igra...

ko je to?

  • neko sto ima celu seriju cunga-lunga od 1 do 60... pa da mu rasparim...

    glasova: 0 0,0%
  • kvrcko orascic je kralj u kvrckanju i moze da otkvrcka po 3 slicice odjedniom...

    glasova: 0 0,0%
  • ko otkvrcka najvise slicica, taj sme da pije i koka-kolu hladnu ispred majke...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    1
  • Anketa je zatvorena .
draga, ja i ovako retko komuniciram ( PP ) s bilo kim na forumu, tako da mi tvoja ponuda ništa ne znači

ah, pogresno si shvatio moju ponudu, ne bih ja da ti saljem PPove (sto je babi milo, to joj se i snilo :p)
nego, necije kompromitujuce PPove, sa raznim kompromitujucim detaljima, na raznim kompromitujucim fotografijama
ali, ako moju sliku zelis da imas vise nego pobrojano, ok, potpuno te razumem :lol:
samo cu da te prijavim nadleznima, jer si do nje dosao nedozvoljenim sredstvima :mrgreen:
 
ah, pogresno si shvatio moju ponudu, ne bih ja da ti saljem PPove (sto je babi milo, to joj se i snilo :p)
nego, necije kompromitujuce PPove, sa raznim kompromitujucim detaljima, na raznim kompromitujucim fotografijama
ali, ako moju sliku zelis da imas vise nego pobrojano, ok, potpuno te razumem :lol:
samo cu da te prijavim nadleznima, jer si do nje dosao nedozvoljenim sredstvima :mrgreen:

zar nismo završili ? :D
 

Back
Top