...drzzanje za ruku i ljubljenje na mesechini...:)

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...zato shto je na izvestan nachin za mene neodoljiva,zato shto natera da verujem da joj dugujem svu naklonost svog virtuelnog bivstvovanja, otvram ovu temu, a nisam bash onaj koji bi se otvarao pred ovolikim auditorijumom...:rumenko:
...svim silama pokushavam da sebe sputam i ne kazzem nishta vezano za onu vrstu sexa koji nije , shtonokazzu, konvencijonalan, pa ako lanem ukorite me...
...elem da pitam pre svega sebe da li romantika poput cheshkanja kose, masiranja stopalaca, i slushanja muzikice u kolima sa njom u naruchju dok napolju kao da ceo pacifik preti da se srushi na krov mog malog auta, a zna da ni to ne mozze da poremeti taj spokoj koji vlada unutra, da li to mozze da zadovolji glad...?
...mora li da dodje do svitanja, mora li domar u zgradi da dodje i odvrne crnu sijalicu...?
...mislim sex, mnogo je dobar, ali jebbesh sex ako je izveden samo kao posledica logichnog sleda zbivanja, ja se setjam svakog, osim ono shto sam platijo i dobijo popust na isti...:rumenko:
...da li posle sexa okrenete ledja jedno drugom i spavate, to bi trebalo da bude normalno, kazze jedan drugar da je to kao zavrshetak jednog china, zavrshetak ponog opshtenja kad izlijesh emocije iz djokice i ondak spavash kao nagradjen za trud...
...pishite neshto o romantici, deluje mi kao da to fali ovde, ja lichno nemam shta da kazzem pa zato i tjutim, ali eto...
...i josh da dodam svoj signechr " recimo ne analu" ni vama se ne bi dopalo da vas je tata poslao direktno u septichku jamu...:(
 
Nemam puno iskustva, ali kad je sex u pitanju, nije lepo posle samo 'okrenuti ledja jedno drugome i zaspati'.. Neopisiv je osecaj kada se posle sex-a nadjete u zagrljaju te osobe i gledate se dok ne zaspite, a zatim se u tom istom zagrljaju probudite uz reci 'dobro jutro, ljubavi'..
...nadam se da operete zube pre nego shto se susretnete licem u lice stim "dobro jutro ljubavi" el u suprotnom to nije iskreno, el kako mozze da bude dobro jutro kad ti neko sneopranim zubima kazze neshto u lice3...?:rumenko:
 

Back
Top