Ujedinjenje Albanije i Kosova neminovno?

I ne znam šta ima uopšte da odgovarate ovom šiptarskom provokatoru.

Hvala Bogu da je on za formiranje Velike Albanije i da to stvara pravednim i prirodnim rešenjem, kao što ste i vi za formiranje Velike Srbije i to smatrate pravednim i prirodnim rešenjem.

To ti je kao fudbal - on navija da njegovi pobede, mi navijamo da naši pobede. Ni jednima ni drugima ne pada na pamet da zagovaraju ''pravedan'' - nerešen rezultat - tako da niko ne ispadne gubitnik. Nego mi hoćemo njima da zavalimo bar 6 komada, oni hoće nama da zavale bar 6 komada, i kraj priče.

I nakraju svi dobijemo kitu od Amera , vec vidjeno:confused:
 
Dugoročno nije moguće sprečiti ujedinjenje Kosova i Albanije, smatra švajcarski istoričar, stručnjak za JI Evropu Oliver Jens Šmit u intervjuu za švajcarski dnevnik na nemačkom jeziku "Noje cirher cajtung".

Profesor univierziteta u Beču, koji slovi kao jedan od najboljih poznavalaca albanske istorije na nemačkom govornom području, podsetio je da je "u januaru dogovoreno da se ukinu putničke kontrole između Albanije i Kosova" i da je "albanska štampa taj ,albanski Šengen' slavila kao korak ka ujedinjenju".

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4465288,00.html

inace sam tekst procitao na nasim novinama. ali me mrzelo i da prevodim, ali i kao ideja mi se nije dopala.
 
Dugoročno nije moguće sprečiti ujedinjenje Kosova i Albanije, smatra švajcarski istoričar, stručnjak za JI Evropu Oliver Jens Šmit u intervjuu za švajcarski dnevnik na nemačkom jeziku "Noje cirher cajtung".

Profesor univierziteta u Beču, koji slovi kao jedan od najboljih poznavalaca albanske istorije na nemačkom govornom području, podsetio je da je "u januaru dogovoreno da se ukinu putničke kontrole između Albanije i Kosova" i da je "albanska štampa taj ,albanski Šengen' slavila kao korak ka ujedinjenju".

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4465288,00.html

Veoma visoka titula:lol:
 
To ujedinjenje niko ne bi priznao, a verovatno bi dovelo do rata.

ujedinjenje siptara je neminovno i to nama dugorocno ide na ruku , jer u tom slucaju mozemo da smatramo da je nasa teritorija okupirana od strane susedne drzave Albanije

A ja bas prizeljkujem jedan rat izmedju nas i Albanije pa da vidimo sta je cije i dokle je...

Naravno da bi do toga doslo , moramo se prvo valjano pripremiti, a prvi korak je smena kvislinske marionetske vlasti Borisa Tadica, koji radi na korist svih neprijatelja Srbije a na nasu stetu.

Nista nije moguce pre nego smenimo njegovu izdajnicku vlast i sudimo im zbog krivicnog dela veleizdaje
 
verovatno tacna konstatacija. pitanje je: da li bi ti [on] zeleo biti tamo.
ja ni za kakve pare.

......u svakoj zemlji postoje takvi ljudi ...............samo neke drzava zna da kontrolishe i koristi ............a kod nekih j.b,g ...............obuka svakog takvog choveka je skupa kao djavo zato se oni ne troshe za badava .....................mada ope ,nekom je on i zavrshio dobar posao ...........pitanje je samo ko je chovek iz senke ..........:think:
 

Back
Top