gde u Tursku sa jako malom decom za 500e po osobi?

  • Začetnik teme tasa_amst
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mimi-T:
Skylink je odlicna agencija gde se moze uplatiti lastminute aranzman u izuzetnom hotelu za mnogo manje novca.

Imam isto toliku decu i slucajno idem u Kusadasi u hotel adakule koji je vrlo blizu aqua lenda ali ne mislim da je to najbolji izbor.

Iz nekih iskustava moji poznanika cujem da je Belek (nedaleko od Antalije) izuzetno mesto za porodicu sa malom decom

www.skylink.co.yu
Kojim izborom nisi zadovoljna, hotela ili mesta? Hvala ti na ovim informacijama i sto si uopste nasla vremena da odgovoris.
Da li je tamo pocetkom septembra dovoljno toplo? Tada bi smo isli.
 
Mimi-T:
Skylink je odlicna agencija gde se moze uplatiti lastminute aranzman u izuzetnom hotelu za mnogo manje novca.

Imam isto toliku decu i slucajno idem u Kusadasi u hotel adakule koji je vrlo blizu aqua lenda ali ne mislim da je to najbolji izbor.

Iz nekih iskustava moji poznanika cujem da je Belek (nedaleko od Antalije) izuzetno mesto za porodicu sa malom decom

www.skylink.co.yu
Kojim izborom nisi zadovoljna, hotela ili mesta? Hvala ti na ovim informacijama i sto si uopste nasla vremena da odgovoris.
Da li je tamo pocetkom septembra dovoljno toplo? Tada bi smo isli.
 
Pa nije da bas sasvim nisam zadovoljna ali zbog bolesti dece nismo otisli gde smo planirali i ovo de dogodilo sasvim slucajno a agencija u kojoj smo vec uplatili nema bas veliki izbor. Ali da sam mogla u tom trenutku da biram pre bih izabrala Belek i Antaliju nego Kusadasi. Mada je i ovaj hotel izvanredan i trenutno je 499E u skylink agenciji.

Takodje vazno kad su deca u pitanju:
- od aerodroma do Kusadasija je putuje satipo vremena a do Antalije samo 15 minuta
- takodje cula sam i da u Antaliji ( i okolini) mnogo vode racuna o bubama i insektima i da je ne moguce sresti ih
 
Pa nije da bas sasvim nisam zadovoljna ali zbog bolesti dece nismo otisli gde smo planirali i ovo de dogodilo sasvim slucajno a agencija u kojoj smo vec uplatili nema bas veliki izbor. Ali da sam mogla u tom trenutku da biram pre bih izabrala Belek i Antaliju nego Kusadasi. Mada je i ovaj hotel izvanredan i trenutno je 499E u skylink agenciji.

Takodje vazno kad su deca u pitanju:
- od aerodroma do Kusadasija je putuje satipo vremena a do Antalije samo 15 minuta
- takodje cula sam i da u Antaliji ( i okolini) mnogo vode racuna o bubama i insektima i da je ne moguce sresti ih
 
Mimi-T:
Pa nije da bas sasvim nisam zadovoljna ali zbog bolesti dece nismo otisli gde smo planirali i ovo de dogodilo sasvim slucajno a agencija u kojoj smo vec uplatili nema bas veliki izbor. Ali da sam mogla u tom trenutku da biram pre bih izabrala Belek i Antaliju nego Kusadasi. Mada je i ovaj hotel izvanredan i trenutno je 499E u skylink agenciji.

Takodje vazno kad su deca u pitanju:
- od aerodroma do Kusadasija je putuje satipo vremena a do Antalije samo 15 minuta
- takodje cula sam i da u Antaliji ( i okolini) mnogo vode racuna o bubama i insektima i da je ne moguce sresti ih

"odlicna informacija! A meni rekla prijateljica da u Antaliji more ne valja i da se za 10 dana okupala jednom. kaze da je Egejsko mnogo bolje od Sredozemnog. A taman sam se odlucila za Antaliju i ovo me pokolebalo! Razmisljam o Bodrumu. Znas li nesto o tom mestu? Nisam, doduse, ni pogledala na kom je on moru.Ili o Beleku? Pomozi jos malo ako mozes. Ili da ipak odemo u Grcku? :roll: Nanovo pretresati agencije! Mislim da je skuplja?
 
Mimi-T:
Pa nije da bas sasvim nisam zadovoljna ali zbog bolesti dece nismo otisli gde smo planirali i ovo de dogodilo sasvim slucajno a agencija u kojoj smo vec uplatili nema bas veliki izbor. Ali da sam mogla u tom trenutku da biram pre bih izabrala Belek i Antaliju nego Kusadasi. Mada je i ovaj hotel izvanredan i trenutno je 499E u skylink agenciji.

Takodje vazno kad su deca u pitanju:
- od aerodroma do Kusadasija je putuje satipo vremena a do Antalije samo 15 minuta
- takodje cula sam i da u Antaliji ( i okolini) mnogo vode racuna o bubama i insektima i da je ne moguce sresti ih

"odlicna informacija! A meni rekla prijateljica da u Antaliji more ne valja i da se za 10 dana okupala jednom. kaze da je Egejsko mnogo bolje od Sredozemnog. A taman sam se odlucila za Antaliju i ovo me pokolebalo! Razmisljam o Bodrumu. Znas li nesto o tom mestu? Nisam, doduse, ni pogledala na kom je on moru.Ili o Beleku? Pomozi jos malo ako mozes. Ili da ipak odemo u Grcku? :roll: Nanovo pretresati agencije! Mislim da je skuplja?
 
Mica-Pa:
Kusadasi je najbolji, barem se meni mnogo svidja!Mada kazu da je Antalija i Bodrum najbolje za porodicu.Aquaparkovi su u blizini Kusadasija, tako da je mozda najbolje otici u Bodrum. Svejedno idite negde u tursku, tamo je super!!! :D :D :)

"hvala na ohrabrenju i dodatnim informacijama! Resili smo da odemo u Bodrum.Jos da odlucim da li da potrosim na smestaj 1000e (za 3* hotel) ili 1500 (za 4*) i odoh da rezervisem. Jedva cekam! Nadam se da ce i deci biti lepo i da ce nas pustiti da i mi malo uzivamo. Mimi, puno srece i lep provod! Mi polazimo tek krajem avgusta, mada kazu da je sada tamo pakao, 40 stepeni. Kada vi idete?
 
pogledaj
www.fantasia.co.yu
www.skylink.co.yu
www.sabra.co.yu
www.hary&m.co.yu

Mi idemo 12.08.
u Sabri nista ne naplacuju za decu (osim aviona za dete od 2-6 9.990,00 din i za dete do 2 god 1.190,00 dinara)

Moram samo da srenem paznju da samo takse izadju na nekih 200 eura
1. aerodromska taksa u Beogradu
2. aerodromska taksa u Turskoj
3. Tursko osiguranje
4. Turska viza
i u nekim agencijama nije a u nekim jeste uracunat transfer od aerodroma do hotela

na sajtu skylinka ces odmah dobiti kompletnu cenu sa prevozom, i svim taksama i troskovima.
 
evo
hotel u koji mi idemo znaci ADA KULE sa 5* u sky linku je na snizenju i za jednu odraslu osobu sa prevozom i taksama iznosi 599 eura ( a inace kosta 719E) deca u toj agenciji placaju samo 142E

naravno u pitanju je all inclusive

Ja licno ne bi sa decom isla u Turski hotel sa 3*. To je bio moj uslov za putovanje u Tursku a odlucila sam se za All inclusive bas zato da ne bi deci kupovala hranu na ulici ili u ne proverenim restoranima.
Meni licno mozda ne bi smetalo ali sada potrebe dece diktiraju uslove.
 
U poslednjem momentu sam odlucila da idem na more, i to iz razloga sto imam malu bebu, a koja je do samo pre nedelju dana obilno bljuckala i povracala(neke bebe to rade vise od drugih<informacija za muskarce koji to ne znaju haha>)). Po iznenadnom prestanku istih problema, od silnog 'umora', porodjaja, bebinih grceva...sam odlucila da odeeeeem...ali, problem..Sve agencije rasprodale najbolje, ostalo samo ono najlosije, hoteli na brdu, hoteli sa puno stepenica(a moja beba teska10kg + kolica 12)HVALA MIMI na linkovima, nisam imala vremena da trazim druge agencije od silnog prepucavanja sa jednom "RENOMIRANOM" agencijom, koja cas ima, cas nema , pa opet ima, pa opet nema mesta...Pronasla sam na SKYLINKovom sajtu hotel koji mi ne izlazi iz glave.....i drzite mi fige, sutra ujutro ih zovem (kod rasprodatih hotela stoji podatak, kod ovog mog nije stajala ta uzasna rec RASPRODATO.....

Drzite mi 'figeeeee'
Hvala MIMI
 
Zvala sam i bila u SKYLINKu, uplatila sam paket aranzman, nije bilo mesta u onom koji sam zelela iako na sajtu nije pisalo da je rasprodato, medjutim, hotel za koji je bilo naznaceno da NEMA mesta, desilo se cudo, IMA mesta.Trebalo bi da je super, hotel je nov, otvoren pocetkom ovog meseca "YASMIN RESORT 5* UAI". U SKYLINKU su bili izuzetno ljubazni i azurni.Sad.....videcemo da li ce sve biti OK, a nadam se najboljem. Dacu vam preporuku kada se vratim.Krecemo 18.avgusta. HEyyy, ide li jos neko u ovaj hotel?
 
tasa_amst:
zagrejala sam se za Antaliju. Kazu da je i Bodrum Ok,Kosmar mi je u glavi od informacija sa interneta. Da li mi iko moze pomoci, gde letovati u Turskoj sa decom od 1 i 3,5 godine. Znaci pristojan hotel, blizu vodenog parka ili sl sto bi deci bio dozivljaj, i po nesto za nas. Za 500 :roll: :?: e po osobi?

-Ako ste odvojili toliko novca po osobi, onda mozete i da birate gde cete.Gde god da se odlucite da odete, budite sigurni da ce Vam biti vise nego dobro.
Ipak, zbog uzrasta Vasih malisana, odaberite hotel sa All inklusiv uslugom
.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top