osma gimnazija

Yup....moguće je,i to SAMO u osmoj
alf-1.gif
 
Sve zavisi od toga kakvi ti profesori zapadnu....Moze da se uklopi da ti bude uzas,a i ne mora da znaci....Drustveni smer je mnogo laksi,jer im obicno zapadnu bolji profesori,a i od njih svi manje traze iz prirodnih predmeta,dok na prirodnom smeru sve predmete bas moras da ucis.....
 
oko 30-oro iz moje osnovne je upisalo osmu :D:D:D
i svi su zadovoljni...:D
samo kazu da je latinka najgora i matematicarka Dusica xD
mada meni se cini da se 8. raspada :P
necu da gresim dusu..ali ja nikad ne bih mogla tu gimnaziju da upisem xD :hahaha:
 
Meni je u toj školi bilo toliko "lepo" da sam početkom treće godine promenio školu... :thumbdown:

Dusica jeste gadna a latinka je super!

Tebi verovatno ne predaje ona kod koje sam ja imao nesreću da idem godinu dana... kad odgovaraš kod nje moraš da staneš licem prema tabli, po tome je karakteristična. Mene je oborila na kraju godine. :(

Ali drugu godinu sam išao kod jednog ćelavog, Dejan se zvao. On je bio super profesor, ja sam kod njega izvukao trojku.
 
Meni je u toj školi bilo toliko "lepo" da sam početkom treće godine promenio školu... :thumbdown:



Tebi verovatno ne predaje ona kod koje sam ja imao nesreću da idem godinu dana... kad odgovaraš kod nje moraš da staneš licem prema tabli, po tome je karakteristična. Mene je oborila na kraju godine. :(

Ali drugu godinu sam išao kod jednog ćelavog, Dejan se zvao. On je bio super profesor, ja sam kod njega izvukao trojku.
Znam njega kod njega je opusteno:ok:
Meni je latinka bila Vesna Grubor, da nije ta?
 
Mislim da se tako zvala, ali ti kažeš da ti je latinka super, a ja ne znam da li je ta što je meni predavala ikom bila super.

Koji si smer? Čini mi se da ona predaje na prirodnom (ja sam bio na prirodnom kad mi je predavala, pa kad sam okinuo godinu prebacio sam se na društveni).
 
Meni je ona na prirodnom predavala... kad sam se prebacio na društveni smer predavala mi je jedna što je ličila na Cecu Ražnatović. :) Ali nju sigurno ne znaš jer je ona prešla u drugu školu na kraju 2003/2004 godine. A godinu dana kasnije sam i ja.
 

Back
Top