E ovo je zakon ( 2. deo) !!!

Treba biti pametan po pitanju ovoga. Po meni niko nema pravo da oduzme život. S druge strane, zbog toga što je učinio, poželim da su ga na živog iseckali na komade... Strašno je sve to. Samo znam da mi je drago da se u Srbiji ne izvršava smrtna kazna, ali mi je veoma krivo što se razni zlikovci izvuku pred pravdom.
 
Ajde ti josh malo da se znojish , pa posle prochitaj shta si napisao :mrgreen:

aj ti malo pogledaj ovu decu u pozadini sto gledaju sta se desava i kazi mi jel to normalno da se tako radi:

jemen-x.jpg
 
aj ti malo pogledaj ovu decu u pozadini sto gledaju sta se desava i kazi mi jel to normalno da se tako radi:

jemen-x.jpg
Нама није нормално, али њима јесте.
Они од малих ногу знају да их смртна казна може сачекати ако нпр. преваре жену или жена превари мужа. Што је триста пута смешнија ствар од педофилије.
Ја сам студирала са једним момком из Сирије...код њих важи Шеријат...ако муж превари жену или обрнуто, има право да му одузме живот.
Тај мој другар, на моје питање да ли би он убио своју жену ако га превари одговорио је да не би, али би се потрудио да јој максимално загорча живот третирајући је као стару крпу.:confused:

Знаш, код њих је култ невиности веома изражен. Жена која није невина, шансе нема да се уда.
И замисли у тим околностима, него женско дете навата један педофил и одузме јој нешто што је за њих светиња.:eek:
Логично ми је да то тако кажњавају...али не свиђа ми се....међутим, ко сам ја да судим о њиховој вери и начинима спровођења правде?!
Једноставно, другачији су.
 
Тако се сасеца неморал у друштву,а гледање је добра ствар да они који виде (али и они који чују) добро упамте какве их последице чекају за овакве гадости.
У Европи и САД се педофилија подстиче смешним казнама.То и јесте циљ оних који владају поменутим деловима света.Наравно,да не помињемо хомосексуалност(која је легална појава) или коришћење дрога и свих других деструктивних облика понашања.
 
Нама није нормално, али њима јесте.
Они од малих ногу знају да их смртна казна може сачекати ако нпр. преваре жену или жена превари мужа. Што је триста пута смешнија ствар од педофилије.
Ја сам студирала са једним момком из Сирије...код њих важи Шеријат...ако муж превари жену или обрнуто, има право да му одузме живот.
Тај мој другар, на моје питање да ли би он убио своју жену ако га превари одговорио је да не би, али би се потрудио да јој максимално загорча живот третирајући је као стару крпу.:confused:

Знаш, код њих је култ невиности веома изражен. Жена која није невина, шансе нема да се уда.
И замисли у тим околностима, него женско дете навата један педофил и одузме јој нешто што је за њих светиња.:eek:
Логично ми је да то тако кажњавају...али не свиђа ми се....међутим, ко сам ја да судим о њиховој вери и начинима спровођења правде?!
Једноставно, другачији су.

daleko im lepa kuća i njihova religija
 
Нама није нормално, али њима јесте.
Они од малих ногу знају да их смртна казна може сачекати ако нпр. преваре жену или жена превари мужа. Што је триста пута смешнија ствар од педофилије.
Ја сам студирала са једним момком из Сирије...код њих важи Шеријат...ако муж превари жену или обрнуто, има право да му одузме живот.
Тај мој другар, на моје питање да ли би он убио своју жену ако га превари одговорио је да не би, али би се потрудио да јој максимално загорча живот третирајући је као стару крпу.:confused:

Знаш, код њих је култ невиности веома изражен. Жена која није невина, шансе нема да се уда.
И замисли у тим околностима, него женско дете навата један педофил и одузме јој нешто што је за њих светиња.:eek:
Логично ми је да то тако кажњавају...али не свиђа ми се....међутим, ко сам ја да судим о њиховој вери?!
Једноставно, другачији су.

razumem sta kazes Sofi, ma koliko je ovaj svet mali, po raznovrsnosti je ogroman, neke stvari nama nisu svarljive koje njima jesu i obrnuto.
u jednom delu Indije zene moraju da budu isprobane od pasa pre no sto se udaju, veruj mi, stvari toliko nesvarljive za ceo ostali svet su tamo normalne.
ali ipak, mora da postoji nesto univerzalno za sve, neka zdrava logika oko makar dece.

ovoj deci sto su ih postavili u prvi red su naneli zescu stetu i ako je u njihovo ime ovo javno krvavo orgijanje sprovedeno, bojim se da su promasili smisao kaznjavanja.
ovi ubijeni su ubijeni, ne postoje vise - zavrsena prica, a ove deca ce da nose ovaj uzas u glavama i ko zna sta ce da ispadne od njih.
 
Нама није нормално, али њима јесте.
Они од малих ногу знају да их смртна казна може сачекати ако нпр. преваре жену или жена превари мужа. Што је триста пута смешнија ствар од педофилије.
Ја сам студирала са једним момком из Сирије...код њих важи Шеријат...ако муж превари жену или обрнуто, има право да му одузме живот.
Тај мој другар, на моје питање да ли би он убио своју жену ако га превари одговорио је да не би, али би се потрудио да јој максимално загорча живот третирајући је као стару крпу.:confused:

Знаш, код њих је култ невиности веома изражен. Жена која није невина, шансе нема да се уда.
И замисли у тим околностима, него женско дете навата један педофил и одузме јој нешто што је за њих светиња.:eek:
Логично ми је да то тако кажњавају...али не свиђа ми се....међутим, ко сам ја да судим о њиховој вери и начинима спровођења правде?!
Једноставно, другачији су.

Ovakav post je za postovanje ... Ispravi me ako gresim,ali zar nije i u pravoslavlju ili hriscanstvu da zena treba da udje nevina u brak ?
 
razumem sta kazes Sofi, ma koliko je ovaj svet mali, po raznovrsnosti je ogroman, neke stvari nama nisu svarljive koje njima jesu i obrnuto.
u jednom delu Indije zene moraju da budu isprobane od pasa pre no sto se udaju, veruj mi, stvari toliko nesvarljive za ceo ostali svet su tamo normalne.
ali ipak, mora da postoji nesto univerzalno za sve, neka zdrava logika oko makar dece.

ovoj deci sto su ih postavili u prvi red su naneli zescu stetu i ako je u njihovo ime ovo javno krvavo orgijanje sprovedeno, bojim se da su promasili smisao kaznjavanja.
ovi ubijeni su ubijeni, ne postoje vise - zavrsena prica, a ove deca ce da nose ovaj uzas u glavama i ko zna sta ce da ispadne od njih.
Драги мој, какве све они ужасе гледају на улицама , то убиијање педофила, за њих је ништа.
Скоро сам прочитала књигу ''Ловци на змајеве''.
Написао је Халид Хусеини.
Одлично је претставио обичаје свог народа (Авганистан). Правила понашања, па казне за прељубнике- каменовање до смрти, јавно, на тргу!:eek:
Они тако функционишу...зато и јесу камиказе, зато лако дају живот за своју отаџбину и то ни за шта за узврат.
Оне на те ствари гледају као на челичење.:confused:
Нама је то непојмљиво.
 
Ovakav post je za postovanje ... Ispravi me ako gresim,ali zar nije i u pravoslavlju ili hriscanstvu da zena treba da udje nevina u brak ?

To je lična stvar. Može i ne mora. Ko voli nevine - nek takvu ženu traži. S druge strane i na Balkanu se prevareni muž nekada morao zbog drugih stavljati u situaciju da ubije nekog s kojim deli život. Srećom, moderan svet i civilizacija ne počivaju svuda na pravilima od pre 2000 godina, pa samim tim, stvar je kulture i civilizacijskog dometa kako se prema nekim stvarima odnosi.
 

Back
Top