TERORIZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uzrok jucerasnje tragedije, u fabrici "Prvi Partizan", u Uzicu, JE????

  • AKT TERORIZMA!!!!

  • Ljudski faktor.

  • Verovacu istraznim organima i cekati njihov izvestaj

  • Nista od navedenog!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
E, ovako, dosao sam do jednog zakljucka u vezi sa jucerasnjoj tragedijom u Uzicu :




Postavicu anketu, sa jasnim pitanjima, a voleo bih da ovde forumasi iznesu svoje argumentovano misljenje i diskutuju na pravi nacin o ovome, naravno, i da sto vise glasaju. :) Doslo je do EKSPLOZIJE u fabrici, u kojoj ne moze nista da eksplodira!

Dakle, tu ima samo baruta, od kojeg se proizvodi municija i naoruzanje, i to se moze ZAPALITI SAMO, A NE EKSPLODIRATI!!!!! :rtfm: Ja necu cekati da ovo rese "istrazni organi", ne znam da li su u nekoj "teroiji zavere" ili slicno tome, ali znam da su nesposobni za takve stvari, a u drugom slucaju, MI NIKADA NECEMO OTKRITI PRAVU ISTINU, AKO NE POCNEMO SAMI TRAGATI ZA NJOM!!!!!!! :rtfm: Teroristicki akt, to je moje misljenje, sa argumentima koje sam izneo u prvom delu posta. Direktor "Prvog Partizana", rekao je da ce traziti hitnu istragu i odbranio radnike u fabrici, koji su odmah optuzeni od strane medija(TJ. B92!!!! ), da su ONI SAMI izazvali nesrecu, dok je Direktor izjavio da su njegovi radnici obuceni i uvek dobri, u to nema sumnje! :rtfm: Mora se istraziti, detaljno, ali ne samo na nivou Vlasti, kojoj NE MOGU VEROVATI(jace je od mene..), moramo je i MI, istraziti, ima dovoljno razloga za ovaj naziv teme!!!!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm:
 
5 podtema na istu temu

O.... :roll:


NE, ovakva tema i pitanje o uzroku nesrece do sada nije otvarana, a sa ovim mojim argumentima, mislim da se moze stvoriti diskusija, posebno sa ovim delom:
Doslo je do EKSPLOZIJE u fabrici, u kojoj ne moze nista da eksplodira!!!!!!!

Dakle, tu ima samo baruta, od kojeg se proizvodi municija i naoruzanje, i to se moze ZAPALITI SAMO, A NE EKSPLODIRATI!!!!! Ja necu cekati da ovo rese "istrazni organi", ne znam da li su u nekoj "teroiji zavere" ili slicno tome, ali znam da su nesposobni za takve stvari, a u drugom slucaju, MI NIKADA NECEMO OTKRITI PRAVU ISTINU, AKO NE POCNEMO SAMI TRAGATI ZA NJOM!!!!!!!

!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm:
 
Poslednja izmena:
То је терористички акт или конкуренција.

Чим су оптужили "раднике" то је већ знак да је могуће "конкуренција", да медији прикажу како су "фабрике муниције зреле за продају".

У последње 2 године то се често дешава: експлозије, падови авиона, губитак тенкова, муниција, прешево, одвртање шрафова са ЈАТ-овог авиона итд....

Свака нормална земља би одмах прогласила ову експлозију за терористички акт - све док се супротно не докаже.

Мислим да је држава у опасности и да је ово чист ТЕРОРИСТИЧКИ АКТ.

Некоме је у интересу да уруши ову земљу ВОЈНО и ЕКОНОМСКИ. Са свих страна.

Мислим да је био терористички акт и убиство премијера, само што глухи и слепи не желе ни да чују и верују да можда стране групе вршљају по Србији.

Али ето, гледајте сада оног *******а Шутановца који ће да вам испира мозак и прича како је "противпожарни систем заказао". Ко жели нека верује у ту причу, ко је наиван и повероваће.
 
Ihh, zaboravio sam postaviti JAVNO GLASANJE.... :(


Vidi, Iionida, ne bih sada da se bavimo Sutanovcevom ostavkom, a kamoli Dacicevom(Najbolji ministar, najmanje odgovoran za ovo i najborbeniji za otkrivanje faktora tragedije, nadam se bar.... ), bavimo se OVIM: da u fabrici NIJE MOGLO NISTA EKSLODIRATI, OSIM AKO NEKO NIJE NABACIO MALO TNT-A!!!!!!!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm:
 
То је терористички акт или конкуренција.

Чим су оптужили "раднике" то је већ знак да је могуће "конкуренција", да медији прикажу како су "фабрике муниције зреле за продају".

У последње 2 године то се често дешава: експлозије, падови авиона, губитак тенкова, муниција, прешево, одвртање шрафова са ЈАТ-овог авиона итд....

Свака нормална земља би одмах прогласила ову експлозију за терористички акт - све док се супротно не докаже.

Мислим да је држава у опасности и да је ово чист ТЕРОРИСТИЧКИ АКТ.

Некоме је у интересу да уруши ову земљу ВОЈНО и ЕКОНОМСКИ. Са свих страна.

Мислим да је био терористички акт и убиство премијера, само што глухи и слепи не желе ни да чују и верују да можда стране групе вршљају по Србији.

Али ето, гледајте сада оног *******а Шутановца који ће да вам испира мозак и прича како је "противпожарни систем заказао". Ко жели нека верује у ту причу, ко је наиван и повероваће.
au :eek:
 
Jović:
-Zasto su te zvali, jel' su te zvali zbog...?
-Zbog cega?
-Pa rekao si da mozda proveravaju...
-U grob ces ti mene oterati, u grob! Jel' onaj kod kuce?
-K'o?
-Moj pokojni caca.... pa podstanar!!!!
-Nije.
-Pa gdje je?
-Odkud ja znam, sta je bilo tamo Jovicu?
-Nista tek ce biti...
Kazem ja: 'Druze sumnjate li vi u mene? Vi znate' reko' 'da sam ja odlez'o dve godine.
'Ne znam verujte', kaze on, a , na stolu mu ovakva (pokazuje rukama) , plava fascikla , sa kruzicima od soljice kafe. MOOOOOJ slucaj sigurno!
 

Back
Top