Aerosmith

e sad u poslednje vreme bas sam se navukla na aerosmith pa sam morala da podignem temu :D :D
ma obozavam ih
rag doll,jannie's gotta gun,dude looks like a lady....i of course kao sto sam gore rekla I don't wanna miss a thing:)
a posebno mi se svidja album toys in the attic...
 
introitus:
Ok su mi, mada su komercijalni, po meni je njihova najbolja pesma Dream on.[/quoteoni komercijala,pa bre oni su postavili osnovu modernog rnr.Po meni jedan od najznacajnijih bendova u rnr(svi od gnr,metallica pa do nirvane i pearl jam su u njima imali idole),i imam sve albume zakljucno sa albumom get a grip]
 
Obozavam ih!!!!
Najvise volim Ain`t that a Bitch, Mama Kin, Something`s gotta give, Love in an Elevator i Cryin`.
Eeeeeeee ljudi moji... Taj Tyler...mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....................... :D
 
Joe je vrhunski gitarista,i zaista skidam kapu takvom coveku.Kada sam pokusao da skinem Drem On mislio sam da se tu koristi samo dva ili tri tona.Ali mi je trebalo sedam dana da uvezbam sam uvod koji je jedan od najkompleksnijih u rock muzici.
Inace nemam neko misljenje o njima.Tipican americki band.Nista posebno i orginalno.
 
Moja omiljena rock grupa :D, obozavam ih, zivim za njih :D
Pocela sam da ih slusam kad sam bila neraspolozena tako da znam skoro sve njihove tuzne pesme ali znam i ove druge ofc.
Najbolje pesme:
ain't that a bitch, angel, crazy, fallig off, full circle, janie's got a gun, something's gotta give, i dont want to miss a thing, cryin', dude looks like a lady. . .
 
Moja omiljena rock grupa :D, obozavam ih, zivim za njih :D
Pocela sam da ih slusam kad sam bila neraspolozena tako da znam skoro sve njihove tuzne pesme ali znam i ove druge ofc.
Najbolje pesme:
ain't that a bitch, angel, crazy, fallig off, full circle, janie's got a gun, something's gotta give, i dont want to miss a thing, cryin', dude looks like a lady. . .

Većina sa "Nine lives" ...dobar album.

"Hole in my sole","Falling in love" etc.etc.
 

Back
Top