Sestrinstvo Mis Prisi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ах, па ја њега још увек имам, на срећу, али је и он прошао свашта са мном, но, искрено, тад сам баш била у фрци.
Некако, кад ,,има дима'' негде, човек се можда и сналази, а кад не знаш зашто те је нешто стрефило...не знаш ни како да се одбраниш.

А имам још гору причу...мало после. :sad2:


Pogresno sam se izrazila...znam da ga i sada imas!

Sta li je u toj "jos goroj" nesmem ni da zamislim:think:
 
Nego kad smo vec kod unuka i pikanterije, eno Suzana Tamaro zgrnu silne novce pišuci pikanterije iz babinog zivota , sto ja ne bi ???

Al sad kad razmislim , i baba mi je smorna :roll:
Ima 80 godina i jos ide na manikir jednom nedeljno.
Koga to zanima ??'

E baba baba sto bar švalera nisi negde navatala, se obogatimo i ti i ja ???!!! :evil:
 
Моје ће унуке згрнути новце на мојим дневницима, осећам!


Елем, нећу спомињати разне трандебале којих је било, само још један (бар за сад...)

Покупили ме пандури са научног одељења у библиотеци. Убацили ме у ауто у којем је већ била моја сестра. Код куће нам је остао отац, који је после једне саобраћајке био јако изломљен. Није могао да буде са ћеркама које су одводили у СУП због мог ...па, није ми никад био ни момак, само ме је волео...
У СУП-у прво испитивали моју сестру, која није имала појма о чему је питају.
Онда мене, а ни ја нисам знала шта је урадио момак због којег су ме привели.
Све у свему, све што је урадио, урадио је да би скренуо моју пажњу на себе...

А завршило се тако што су моју сестру пандурским аутом одвезли до школе, и пандур је увео у учионицу да јој правда кашњење, па је после цела школа брујала...
Мене су такође пандури вратили кући, са све мамом која је дошла у СУП да види зашто су јој ћерке тамо, а код куће тата пио лекове за смирење...

Но, тај момак је правио и даље трандебале мени, али у мањем обиму...:confused:
 
Ja sam imala jednog psihopatu koji je svasta radio dok smo bili u vezi, pretio mi, nije mi dao da raskinem..... ali na svu srecu kada sam napokon uspjela da pobjegnem od njega vise mi nije pravio probleme, bilo je par tel. razgovora i na tome se sve zavrsilo :worth:
 
Sad sam se setila jednog bivseg sa kojim je sve bilo potaman, ja se zaljubila, on se zaljubio, par meseci sve nam cveta :zag:
A onda je jedne od strasnih noci usledilo pitanje: A koliko si ih imala do sad?
Aaaaa, pa ne znam dal moze neko da mi postavi gore pitanje od tog?!! :dash: Posto mi je vise bilo muka da uz cedan pogled kazem: Ti si mi treci...Potom jako zagrlim i ugnjezdim se tu; ja odvalim: Pa znas sta mislim da si mi 145, ali nisam sigurna- moram da proverim i naravno pocnem da se smejem :zcepanje: Medjutim njemu i nije bas bilo smesno, vise je bila ova reakcija: :eek: Nakon tog dogadjaja mogla sam do sutra da ga ubedjujem da sam se samo salila i da, sve i da sam htela ne bih mogla da dodjem bas do tog broja...al dzaba! Sva sreca pa je bio dovoljno normalan da shvati da ipak nije takva situacija, al smo deset dana od tad vec raskinuli...
Mislim sta pa ocekuju da im kazemo kad nas pitaju A koliko si ih imala do sad????
 
Sad sam se setila jednog bivseg sa kojim je sve bilo potaman, ja se zaljubila, on se zaljubio, par meseci sve nam cveta :zag:
A onda je jedne od strasnih noci usledilo pitanje: A koliko si ih imala do sad?
Aaaaa, pa ne znam dal moze neko da mi postavi gore pitanje od tog?!! :dash: Posto mi je vise bilo muka da uz cedan pogled kazem: Ti si mi treci...Potom jako zagrlim i ugnjezdim se tu; ja odvalim: Pa znas sta mislim da si mi 145, ali nisam sigurna- moram da proverim i naravno pocnem da se smejem :zcepanje: Medjutim njemu i nije bas bilo smesno, vise je bila ova reakcija: :eek: Nakon tog dogadjaja mogla sam do sutra da ga ubedjujem da sam se samo salila i da, sve i da sam htela ne bih mogla da dodjem bas do tog broja...al dzaba! Sva sreca pa je bio dovoljno normalan da shvati da ipak nije takva situacija, al smo deset dana od tad vec raskinuli...
Mislim sta pa ocekuju da im kazemo kad nas pitaju A koliko si ih imala do sad????




:flert::flert: "Pa ti si sreco,drugi" :flert::flert:
:zcepanje::zcepanje:
Mislim da je to pravi odgovor :rotf::rotf::rotf:
 
kod mene nista skandalozno sa bivsima, em sto ih nisam imala puno (naravno, kao svaka postena majka i domacica:mrgreen:), em sto su nekako bili normalni.
najveci trandebal je bio sto je bivsi pozvao na telefon tadanjseg sadasnjeg jer je ovaj uzeo moju karticu, i trazio mene. tadasnjem sadasnjem se to bas nije svidelo.
totalno nezanimljiv post:confused:
 
Kod mene ništa zanimljivo, kad razmislim, viđala sam se samo sa nekim finim momcima,
pa nije bilo ružnih stvari ni kada su postali bivši...
Ako se računa, jedan bivši je imao paralelnu vezu 5 meseci dok je sa mnom ulazio u 6. godinu veze...
mada, to je samo glupost, nije neko vašarište...
 
povodom vandine prve price..
jednom prilikom sam cekala neznamkoga..da dodje po mene..
a taj se nije pojavljivao..
i ja posaljem poruku:
gde si ti do sada, dokle mislis da cekam..''
(nesto tako)
i nazove mene neki covek i da mi svoju zenu na telefon..
naime ja sam permutovala brojeve..a poruku je procitala
ljubomorna zena..
i tako sam ja morala da pravdam coveka..za koga pojma nemam ni ko je ni sta je...
 
vidim ja da ce se parka roknuti
pre ili kasnije:lol:

izvesni I. me je proganjao godinama posle 1,5godisnje veze
i tako jednom prilikom posle 3,4 godine od najmucnijeg mi raskida u zivotu(sa njim)
za moj rodjendan posalje buket od nem pojma kolko ruza(al reda velicine-100)
po nekom liku iz cvecare da mi donese na gajbu
lik je pristizao penjuci se pesaka do mog sprata tako da mu se nije videla faca
od te cvecurije(ne moram da objasnjavam da sam bila u megaparanoji da je I. dolazio licno)
dok smo moj tadasnji i ja izlazili iz stana
a cale ne bio bio cale da i on ne izadje da nas isprati:lol:
 
vidim ja da ce se parka roknuti
pre ili kasnije:lol:

izvesni I. me je proganjao godinama posle 1,5godisnje veze
i tako jednom prilikom posle 3,4 godine od najmucnijeg mi raskida u zivotu(sa njim)
za moj rodjendan posalje buket od nem pojma kolko ruza(al reda velicine-100)
po nekom liku iz cvecare da mi donese na gajbu
lik je pristizao penjuci se pesaka do mog sprata tako da mu se nije videla faca
od te cvecurije(ne moram da objasnjavam da sam bila u megaparanoji da je I. dolazio licno)
dok smo moj tadasnji i ja izlazili iz stana
a cale ne bio bio cale da i on ne izadje da nas isprati:lol:

И ја сам имала једног таквог. Имала сам 14-15 година.
Нисам писала о њему на теми о првом пољупцу, зато што ми је дугогодишњи трандебал који ми је правио помутио сва лепа сећања на први пољубац....:confused:

Елем, кад сам га оставила почео је да се фикса. Мислио је да ће ме тиме разнежити и придобити, као ''јадан он''....:confused: Кад му то није успело, онда ме је сачекао једно вече кад сам се враћала из града и рекао да он хоће да се убије, али да то хоће да учини преда мном. Узео је жилет и почео да сече вене, а ја сам му звекнула шамар, окренула се и отишла.:cool:
Наравно да ми је била ужасна фрка од тога шта ће урадити са собом, али сам морала да стигнем кући у 11 тако да нисам могла да бринем о његовим венама...:mrgreen::lol:
Наравно - није се убио, пошто, јелте, ја нисам била ту да присуствујем.:mrgreen:

После тога, годинама, годинама на мој рођендан појављивао би се на мојим вратима са поклоном. :sad2:
Мислим, неко ће можда помислити као је дивно и романтично кад те неко тако вооооли :roll:, а у ствари је ужасан осећај кад знаш да је неко тако патолошки фиксиран за тебе. :(
 
Jedan moj s kojim sam nakon 2 godine prekinula radio mi je cirkus da mi je oduze 10 godina zivota zbog tih gluposti.
Nije prihvatio cinjenicu da je kraj pa se isa ubiti:eek:, automatom:eek:
Zove me jedan dan njegova sestra kaze zakljuca se u sobu sa automatom i reka da ce se ubiti i da dodjem odmah...uh, koje trcanje, koja panika....kad sam dosla pola susjedstva se skupilo....cile mile sa njim preko vrata, otvori on meni i ja lujka udjem u sobu, on, ja i automat:confused: Isusa ti moga nas je oboje koknuti....Tu smo se KAO pomirili,. samo da sebi nesto ne ucini....(Znam naivno...)
I onda sam se ja postepeno pocela udaljavati od njega jer nikako nisam tila ostati u toj vezi... i mozda nakon 2 tjedna zove njegova mama da je opet sa automatom, opet scene, e onda sam im porucila "Nije fora se ubiti, svatko ima oruzje(bio rat) nego nek se lipo obisi na trg jer cemo tad bar tri dana pricati o tome....ovako mozda samo jedan":mrgreen:
Naravno nije se ubio, ali svako malo poruci da mu se javim ako se rastavim:rotf:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top