Samo za srecne

G

gost :-)

Gost

Citam ove teme vec neko vreme i ne mogu da verujem da u ovom gradu, zemlji, planeti zive samo jadni i nesrecni ljudi.
Malo malo pa se neko razvodi. Roditelji su krivi za sve. Muzevi varaju zene, zene varaju muzeve. Klinci se drogiraju, matorci samoubijaju...
Zar nema tamo negde neko ko je odrastao u normalnoj porodici u kojoj se roditelji vole i vole svoju decu?!
Ja mislim da ima bar jos neko pored mene!
Javite se da razbijemo ovu monotoniju!
8)
 
gost :-):

Citam ove teme vec neko vreme i ne mogu da verujem da u ovom gradu, zemlji, planeti zive samo jadni i nesrecni ljudi.
Malo malo pa se neko razvodi. Roditelji su krivi za sve. Muzevi varaju zene, zene varaju muzeve. Klinci se drogiraju, matorci samoubijaju...
Zar nema tamo negde neko ko je odrastao u normalnoj porodici u kojoj se roditelji vole i vole svoju decu?!
Ja mislim da ima bar jos neko pored mene!
Javite se da razbijemo ovu monotoniju!
8)
I ja citam ono sto ljudi pisu , ali za RAZLIKU OD TEBE ja NE VERUJEM da da u nasem blizem i daljem i najdaljem okruzenju zive samo nesrecni ljudi , pa stoga sam ispostovala apel da se cuje i glas zadovoljnih i srecnih.
Ja sam odrasla u normalnoj porodici patrijahalnog tipa . Kao devojcici i devojki , bilo mi je jako tesko da postujem ono sto se od zenskog potomka ocekuje u patrijahalnoj porodici koja zivi u okruzenju demokratskih tipova porodica .Ali sam ipak uspela i moram priznati da su mi svi ti problemi posmatrani iz danasnjeg ugla bili veoma bitni za srecan i zadovoljan zivot koji sada imam .
U braku sam 11 godina sa covekom s kojim sam se zabavljala dve godine, imam desetogodisnje dete koje je odlican djak i koje svi prepoznaju kao izuzetno lepo vaspitano i samostalno dete . Studirala sam i prekinula studije na kraju trece godine , zato sto nisam zelela da mi dete vaspitavaju ni svekrva ni mama. Bilo mi je zao, ali isplatilo se .Mama i svekrva su zadovoljne, srecne i staracki zdrave.Ja radim posao koji me totalno ispunjava srecnom i na posao odlazim nasmejan , s posla se vracam kuci nasmejana . Mozete da predpostavite da srecna , zadovoljna supruga, majka, zaposlena zena moze da zivi samo srecan i zadovoljan suprug, otac, zaposleni muskarac kao srecno i zadovoljno dete .
Ovakvu srecu u zivotu nesebicno zelim svima :!:
Dakle , ima nas i srecnih, samo postoji nepisano pravilo da pametni , zdravi i srecni ne pricaju o sebi jer su jednostavno pametni, srecni i zdravi .
ZA SVOJ ZIVOT OVAKAV KAKAV JE MOGU SAMO DA ZAHVALIM BOGU I RODITELJIMA . :)
 
gost :-):

Citam ove teme vec neko vreme i ne mogu da verujem da u ovom gradu, zemlji, planeti zive samo jadni i nesrecni ljudi.
Malo malo pa se neko razvodi. Roditelji su krivi za sve. Muzevi varaju zene, zene varaju muzeve. Klinci se drogiraju, matorci samoubijaju...
Zar nema tamo negde neko ko je odrastao u normalnoj porodici u kojoj se roditelji vole i vole svoju decu?!
Ja mislim da ima bar jos neko pored mene!
Javite se da razbijemo ovu monotoniju!
8)
Naravno da ima nas i takvih,samo sto ljudi uglavnom ovde pricaju o onome sto ih tisti,o svojim nekim nazovi problemima.
Za mene je inace porodica jako bitna,mislim da je ona osnova svega,na zdravoj porodici sve i pociva,bar bi trebalo,tako su mene vaspitavali i ucili i ja se drzim i dan danas toga,koliko je to pametno u danasnjem vremenu,jednostavno, vreme ce pokazati.Inace sam iz jedne skladne porodice,mislim da se moji jos i dan danas vole,nakon uhuhu godina!Sve sto bih pozeleo je da i ja jednoga dana imam takvu porodicu i da i moje dete oseti ljubav i paznju koju sam ja osetio od mojih roditelja.
 
Naravno da ima nas i takvih,samo sto ljudi uglavnom ovde pricaju o onome sto ih tisti,o svojim nekim nazovi problemima.


Ljudi ovde iznose i svoje PRAVE probleme, a anonimnost koja je u ovom slucaju omogucena pomaze ljudima da iznesu ono sto ih muci bez bojazni da ce nekog suvise opteretiti.Naprosto, kome se ne svidja, taj neka ne cita.Mnogo je ljudi sa slicnim iskustvima koji mogu pomoci jedni drugima, a kada je nekom tesko, makar i par reci podrske i ohrabrenja mogu da ucine mnogo.Hvala Bogu da ima i onih koji su zadovoljni svojim zivotom, i sve dok je takvih, to daje nadu i onima, koji nisu imali bas mnogo toga lepog iza sebe, da ce i njima jednom krenuti na bolje...
 
hazard:
ti srećni su SREĆNI pa ne vise na forumu.Oni uživaju u svojoj sreći dok joj se mi još nadamo i tražimo, koje kuda pa i ovde
ajoj ako trazis srecu na forumu onda si bas zalutao/la.
Neobaveznu razbibrigu mozda ali srecu :shock: U stvari ovo je zaraza i lako se covjek navuce :wink:
 

Back
Top