jednom stranom u meso
i onda ta strana otekne/pocrveni/boli/moze da krvari/stvori se infekcija etc ako se ne odreaguje na vrijeme
moj brat je morao na operaciju
 
pff meni nije nishta od toga..
al na srednjem prstu (:lol:) na nozi imam ono normalan nokat, ali malo odaljen od prsta i izmedju ima josh jedno parchence, neshto shto izleda ko josh jedan nokat..:confused:
 
molim te napisi mi koji je to pedikir u novom sadu

Zove se Julkica i ima salon u zgradi na Limanu preko puta pekare Evropa.Ako hoces tel. javi mi se na pp.
Mi smo za nju culi od naseg prijatelja koji ima strahovite probleme sa noktima pa smo poceli da vodimo i nasu cerku kod nje.Super je zenica i nije skupa.
 
mozda je udarila negdje, pa je povrjedjeni nokat u fazi opadanja a onaj novi u fazi formiranja ispod
a mozda je sa druge planete :think:

uf pa ne secjam se da sam se udarila tolko jako da bi mi nokat ispao..
a ovo shto raste ispod je kao pola nokta..

al nebitno, tela sam samo da pitam da nije to mozhda urasli nokat, ali nije...:)
btw, evo raste mi i shesti prst :lol::roll:
 
Ako vam nesto treba slobodno pitajte posto sam pedikir i radim na problemima sto ce reci medicinski pedikir,uvek sam voljan da pomognem i odgovorim na pitanja ma kakva ona bila jer mislim da sto se tice pedikira nema sta da me iznenadi jer sam (mislim,covek se uci dok je ziv) mnogo toga odradio.
 
Ako vam nesto treba slobodno pitajte posto sam pedikir i radim na problemima sto ce reci medicinski pedikir,uvek sam voljan da pomognem i odgovorim na pitanja ma kakva ona bila jer mislim da sto se tice pedikira nema sta da me iznenadi jer sam (mislim,covek se uci dok je ziv) mnogo toga odradio.

dede-covek-drvo-vert.jpg


Gledajuci emisiju o njemu, ostala sam bez daha...i koliko god bilo gadno za gledanje, ja sam sve zainteresovanije buljila u TO...
 
Takav slucaj da budem iskren nisam imao ali ovde pedikir ne pomaze osim eventualno da se samo iseku nokti,za sve ono sto ne mogu ja da odradim a za 14 godina imao sam oko 4(cetiri) slucaja,ja sam uputio kod hirurga,drugima sam pomogao.
 

Back
Top