Cura koja si ne vidi cipele kad hoda

.....do pochetka ratova u bg-u su 90% devojaka imale 2,ondak je doshla chernobil generacija i devojke iz svih krajeva bivshe SFRJ da poprave prosek .....tako da smo sve sa 2 i 1 zvali beogradska sisa ................mala ali prava i najdraza ..............:ok::ok::D
A zamisli devojku koja kaže nešto poput:
"].....do pochetka ratova u bg-u su 90% momaka imali 12,ondak je doshla chernobil generacija i momci iz svih krajeva bivshe SFRJ da poprave prosek .....tako da smo sve sa 12 i 10 zvali beogradski ****** ................mali ali prav i najdrazi ............."
Ono, čist SF. Sa uplivom bulšita.

@tema: ne poznajem sisatu devojku na koju ne balave i koja nema dečka. Što mu dođe, da ako takva i postoji, da verovatno ne ume da probere nekog od ovih što balave na nju.
 
A zamisli devojku koja kaže nešto poput:
"].....do pochetka ratova u bg-u su 90% momaka imali 12,ondak je doshla chernobil generacija i momci iz svih krajeva bivshe SFRJ da poprave prosek .....tako da smo sve sa 12 i 10 zvali beogradski ****** ................mali ali prav i najdrazi ............."
Ono, čist SF. Sa uplivom bulšita.

@tema: ne poznajem sisatu devojku na koju ne balave i koja nema dečka. Što mu dođe, da ako takva i postoji, da verovatno ne ume da probere nekog od ovih što balave na nju.

...............chinjenichno stanje je moja konstatacija ,to moz da priupitash svakog starijeg beogradjanina ,nishta nemam protiv malig grudi ,chak shta vishe obozavam ih ,za ovu tvoju metrazu ne znam nisam geometar pa da sam razmeravao ali ako si ti vec na 100 uzoraka doshla do tog postotka od 90% da ti verujemo ....................:bye:
 

Back
Top