Poruke.....vasoj ljubavi,prijatelju,prijateljici...

E, moram samo da dodam ne mogu da pisem mnogo na fejsbuku jer bi neko od mojih mogao drugacije da protumaci i iskreno, da me stavi u ludnicu. A kako se Dule ophodi sa mnom kao da nisam zensko, dere se na mene :cry: :cry: :cry: kao da nisam zensko, da se neznije ophodi sa mnom vice i kritikuje stalno, eto morala sam samo nekome da kazem, da ispustim sa duse. I sada cutim volim ih i uvek cu ih voleti vise od sebe, samo, eto...to sam htela da kazem
 
tumblr_p6b0h1lSg31w8hgpuo1_500.png
 
Ako ikada kazem neke ruzne, zle reci znajte da to nije uopste moje pravo misljenje. Moje prave misljenje je da bih i ja bas tako radila, i da tako i treba da bude, da bih bas tako i ja radila i da je to normalno. Mozda cu se kajati sto sam vam ovo rekla ako budem ljuta, ali eto. Znam sta umem da kazem kad sam ljuta, samo trazim najgore. Ali moja prava narav nije takva da sam svadjalica stalno. Stvarno. Imam tu crtu inadzije, ali to traje kratko i u vecini slucajeva nije tako...Eto. Nadam se da nemate lose misljenje o meni, volela bih da nemate

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -
 

Možda čovjek ponekad izgubi sve što mu je drago i osjeti se napušten sam, sasvim sam.
Možda ponekad razočaraš se u ljude i sve oko sebe (čak i u sebe)
i kao ptica bez gnijezda tražiš utočište pod tuđim krovom.
Možda ponekad, ali jednom sigurno ispriječit će se netko pred tobom,
netko preko koga ne možeš tako prijeći, pogledati ga preko ramena.

Jednom, sigurno shvatit ćeš da nekog duboko voliš.


Ernest Hemingvay

:bye::nosijelku:
 

Back
Top