poskupljenje - na moje oci


Види овога опет :mrgreen: Да ли је могуће да ме у стопу пратиш и само као зец из купуса извириш да напишеш "Опет глупости" :mrgreen:

Па не могу веровати :p Бар да сам мушко па да те изазовем код неког ОК корала, да се разрачунамо, овако ми остаје само једна мисао да "човек који нападне жену у песми и речи, напао би је и на улици...".:mrgreen:

Написано није глупост, доктор који је јуче гостовао на једној телевизији је лично рекао да се у конзерве паштета ставља пеницилин, прича је била о алергијама. Дакле, опет ме без икаквог смисла нападаш.
 
Види овога опет :mrgreen: Да ли је могуће да ме у стопу пратиш и само као зец из купуса извириш да напишеш "Опет глупости" :mrgreen:

Па не могу веровати :p Бар да сам мушко па да те изазовем код неког ОК корала, да се разрачунамо, овако ми остаје само једна мисао да "човек који нападне жену у песми и речи, напао би је и на улици...".:mrgreen:

Написано није глупост, доктор који је јуче гостовао на једној телевизији је лично рекао да се у конзерве паштета ставља пеницилин, прича је била о алергијама. Дакле, опет ме без икаквог смисла нападаш.

Taj tvoj doktor je debil, ako i postoji - u sta sumnjam

Konzerve se pasterizuju pre upotrebe

Ali ti ne znas sta to znaci

Znas sta, u stvari? Jeste, rekao je jedan doktor na jednoj televiziji i sve je tako.
 
:klap::klap::klap:Ti si za neku formu kapitalizma,dakle.:cool:

хммм :think:пре свега сам против неолиберализма, дакле, нисам за сурови капитализам где ће људи да раде у херметичким зградама у којима постоји један цео град и где ће да раде од јутра до мрака, већ да се човеку да могућност да се развија пре свега као духовно биће, да развија свој потенцијал. Нисам за комунизам јер он је исто тако екстреман као и суров капитализам. Нисам ни за социјализам, јер је он сувише близак комунизму. Свакако за "нешто будуће боље" сам :mrgreen::p
 
Dobro de, Ludaja je prošla,okasnio si

Evo tebe

"Lele nesam trebala d'izedem onu boraniju sas drozi i hormoni sad ce me ostavi muz"

pumpkinhead.jpg
 
хммм :think:пре свега сам против неолиберализма, дакле, нисам за сурови капитализам где ће људи да раде у херметичким зградама у којима постоји један цео град и где ће да раде од јутра до мрака, већ да се човеку да могућност да се развија пре свега као духовно биће, да развија свој потенцијал.
Pa to će se svejedno desiti...Uskoro će atmosfera biti toliko zagađena da ljudi neće moći bez maske da izađu u dvorište,a kretanje će biti svedeno na minimum,sve više toga će obavljati iz kuće:neutral:I povrće će imati ukus plastike:neutral:
 

Back
Top