Registry booster?

sofronije000

Zainteresovan član
Poruka
106
Pozdrav

Naletio sam na netu na neku preporuku za ovaj programcic, kao rjesava na vrijeme neke registry probleme koji bi kasnije mogli zadati dosta glavobolje....Skinuo sam ga i nasao mi je skoro 500 (?!)registry problema....Najljepse od svega je sto trazi neku registraciju da bi ih otklonio...Zanima me jel to neka navlakusa? Treba li to nesto platiti?
Kakva su vasa iskustva sa ovim programcicem?

Hvala :)
 
Ja imam negativna iskustva sa tim programom...da prevedemo na srpski, program je obično sr....
Čak ga antivirus programi proglašavaju za trojanca.

Što se tiče tih 500 grešaka, svaki program te vrste IZMIŠLJA greške da bi se pokazao kao fascinantan.

Što se tiče plaćanja...ja NIKADA nisam platila nijedan program. Tu su braća Rusi da to reše.
 
Ja imam negativna iskustva sa tim programom...da prevedemo na srpski, program je obično sr....
Čak ga antivirus programi proglašavaju za trojanca.

Što se tiče tih 500 grešaka, svaki program te vrste IZMIŠLJA greške da bi se pokazao kao fascinantan.

Što se tiče plaćanja...ja NIKADA nisam platila nijedan program. Tu su braća Rusi da to reše.


Nesto tako sam i sumnjao...

Jos samo da i ja izucim Rusku skolu...;)

Hvala ti :ok:
 
Epa ovako koristio sam bar 10 takvih programa.Nikad nisam primetio da mi kompjuter radi bolje ili bar sekundu brze.Obrise 500 registra koji svi zajedno zauzimaju 50KB.Zato ih duze vreme ne koristim tako da sam vec i zaboravio na te programe.Nema vajda, a mogu da naprave problem.Bbrisu nepotrbne registre a prave Backup.:think:
 
Ja imam negativna iskustva sa tim programom...da prevedemo na srpski, program je obično sr....
Čak ga antivirus programi proglašavaju za trojanca.

Što se tiče tih 500 grešaka, svaki program te vrste IZMIŠLJA greške da bi se pokazao kao fascinantan.

Što se tiče plaćanja...ja NIKADA nisam platila nijedan program. Tu su braća Rusi da to reše.


апсолутно....:okok:
 
Program ko program te vrste trazi da platis licencu onda kada pokrenes pronadje nekoliko stotina mogucih problema, nisu svi problematicni to ukapiras tek posle brisanja nekih osetljivijh :). Jednostavan lek ne koristis takve programe i ne moras da brines da li imas nesto ili ne. Jedino ako ti hard disk ne radi kako treba
 

Back
Top