Kotor ili Herceg Novi?

  • Začetnik teme Crazygirl
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
C

Crazygirl

Gost
Sta je bolji izbor od ova dva letovalista? U Herceg Novom sam bila i OK je. O Kotoru ne znam bas nista, pa molim ako je neko bio da mi odgovori. Zanima me kakav je provod, plaze, cene pica, diskoteke i sl. Hvala!
 

Ne znam koliko imas godina, ali ako zelis solidan provod, kupanje, suncanje onda ti preporucujem Herceg Novi.Ako hoces vrhunski provod sto se tice vecernjih izlazaka onda podji u Kotor, malo je slabije sto se tice plaza i sunce mnogo rano zadje iza brda...Lep provod u svakom slucaju
 
Novi u svakom slucaju...predivan je...a u Kotor mozes da napravis izlet na jedan dan imaju organizovane ture i izleti po citavom bokokotorskom zalivu. U Kotoru uopste nemas plaze a i da imas sumnjam da bi se kupala posto je more prljavo....
 
moje skromno misljenje...Herceg Novi ako si motorizovana, onda mozes da obilazis Boku vise puta, biras gde ces da se kupas, posetis Risan, Perast(definitivno najlepse mesto na CG obali, po meni) i provodis recimo svako drugo vece u Kotoru koji je nekako najbolji i najkulturniji za izlazak...ako imas under 20 verovatno ce ti ipak zanimljiviji biti Herceg Novi ako nista ono zbog guzve...u svakom slucaju izaberi Boku ispred Budve i Becica...
 
Imam vise i od 25. :roll:
Nisam motorizovana, pa mi to malo predstavlja problem. Rekoh vec da sam bila u HN-u pre dve godine, bilo je super, al je uglavnom dobar provod bio vezan za stari grad i diskoteku "Kalalonga" na tvrdjavi. E sad mene zanima kakav je nocni zivot u Kotoru? Je li bolji od HN-a? Ima li dobrih kafica, diskoteka, gde se ne slusaju narodnjaci, kao npr. u cuvenom "Trokaderu".
 
u kotoru imas dosta dobre zabave,tacnije ima masa kafica u starom gradu,prosle godine je bila otvorena nova diskoteka na dva-tri sprata,trazila se karta vise..redovi su bili bogami podugacki..eto ukratko

pa lijep provod :)
 
Herceg novi je u svakom slucaju bolji i zanimljiviji.Sto se tice Kotora to je jedino Bokeska noc u Avgustu i to je samo jednu noc.Uzmi renta CAr pa mozes u Kotor svaki dan.
Ako se odlucis za novi a nemas smjestaj.Veoma povoljno sobe iznad hotela Centar na TOploj.6 eura,u dobroj atmosferi i na opustenoj terasi
 
Definitivno H.Novi..Zadnjih godina sam uvek tamo....iz vise razloga...!
1.Smestaj gde idem ima stalno vode,za tusiranje
2.HN je na neki nacin Srpski grad....ljudi su prijateljski raspolozeni prema srbima...i nema siptara!!
3.plaza na kojoj budem je uvek cista....nema trave u vodi..i slicno
...to mesto je pored vojne bolnice u Meljinama,1500 metara od tvrdjave u HN..
...Definitivno...nase more je jedno od najlepsih i najzdravih mora...
A sto se tice nocnoh zivota :lol: ...nije bas nesto,ali moze da prodje...Hn je u nemilici kod Mila....pa fajront mora da se postuje u svim kaficima i kafanicama,ostaje samo disko posle 12...
 
Ma Herceg Novi definitivno. Kafica i diskoteka koliko hoces, jeste da neke zatvaraju oko 2, ali uvek ima mesta koja rade i posle toga. Plaze su blagi uzas, ali ako ides na more zbog plaza, onda nemoj ici ni u Kotor, ni u HN. Ja palim kolima, pa ako mi dosadi u HN, odoh do Kotora ili dalje juznije...
 
Ma valjda ce biti dobro! Iskreno se nadam da mi nece propasti letovanje. Sto se plaza tice, znam da u HN-u gotovo i nema one prave, al' tu su Zanjice! U krajnjoj liniji i plaza Topla nije losa, makar zato sto je posecuje mladja populacija.
Pa mozda se sretnemo tamo! :D
 
Nasli smo apartman kod lika kod koga smo i ranije isli, ali nam je juce otkazao :( Sto se tice kontakta, kako hoces da ti se javim, imas li neki mail ili mob? Ne zanm kako dole stoje sa internetom, valjda ga ima negde, cini mi se da sam video pre par godina da ima.
Pozdrav, ja sam Milos, by the way :)
 
Ne verujem da ce ti biti problem za smestaj. Koliko sam obavestena nije bas tako puno turista. Mozes mi se javiti na e-mail:k_tanja@verat.net pa cemo se dogovoriti za dalji kontakt. Ja bi trebalo krajem nedelje da se pokrenem put HN-a.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top