KAD SE KAZE.....

kad se kaze:
e,... ZREO SAM ZA BRAK ......?:D

U mom kraju kad ih vise niko nece

.....ili kad hoce da im poraste cena :zcepanje:
.... pa kad im devojka kojoj dobacuju pokaze srednji prst i kaze odjebi da ispadnu svalercine , muskarcine , kurvarii ,....opasni su oni varaju svoje jadne zene...... tako je barem u mom kraju sa svim propratnim redosledom koji sam napisala
 
Kada zelim da se budim svakog jutra pored njega,i da gledam njegove lepe oke,dok mi se osmehuje...Kako mozes znati da si spreman za to ili nisi? Mislim da nikada ne mozes sa sigurnoscu znati...Ima nas svakakvih...neko je zreo za brak i dete u dvadesetoj a neko ni sa trideset...Pa,sto se kaze..Skocic,pa sta bude...uz toleranciju i razumevanje sve se moze...Brak je lutrija,sto se kaze...Uplatis tiket i nadas se najboljem. :-D
 
Kada zelim da se budim svakog jutra pored njega,i da gledam njegove lepe oke,dok mi se osmehuje...Kako mozes znati da si spreman za to ili nisi? Mislim da nikada ne mozes sa sigurnoscu znati...Ima nas svakakvih...neko je zreo za brak i dete u dvadesetoj a neko ni sa trideset...Pa,sto se kaze..Skocic,pa sta bude...uz toleranciju i razumevanje sve se moze...Brak je lutrija,sto se kaze...Uplatis tiket i nadas se najboljem. :-D
Bravo jeco...
E neka si im rekla...potpuno se slažem s'tvojim mišljenejem...:super:
 

Back
Top