Ljubljenje sa vestackim zubima

Na zalost ne radi se o muskarcima, ja sam stavila vestacke zube pa tek treba da se ljubim sa njima. Imam 30 godina.

Imam dobre bravare, pa ako hoćeš da ti navare dobro... čisto da ne spadaju ;)
james_bond_jaws.jpg
 
Топмоделсице, девојчице, да ли си ти можда она '' Модерна пЈевачица'' која нас увек разгали својим новоотвореним темама? :hahaha:
Хајде, реци, нећемо ти ништа! :D

Што се тиче протезе, само је редовно пери, увече обавезно стављај у стаклену чашу ( да је ујутру прву приметиш и убациш, да се твоји не би фрапирали од призора), а таблете за дезинфекцију су неопходне... и, то је све!
Сад можеш да љубиш до миле воље... и језик је обавезан, само да знаш!:cool:

П.С. Без шале, протеза није ванземаљац у вашим устима, већ постаје део вас... упознала сам много основаца и тинејџера који су носили протезе; неки су имали јувенилну парадентопатију, па су рано изгубили зубе, а други због страха од зубара и своје лењости!
Сада су то своји људи, признати и успешни... а, то значи да им протеза није шкодила, већ обрнуто! ;)
Узмите се у памет, па сваких 6 месеци контролишите своје зубе, и нема проблема...
Леп дан, са протезом или без ње, жели вам Астродита! :)
:bye:
 
Je l' neko imao takvo iskustvo? Koliko se razlikuje od ljubljenja bez proteze?
ljubila sam se noseci one plasticne vampirske zube koji se stavljaju preko svojih
spadali su stalno, zezancija
vjerovatno bi bilo mnogo gadno da je u pitanju bio manjak zuba i proteza u svrsi nadoknadjivanja tog manjka
ne bih da probam
jezim se pomisli da cu jednom mozda morati da nosim tu stvar :neutral:
 

Back
Top