Novinarstvo ( tracarenje )

Ljudi, svi koji volite malo da tracarite i da virite u tudje stvari, dobrodosli ste na ovoj stranici!!! :D

Ima li neko ovde ko za sebe smatra da je stvarno dobar u novinarstvu?!

pozzz,,,,

Ima ;) :D Ne smatram ja ali tiraž govori svoje :lol:
Sama održavam maltene ceo jedan časopis, 90% tekstova su moji, ima tu i dosta tabloidnih vesti i za sad se fino snalazim u tim vestima tipa ko je kome preoteo muža (ili ženu), ko se drogira, ko je gej i sl.
 
Ne moram fizički da ih posećujem a za svaku "dobru" vest koju im prosledim daju $$$. I ne potpisuju me nigde osim ako to sama ne poželim :lol:

sve je to lepo... ali :D kurir... matora... :hahaha: salim se naravno, ja bih izabrao pres, eventualno blic ili novosti... A od Tv stanica, pa recimo Foz, zato sto mi najbojle zvuci uz ime kad govorim odjavu sa reportaza mojih! :hahaha: a mozda bih radio za Avalu ili MTV... :lol: no videcu jos, gde me zovnu! :rotf:
 
sve je to lepo... ali :D kurir... matora... :hahaha: salim se naravno, ja bih izabrao pres, eventualno blic ili novosti... A od Tv stanica, pa recimo Foz, zato sto mi najbojle zvuci uz ime kad govorim odjavu sa reportaza mojih! :hahaha: a mozda bih radio za Avalu ili MTV... :lol: no videcu jos, gde me zovnu! :rotf:

Pa ne radim ja u Kuriru stalno, pobogu! Inače sam u Color Media International i ne planiram da menjam, samo eventualno da pređem na druge novine kroz neko vreme.

Fox super radi, bila sam kod njih na nekoj praksi, sve im je automatizovano, novinar može sam da izmontira prilog za 20 minuta bez da mora da savladava aparaturu i programe za montažu. Ali su dalekooooo prema Surčinu.
 
Pa ne radim ja u Kuriru stalno, pobogu! Inače sam u Color Media International i ne planiram da menjam, samo eventualno da pređem na druge novine kroz neko vreme.

Fox super radi, bila sam kod njih na nekoj praksi, sve im je automatizovano, novinar može sam da izmontira prilog za 20 minuta bez da mora da savladava aparaturu i programe za montažu. Ali su dalekooooo prema Surčinu.

Ja zivim u Surcinu... :per: :D :lol: i nisu bas ni meni blizu, moram da idem jedno 20 minuta! :hahaha: ali super je, ja sam bio prosle godine... :D
 
Ima ;) :D Ne smatram ja ali tiraž govori svoje :lol:
Sama održavam maltene ceo jedan časopis, 90% tekstova su moji, ima tu i dosta tabloidnih vesti i za sad se fino snalazim u tim vestima tipa ko je kome preoteo muža (ili ženu), ko se drogira, ko je gej i sl.

Možemo li mi nešto preko veze da saznamo, mislim ipak smo ortaci sa teme, ćutaćemo kao ribe...:zper: Nisi drug, ako ne kažeš :( .
 
Biraj, srce, osećam da u tebi čuči talenat ;).

Imas dobar osecaj! :D

Evo prvo reportaza! :hahaha: o boze, da li stvarno radim ovo! :rotf:

Dobar dan postovani gledaoci, ja sam ****** ********* a vi gledate nacionalni dnevnik!
Vest koja je sigurno obelezila danasnji dan, jeste izjava predsednika republike Srbije, Borisa Tadica u kojoj navodi da je od pocetka bila planirana situacija sa Kosovom da bi republika Srpska dobila nezavisnost!
Nesto vise o tome ce vam reci nas reporter koji je bio na licu mesta!
****, izvoli!

Hvala, *****!
Kao sto ste vec culi postovani gledaoci, ja se nalazim uzivo u Banja Luci, gde su u toku pregovori za buducnost, odnosno, sta ce se desiti sa republikom Srpskom, kako nezvanicno saznajemo, Republika Srpska ce se pozvati na rezoluciju 1244 ne bi li dobila nezavisnost kao i autonomna pokrajna Kosovo i Metohija.
Kako Ivan Dogig izjavljuje, ova mogucnost je jako moguca jer je na strani Srba iz RS i cela afrika, azija i okeanija zajedno sa juznom amerikom!
Videcemo sta ce se desiti kasnije, za sada znamo toliko....
*****!

Hvala ****,
Culi ste postovani gledaoci, ovo je bio ***** ****** uzivo sa lica mesta, u toku dnevnika, imacemo jos jedno direktno ukljucenje u Banja Luku...

Sada, vesti iz sveta... :D :hahaha:

A za clanak: hmmm :D
cek smislim nesto... :D

OSTAVKA!

Nakon odluke clanova MSP-a o podrzavanju Kosova kao nezavisne drzave, Boris Tadic, predsednik repubike Srbije i Vuk Jeremic, ministar spoljasnjih poslova, odlucili su da daju ostavku na inicijativu gradjana Srbije!
Ostavka ce biti propracena medijima uz direktan prenos na nacionalnoj televiziji u 21:00!

ovo je vise vest nego clanak, al eto... :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top