OEBS: Na Kosmetu falsifikovanjem prodavana imovina Srba

Okej prodali su 20!!! I nek bude josh toliko za sta istrazni organi nisu nasli dokaze. Znaci 5 hiljada za svaku kucu, mada moraju biti debili da ih daju tako jeftino cak i u vasem terorskom okruzenju. PITAM JA TEBE KOLIKO TO DESETINA HILJADA OTETIH IMANJA OSTAJE OD STRANE ALBANSKE DEMOKRACIJE???? Kako te bre nije sramota. :evil:

Sta se deres ?! Neznam brojke jer ima raznih opcija, ima otetih,legalno prodatih...ima otetih stanova na severu mitrovice od strane srba na stetu albanaca itd.... A jel ti znas koliko je ta ''mafi drzava'' sagradila kuca tamosnjim srbima ?...Meni nije ponato da je Srbija nekom albancu sagradila srusenu kucu...
 
I sad bi ja trebao da se smejem tvojim detinjastim forama. :bljak: Kako ti umes glupavo da izbegavas odgovore na pitanja koja ti se ne dopadaju. Tvoji post naprosto blista inteligencijom, umerenoscu obrazovanog i fakultetski obrazovanog coveka. :mrgreen:

ovo ti ne verujem. ako pogodis zasto, priznajem da si duhovitiji, pametniji, obrazovaniji... od mene:worth::worth:
 
Sta se deres ?! Neznam brojke jer ima raznih opcija, ima otetih,legalno prodatih...ima otetih stanova na severu mitrovice od strane srba na stetu albanaca itd.... A jel ti znas koliko je ta ''mafi drzava'' sagradila kuca tamosnjim srbima ?...Meni nije ponato da je Srbija nekom albancu sagradila srusenu kucu...

Ne znam koliko je kuca izgradila? Prosvetli me i navedi izvor i ocenicu ga :super: Ali, vidish i ti si izbegao odgovor, mada tebi se mora priznati da je to bilo kudikamo vestije od Adema.

P.S. Ne derem se, naglasavam jer me prvi put nisi jasno cuo. A i sada mi vrdas. :PPPP
 
Eh, sad cu ja da razbijam moju "malu glavicu sa tri razreda osnovne" :mrgreen: i ocenjujem i procenjujem tvoju kolosalnu inteligenciju. :)))) Sam si se upustio u ismevanje, ko drugome jamu kopa Ademe, sam u nju upada. :bye:

nisi pogodio, taj se odgovor trazio na prethodnom postu.
ipak, nije lose... vidi se da je ulozen trud. cenim to.
ps. videt cemo ko si i sta... mislim da znam, jedan detalj mi je poznat, ali ne bih da "optuzujem" brez dokaza
 
hebi ga, a zasto su rusili ako ce sada platiti renoviranje??? to samo ovim nasima moze tako sto pasti na pamet. prvo ruse, onda sakupljju pare pa to grade...:dash::dash:

A mozda su se neki i opishmanili :) pa misle dva puta da se opare...

Ali kako objasniti ovaj fenomen !!!

Pečati iz Beograda, Podgorice, Mitrovice...

Pred sudovima za građanske parnice tužitelji obično navode da je tuženi kupio imovinu od prodavca čije je ovlašćenje za prodaju falsifikat. U osam predmeta koje je proverio OEBS ovlašćenje je pečatirano u sudu u Baru. Tužitelji su takođe kao dokaz dostavili ovlašćenja koja sadrže pečate sudova u Mitrovici, Beogradu, Kragujevcu, Smederevu, Beranu, Podgorici, Rožaju i Ulcinju.
 
nisi pogodio, taj se odgovor trazio na prethodnom postu.
ipak, nije lose... vidi se da je ulozen trud. cenim to.
ps. videt cemo ko si i sta... mislim da znam, jedan detalj mi je poznat, ali ne bih da "optuzujem" brez dokaza

:roll: Pa rekoh ti da ne pogadjam ili mozda nisam bio dovoljno jasan. Zao mi je Ademe, ne zelim da se upustam u razmenu duhovitih postova i opaski sa tobom. :)
 
A mozda su se neki i opishmanili :) pa misle dva puta da se opare...

Ali kako objasniti ovaj fenomen !!!

Pečati iz Beograda, Podgorice, Mitrovice...

Pred sudovima za građanske parnice tužitelji obično navode da je tuženi kupio imovinu od prodavca čije je ovlašćenje za prodaju falsifikat. U osam predmeta koje je proverio OEBS ovlašćenje je pečatirano u sudu u Baru. Tužitelji su takođe kao dokaz dostavili ovlašćenja koja sadrže pečate sudova u Mitrovici, Beogradu, Kragujevcu, Smederevu, Beranu, Podgorici, Rožaju i Ulcinju.

Pa lepo ti rece u svakom zitu se nadje kukolja ili bih sada mogao da pocnem da pricam o teorijama zavere i navedem kako su to uradili Albanci koji su imali pristup tim institucijama. :roll: Samo na Kosovu je otimanje srpske imovine masovna pojava, to je zalosno. :((((
 
Pa lepo ti rece u svakom zitu se nadje kukolja ili bih sada mogao da pocnem da pricam o teorijama zavere i navedem kako su to uradili Albanci koji su imali pristup tim institucijama. :roll: Samo na Kosovu je otimanje srpske imovine masovna pojava, to je zalosno. :((((

Da citiram ono tvoje dranje : PITAM JA TEBE KOLIKO TO DESETINA HILJADA OTETIH IMANJA OSTAJE OD STRANE ALBANSKE DEMOKRACIJE?

Prema podacima Komisije OEBS-a, postoji 70 predmeta za koje se sumnja na krivično djelo prodaje stambene imovine. Predmeti su predati Kosovskoj agenciji za imovinu i oni će biti riješeni pred Kosovskom komisijom za imovinske zahteve.
 
Da citiram ono tvoje dranje : PITAM JA TEBE KOLIKO TO DESETINA HILJADA OTETIH IMANJA OSTAJE OD STRANE ALBANSKE DEMOKRACIJE?

Prema podacima Komisije OEBS-a, postoji 70 predmeta za koje se sumnja na krivično djelo prodaje stambene imovine. Predmeti su predati Kosovskoj agenciji za imovinu i oni će biti riješeni pred Kosovskom komisijom za imovinske zahteve.

Molim te, naglasavanje a ne dranje. :mrgreen: Znaci Albanci su oteli CAK 70 kuca, pa ti si josh duhovitiji od Adema. EPOHALNO. :hahaha: :hahaha: :rotf: :rotf: Ajd komicari napustam vas. :bye:
 
03. septembar 2009. 15:04 (Izvor: Tanjug)

Organizacija za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) utvrdila je veliki broj slučajeva prodaje imovine na Kosmetu koja je pripadala raseljenim Srbima, i to bez njihovog znanja, a najčešće falsifikovanjnjem ličnih dokumenata i pečata. Pošto su otsutni, raseljeni ne saznaju za te transakcije dok ne prođe izvesno vreme, navedeno je u izveštaju OEBS-a predstavljenom u Prištini. Ukazano je da je kupoprodaja obavljana na osnovu falsifikovane dokumentacije, što je dovelo do grubog kršenja ljudskih prava i predstavlja prepreku za povratak i restituciju imovine raseljenih Srba. Prema podacima Komisije OEBS-a, postoji 70 predmeta za koje se sumnja da je počinjeno krivično delo prodaje stambene imovine.

http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=42136&Itemid=26

Мафијашки протекторат не може никад да постане држава.Једина ствар коју су научили од хрватске државе је да краду имовину која није њихова.

Opa bato!Sad i oni pokusavaju da se izvade!
E pa nema da bude bre,vraticemo vam sve sa kamatom!:rtfm:
 
03. septembar 2009. 15:04 (Izvor: Tanjug)

Organizacija za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) utvrdila je veliki broj slučajeva prodaje imovine na Kosmetu koja je pripadala raseljenim Srbima, i to bez njihovog znanja, a najčešće falsifikovanjnjem ličnih dokumenata i pečata. Pošto su otsutni, raseljeni ne saznaju za te transakcije dok ne prođe izvesno vreme, navedeno je u izveštaju OEBS-a predstavljenom u Prištini. Ukazano je da je kupoprodaja obavljana na osnovu falsifikovane dokumentacije, što je dovelo do grubog kršenja ljudskih prava i predstavlja prepreku za povratak i restituciju imovine raseljenih Srba. Prema podacima Komisije OEBS-a, postoji 70 predmeta za koje se sumnja da je počinjeno krivično delo prodaje stambene imovine.

http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=42136&Itemid=26

Мафијашки протекторат не може никад да постане држава.Једина ствар коју су научили од хрватске државе је да краду имовину која није њихова.

OEBS je to pitanje pokrenuo zato sto su SRBI iz Srbije nelegalno prodavali imovinu raseljenih Srba sa Kosova. Evo pise ovde

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=109201 A bilo je i hapsenja - na primer jedan iz Smedereva je uhapsen jer je prodavao imovinu Srba raseljenih sa Kosova u Smederevo. Itd.

Kosovsko pravosudje naravno da je krivo jer to ne sprecava,ali oni to pravdaju nedostatkom dokumentacije jer je Beograd po odlasku sa Kosova sa sobom poneo raznorazne knjige pa je danas na Kosovu posebno za Srbe tesko odrediti sta je cije i tu ima prostora za malverzacije. Sve u svemu,sramota i za srpsko pravosudje koje je palo na niske grane pecatirajuci N.N. likovima da prodaju tudju zemlju.
 
Poslednja izmena:

Back
Top