Wolfenstein

Moram da priznam da je igra doooosta bolja u kasnijim fazama...mozda malo preterao sa ocrnjivanjem...mada za neke stvari i dalje stojim da su lose...sta ima bi da urade tako igru na pocetku ocaj posle usudio bi se da kazem i odlicna u nekim momentima...malo mi je glupa samo boss buba na kraju nivoa u zamku....malo mi bezveze da tamanim dzinovske bube u Wolfu...ali ajde
 
Eee milose jel ima zamka u igri?I jel mozes da se slobodno setas po njemu?

Imas jednu misju u zamku dobro je uradjena...ne mozes bas slobodno da zujis po njemu jer kako prelazis u sledeci deo zamka pretodni ti se zakljucava i ne mozes nazad...stvarno bezveze...na kraju te misije kraljica ti je neka velika buba
 
Ljudi sta da radim, nece da se pokrene igra? :dash:
Izbaci mi prozocic na kome pise: Wolfenstein SP Final has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
"Send error report - Don't send"

MSI KT4AV
AMD Athlon(tm) XP 2600+ 2.00GHz (overclock)
1,50 GB of RAM
NVIDIA GeForce 7600GS
:worth:

Isti problem!!
 
Izasao je dugo ocekivani Wolfenstein nastavak legendarne igre....
Probao sam je juce i nazalost od legende nije ostalo nista....grafika prosecna na momente ispod proseka...prica bezveze...a atmosfera u igri ko na Marsu...
Pisite vase utiske i komentare

Kako kome... Meni i nije losha, ali ipak ne kontam u 2. sv. one materije i sranja
 
A jel moze da se igra sa Ati Radeon 9600(250mb)?

-=MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS=-


SOFTWARE REQUIREMENTS:
Microsoft(R) Windows(R) XP or Windows Vista(R) (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
Microsoft DirectX(R) 9.0c (included & required for Windows XP & Vista)

HARDWARE REQUIREMENTS:
CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 3.2 GHz or AMD Athlon(TM) 64 3400+ processor
RAM: 1GB RAM
Video Card: 256MB NVIDIA(R) Geforce(R) 6800 GT or ATI Radeon(TM) X800
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
HDD Space: 8GB (Plus an additional 800MB for Windows swap file)
Media: 100% Microsoft Windows compatible DVD-ROM drive
Internet: Broadband connection and service required for multiplayer
 
jel zna neko gde igra sama cuva sve-ve i profil u winu
instalirao sam win 7 pa zelim tamo da nastavim gde sam stao

Ne znam napamet i necu da te upucujem na nesto u sta nisam sto posto siguran...ali ako ne mozes da nadjes save file-ove na nekim da kazem uobicajenim mestima (u folderu same igre itd.) onda uradi sledece ides na tools/folder options/view/cekiraj show hidden files and folders....e sada kada si to uradio idi na C:\Users\Administrator(ili koje ti je vec ime u logu) i tu pogledaj u folderu application data...ponavljam nije sto posto sigurno da ih smesta tu ali desava se da u poslednje vreme cesto save fileovi po defaultu idu tu ( bar je kod viste tako u nekim igrama tipa GTA 4)
 

Back
Top