Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
prezadovoljna sam avonovim sjajevima sa sljokicama.....boje su blage, prirodne, a sljokice povecavaju usne....svidjaju mi se i ruzevi koji pumpaju usta....kad se namazu malo peckaju usne i za leto je osecaj fantastican....i ovde su boje vrlo nezne.....
 
Danas mi je stigla maskara iz Avona,napola isusena..pih..inace vise njih volim nego Oriflejm..iz Avona sam narucila sjaj za usne koji je stvarno fenomenalan,ali problem je pogoditinijansu koju zelite jer uvek na slici izgleda drugacije od realne boje..njihovi mirisljavi sprejevi su mi super,lepo mirisu,jeftini su a dugo traju..
 
Danas mi je stigla maskara iz Avona,napola isusena..pih..inace vise njih volim nego Oriflejm..iz Avona sam narucila sjaj za usne koji je stvarno fenomenalan,ali problem je pogoditinijansu koju zelite jer uvek na slici izgleda drugacije od realne boje..njihovi mirisljavi sprejevi su mi super,lepo mirisu,jeftini su a dugo traju..

o da, boje nisu ni blizu onima iz kataloga, tako da sam od lakova za nokte odustala
od njihovih dezodoransa, toaletnih voda, parfema (šta li su već) - little black dress i Incandessence :ok:
 
sjajevi sa sljokicama su vrlo slicne nijanse kao u katalogu samo mnogo manje pokrivaju....jako su lepi i preporucujem ih za leto ili dnevni make up....
maskara za uvijanje ima jako dobru cetkicu...
olovka sa oci sa sljokicama je mnogo bolja od one bez sljokica.....
lak koji se brzo susi, nijansa saten, vrlo je lepa na noktima, ni roza ni bez, lako se maze i brzo se susi....vredi tih para....
piling sa shea buterom preporucujem, jak je i efikasan......
 
Obozavam Oriflame Tender Care visenamenske balzame u onim malim, elegantnim cupicima, imam oba specijalna izdanja istih - proslogodisnji sa mirisom karamele i ovogodisnji sa mirisom vanile :zaljubljena:

Savrseno neguju, narocito usne :kiss:
 
Vise volim avon,nesto je povoljniji i vise sam zadovoljna njihovim proizvodima.E ovako sta sam skoro porbala i sta trenutno imam.Imam 3 proizvoda avon naturals miris nara i jos neceg-FANTAZIJA :)kreme za ruke,ona sa glicerinom za nokte i ruke je fantasticna,sjaj sa jojobom preporucujem,prirodan look a neguje usne,srebrna i ljubicasta olovka,ne znam naziv znam da su 180 dinara,prelepe su posebno srebrna.Maskare im nisu nesto barem meni...Prelepa je kupka ona ljubicasta sa srcima..ovih dana mi stizu nove stvari pa cu podeliti utiske,a ovo je samo deo vise ne znam ni ja sta imam dok ne sredim ormaric :) Iz oriflejma imam isto dosta stvari al mi avon nekako drazi :D danas mi je stigla krema iz orflejma za ravnotezu masne i mesovite koze,bila je na snizenju,dobra je krema skroz i ima prijatan miris.
 
Oriflame proizvode nisam imala prilike da koristim, osim kreme za ruke sa kasmirom u koju se kunem
sto se tice Avona, cesto narucujem, ovo su stvari kojima sam zadovoljna :
sve iz planet spa
footworks prozvodi,osim one kreme za celodnevnu svezinu stopala, skroz bezveze, bar meni
supershock maskara
glimerstick diamond kreoni - obozavam ih :)
balzam za usne sa bademom i medom iz naturals kolekcije
nocna krema za zimu i zelene kreme iz solutions linije
bronzane kuglice
anew kolekcija - moja mama i baka koriste kreme i odlicne su im
losion i gel za tusiranje od visnje iz naturals kolekcije

znam da su na drugim forumima bas dosta hvaljeni serum za suve krajeve, supershock olovka za oci, ideal shade kameni puder, perfectwear podloga, magix cashmire podloga..
 
Ja inace radim sa Avonom, pa sam nekako navikla na njihove proizvode.... Moja sestra je radila Oriflame,ali je prestala. Bas sam u njihovom poslednjem katalogu narucila onaj novi sjaj za usne(sa onom kao specijalnom cetkicom), ali nisam zadovoljna. Kad ga stavis na usne, odjednom ti ostane gomila sjaja na mestu gde si stavio cetkicu i nikako da se razmaze kako treba.
 
Ja inace radim sa Avonom, pa sam nekako navikla na njihove proizvode.... Moja sestra je radila Oriflame,ali je prestala. Bas sam u njihovom poslednjem katalogu narucila onaj novi sjaj za usne(sa onom kao specijalnom cetkicom), ali nisam zadovoljna. Kad ga stavis na usne, odjednom ti ostane gomila sjaja na mestu gde si stavio cetkicu i nikako da se razmaze kako treba.

avonovi sjajevi su odlicni....obozavam one sa krupnim sljokicama....vrlo su sexi i nisu preterano napadni
 
Drage moje negovane forumasice, da li koristite neki od ovih brendova (ili mozda oba?), kako ste zadovoljne i koji su vasi favoriti medju proizvodima kataloske prodaje? :telefon:

Ja sam zadovoljna Avonom skroz mi odgovara,od njih najčešće uzimam hidrantne kreme,zaštitna krema za sunce im je jako dobra dok sam nju koristila nije mi nijedan mladež izašao od sunca,(isto tako i Niveina ali ona sad nije predmet diskusije),dobra im je kozmetika za stopala,pilinzi i za lice i za telo su takođe dobri,isto tako i tečnost za čišćenje lica (ja uzimam onaj sa puderom je jako dobar).:)

Oriflame mi nikako ne odgovara prešla sam se par puta pa kupila nešto od njih i nikad više.:aha:
 

Back
Top